• sport
    2.3k
    ako im se ne uspiju otvoriti oči onda im ih treba zatvoriti :lol: jedino neznam kaj napraviti gospođi koja je dijelila šalabahtere.
  • pencilneck
    635
    Drago mi je da sada i javno izlazi na vidjelo tko je i što je Nikola Hanžel. Sada je trenutak kada se siječe glava hobotnici. Ako se ovom liku dozvoli da se, sakriven iza Mirka Barišića, dočepa vlasti - izrast će novi krakovi koje će biti gotovo nemoguće sasjeći za 4 godine.

    U narednih 6 dana mora se izvršiti neviđen pritisak od strane medija, politike, navijača, baba i stričeva prema ovih 35 ljudi da stanu na stranu Velimira Zajeca.
  • rioda
    2.1k
    Teoretski, kakva je situacija s nepojavljivanjem dijela skupštinara? Kvorum je 31 ili?
  • pencilneck
    635
    Kvorum za skupštinu je 31, ali mora biti minimalno 31 glas za predsjednika, tako da ništa ne dobivamo time da se netko s Barišićeve liste ne pojavi na skupštini.
  • Pop corn
    4.8k
    Mirkov i DP-ov program je gotovo identičan.Endeavour

    Molim?!?!
  • Bosskovitz
    7.3k
    I sve više sam uvjeren u moju "hibrid" prognozu. Počasni predsjednik/predsjednik/dopredsjednik između Mirka i Zeke.Endeavour

    Šansa za to ne postoji.

    Hanžel je Zdravko Mamić u pokušaju; malo nesposobniji i puno hladnokrvniji, patološki lažov i profiter na Dinamu. Barišić je selekcijom skupštinara u nedjelju pristao biti njegova lutka na koncu kao što je godinama bio Mamićeva, a s takvima suradnje nema. Njihovo vrijeme je prošlo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kak je lik ubacio neke svoje levate iz Karlovca. To treba sasjeć u korijenu.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Sad sam baš pogledao kad sam točno prvi put napisao nešto protiv Hanžela, bilo je to prije ravno 3 mjeseca. Tad kad sam počeo pisati protiv Hanžela, lik se ubacivao u priču oko borbe za vlast. Pisao sam kako je to novi Mamić, da ga se trebamo paziti, kako mu je mokri san privatizirati Dinamo i ako pitate ljude iz Karlovca o njemu, nitko vam neće moći reći nešto dobro.

    U ova tri mjeseca, prvo je uspio ubaciti svog poslušnika u tročlanu upravu kluba, onda je uzimao nacrte Statuta i šarao po njemu, izbacivao Futsal Dinamo iz priče i pokušavao smanjiti utjecaj članova i navijača, zatim je došao do toga da drži Mumiju na kratkoj uzici i ubacuje Grobare u skupštinu Dinama. Čovjek ubacuje jebene Grobare u skupštinu Dinama.

    Prije puno godina, bili smo zauzeti borbom za povratak Dinama, pa nam se ispod radara provukao Mamić. Greška je to koju smo plaćali punih 20 godina. Ne smijemo ponoviti pogrešku da nam se zauzetima borbom za demokratizaciju kluba ispod radara provuče Mamić Hanžel. Pogreška je to koju bismo mogli skupo platiti. Svim raspoloživim sredstvima treba ići protiv njega, udarati medijski jako na ovo što radi i srezati ovo u korijenu.
  • miro
    3.1k
    Idu izbori, Hanžel je HDZ-ov igrač, treba dat do znanja koliki politički problem bi im mogao biti inzistiranje na Hanželu i grobarima.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kao što se Ottova izjava da bi bilo dobro da Hajduk bude prvak proširila po netu kao šumski požar tako će i činjenica da Hanžel ubacuje jebene grobare u skupštinu. Dobro je rekao @Mathiasovi Chageri ako se ovo ne sasjeće u korijenu bit će grdo.
  • Sajla
    3.2k
    Idu izbori, Hanžel je HDZ-ov igrač, treba dat do znanja koliki politički problem bi im mogao biti inzistiranje na Hanželu i grobarima.miro

    to su stvari na kojima bi oporba mogla poentirati. gdje je sad @M Sladoljev da o tome nešto kaže? i Hanžel, ali i Otto Barić su ljudi iz politike i pokušavaju ili su pokušavali preuzeti najveći nogometni klub u zemlji. to se u medijima gotovo ne spominje.
    ne želim da političari vode borbe oko našeg kluba, malo mi je glupo što sad p(r)ozivam jednog da se uključi u javnu raspravu, ali ovaj tjedan je jako bitan i svatko tko ima pristup medijima nam treba da se ovo plasira kao jako važna tema.
  • M Sladoljev
    58
    Poštovani mogu ja to iznijeti i upozoriti, politika van iz Dinama. Samo poznavajući suprotnu stranu i njihove medije pokušati će se plasirati teza da se preko Dinama vodi politička borba utjecaja na Dinamo između Možemo i HDZ-a. Bojim se politizacije i izbjegavam ju. Ali jasno ću dati do znanja da Barišić igra prljavo i da se koriste prokušane metode i da HDZ želi kontrolu nad Dinamom kao i na svim institucijama.
  • pencilneck
    635

    Pa Hanžel nema podršku aktualnih HDZ struktura. Ovo što Vi pišete da ćete govoriti je u principu kontraproduktivno za našu borbu.
  • pencilneck
    635
    Mislim da je bolje da ne zazivamo pomoć od političara koji će ovo iskoristiti za svoje vlastite političke poene da se očešaju o HDZ i putem potencijalno napraviti nam više štete nego koristi.
  • M Sladoljev
    58
    Ne želim skupljati političke poene. Zato sam i izbjegavao javno komentirati izbore . Ovdje se me prozivalo da šutim. Glasao sam kao obični član a imao sam zahtjeva za komentiranje koje sam odbio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.