• Maki2
    615
    Sopa pokusava s ovim izmjenama bit avangarda a ustvari ne zna di bije
  • San Lorenzo
    15.7k
    Krpa na klupi Rijeke danas pretjerano nervozan.
  • Paggini
    20.5k


    Hahah sta pjevaju, ajme meni nije mi dobro, zabili smo jedan komada hahahah
  • Kruno
    325
    Gotovo rijesena utakmica.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Mi kad smo loše igrali većinom smo gubili ili bi igrali neriješeno a tovari i Riječani pobjeđuju.
  • Mr Anderson
    8.1k
    Pitanje kaj bi bilo da Dabro nije ono sivonjićevski promašio. A i ono što je zabio su centimetri u pitanju ako su dobar frame zaustavili.
  • Ivan0302
    492
    Fascinantno kod Rijeke kad napad ne daje ne igra dobro, štoperi zabijaju asistiraju, isto bek Blagojević protiv Lokomotive.
  • Purger
    360
    Nakon ovog kola, reći ću da je meni fascinantno da smo mi toliko puta kiksali ove sezone i da smo još uvijek u utrci za naslov prvaka.

    Predicted points total nam je 74,5 (nakon 36 kola), i kad bi osvojili kojim slučajem titulu s tim brojem osvojenih bodova, po meni bi to bila sramota za hrvatski nogomet.

    Rijeka je ove sezone za svoje standarde dosta dobra, imali su kikseva i oni, ali su pružali i dosta lijepe utakmice.

    Hajduk je po meni *sveukupno* gledano malo bolji nego prošle sezone, a i tad su nam puhali za vratom, međutim razlika su međusobni ogledi.

    Tad smo od njih uzeli 8/12, sad imamo kriminalnih 1/9 s jednim preostalim gostovanjem na Poljudu.

    Po meni, tko god osvoji, bit će najgori prvak Hrvatske u dosta dugo vremena. 2017/18 smo bili loši, ali prije toga se ne sjećam kad je prvak bio toliko slab, možda je prošlo i preko 15 godina.

    Još sam mlad pa možda netko stariji zna, ali kako god završila ova HNL sezona 23./24. , po meni neka se nikad više ne ponovi.
  • Klenx
    5.6k
    Rijeka u iduća 3 kola ima raspored “Jesi ili nisi”.
    Osijek doma (bez Miereza) i idu u Koprivnicu i Rudešu.

    Kad su oni s Rudešom, mi igramo s tovarima na Poljudu.
    Poprilično sam siguran da ako tu uzmu 9/9 bodova napraviti će veliki, veliki korak prema naslovu.
  • Crusades1986
    12.3k
    Najviše problema će imat u Koprivi, ovo dvoje riješavaju manje-više bezbolno.
  • Purger
    360
    Ako ne možemo mi, onda neka oni osvoje.

    Samo ne hajduk

    Možda se neki neće složiti ali radije bih da mi budemo 3. a rijeka prva nego mi 2. a hajduk prvi
  • Jurki
    11.7k
    Mi si konstantno pucamo u noge sa pristupom lako cemo i protivnik se bu usral kad nas vidi i sami si budu trpali golove.
    Kolko je konkurencija limitirana u normalnim okolnostima bi prvenstvo odavno bilo rijeseno.
    Zivkovic, Vrbancic i ostatak plejade klinaca bi skupljali minutazu.
    Uprava nam je u kurcu skup s plesnivim predsjednikom, trener ne zna kam goni.. tu i tam ko corava kokos pogodi zrno pa i neki kurac odigramo.
    A prije godinu dana smo pricali o tome kaj nam treba za play off lige prvaka.. sad visimo ko luster u nikad goroj sezoni di ne znas ko igra losije.
    U ligi se igra smece od nogometa za koje nebi ni jedan normalan neutralni pratitelj nogometa dal i 5 centi.
  • rioda
    4.8k
    Jako puno ovisi o iduća dva kola. Mi se bez 6 bodova u te dvije tekme možemo pozdraviti s naslovom. Ako uzmemo 6, računam da će oba konkurenta uzeti maksimalno po 4, to je po meni realno s obzirom na protivnike. S time se dovodimo u situaciju da smo s 3 boda u zaostaloj utakmici na prvom mjestu.

    To je po meni strašno bitno jer tad možemo ići s nešto manjim pritiskom na poljud gdje u pobjedu skoro pa uopće ne vjerujem.
  • Nino Bule
    13.8k
    Nemamo sta vise kalkulirat, dobit svaku, za svaki nas kiks mora se dogodit kiks suparnika inace je gotovo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.