• xavier
    11.1k
    Ma nema tu "oporbe", Mirkov i DP-ov program je gotovo identičan.Endeavour

    Ovo može napisati samo netko tko je prespavao zadnjih 20 godina. Najmanje je bitno što je Barišić stavio na papir. No znamo svi kako je bilo u praksi zadnjih 20 godina kad je on, barem na papiru, bio prvi čovjek kluba.

    Upravo iz tog razloga je drugi korak, koji nas čeka idući vikend, puno teži i važniji od onog koji smo jučer odradili.
  • sport
    2.3k
    Djelatnice kluba su prepisale ili modificirale izborni program DP,pa čak i dijelove DIS jer Barišić nije imao nikakav program kao što ga nije imao ni zadnjih 24 godine.
  • Sajla
    3.5k
    jučer kad sam legao spavati po glavi mi se motale razne misli i dojmovi o danu povijesnih izbora i na pamet mi je pala jedna stvar - tko su ti ljudi koje je Barišić postavio u Skupštinu? za neke sam čuo po dobrom, za neke po lošem, a neka imena su mi potpuno nova i čak ni mi google nije puno pomogao. znate što to meni govori? nakon toliko desetljeća na poziciji predsjednika Dinama, Mirko Barišić ne može skupiti 40 uglednih ljudi s jakim životopisima koji bi mu dali potporu. on se mora pouzdati u ljude ukaljane bandićevim kriminalom ili anonimuse, odnosno tipove koje se povezuje s Grobarima?! 24 godine si u Dinamu i ne možeš napuniti autobus Dinamovcima koji bi stali iza tebe nego moraš posegnuti za takvima? da izbori još ne znam koliko mandata, taj čovjek je doživio već jako gadan osobni poraz. a slijedi mu ih još...


    "on a lighter note" - anegdota iz auta dok smo se žena i ja jučer vozili prema stadionu na glasanje. prođemo pored grafita "volim te i kad nije valentinovo" kojeg sam pročitao naglas.
    a ona me pita - mene?
    - pa i tebe. - ispalim ja bez razmišljanja.
    a ona prasne u smijeh znajući kaj mi je već danima na pameti i na što mislim kad se spomene valentinovo... :smile:
  • rioda
    2.5k
    Nova TV, uskoro Kamenski optužuje Barišića da je davao šalabahtere
  • Nino Bule
    11.5k
    Bome kamenski oštro po izvrsnom odboru
  • jedan u nizu
    6.1k
    Bravo Kamenski,

    Otvorite oci preostalim skusptinarima!
  • jedan u nizu
    6.1k
    Kaze Kamenski da ima slabahter koji je dijeljen, i kojeg ce objaviti ako mumija nastavi lagati ovako.
    Takoder, rekao je da mu je zabio noz u leda!

    Bravo!
  • mlinchica
    1.1k
    Kamenski zakucao, Bravo!
    Sve u javnost, van iz kluba nesretnici jedni!
  • flexXy
    1.9k

    Kaj ce im otvorit oci kad i sami znaju kako su izabrani. Ali ljudi koji su spremni izdat svoj integritet i moral kako bi se glasalo po necijem salabahteru su dno dna. Nikad mi nece bit jasno, apsolutno nikad.
  • Vratite nam Istok
    142
    Tocno to. Iluzorno je ocekivati da ce netko do njih 35 rec "Ajme, kako je Barisic zabio noz u leđa ovome, to mi nije ok, ne mogu glasat za njega." Kao da od HDZovaca u Saboru ocekujes da dignu ruku peotiv zakona kojeg je predlozila Vlada.

    Svi znaju kako su i zasto su tamo i sta trebaju radit.
  • Crni86
    1.1k
    nece im otvorit oci ali se svakako stavlja pritisak na njih da preispitaju svoju odluku jos jednom za tjedan dana. A to je upravo ono sta i trebamo.
  • GaijiZG
    592
    Trebao je i navest da je jedan od skupštinara navijač Partizana, svaki detalj je bitan jebemu!!!! Nek neko to veli u medijima kroz tjedan dana.
  • Mr Blue
    3.4k
    Nek neko to veli u medijima kroz tjedan dana.GaijiZG

    Sutrašnji Večernji, Ledinski
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.