• Bosskovitz
    7.5k
    Političari ne smiju pozivati druge političare da se ne petljaju u Dinamo jer se onda oni petljaju u Dinamo, a klub ce postati predizborna tema. Pustite, radi se na ovome, nije da se sjedi i čeka da se problem riješi sam od sebe.
  • sport
    2.3k
    Ljudi iz DP se i u svakodnevnom životu bore sa raznim problemima jer rade na globalnom tržištu i znaju se nositi sa izazovima.Tako je u njihovoj borbi za bolji Dinamo i znajte da ne sjede skrštenih ruku.Pisanja o upletanju politike ili nekih drugih stvari ne pomažu nikome.
  • Sajla
    3.5k
    svakako ne želim da Dinamo postane politička tema, oklijevao sam da išta napišem u tom smjeru, zato sam na kraju i napisao da se osjećam glupo što pozivam g. Sladoljeva. Dinamo i nogomet nikako ne smiju postati glavna tema u političkom blatu, ali provući to nekako, spomenuti usput i ovo kod nas i javljanje hdz-ovaca oko VAR-leaks možda jest nešto što pametniji od mene trebaju razmotriti.
    treba biti svjestan da se politika stalno mota oko Dinama, već desetljećima i protiv toga se treba nastaviti boriti. zato je moje pozivanje političara u temu bilo pogrešno i ispričavam se.
  • kibic
    1k
    Bez obzira na ishod predsjedničkog izbora trebali bi ovjekovjecit povijesne izbore i nagradit glasače.

    Imam par pitanja koje se nadam da mogu doci do novih skupštinara il njihovih bliskih suradnika:

    • ● Da li se može potvrditi u klubu tko je bio prvi glasač? Ako da, napraviti s njime video i zahvalnicu.
    • ● Zna li se omjer osobnog i online glasanja? Kakav god bio, bilo bi dobro velike napore uložit u promoviranje osobnog glasanja sa organiziranim ugođajem u i oko stadiona. (sponzore uključiti)
    • ● Glasače stimulirati popustom na godišnju ulaznicu/člansku/popust u fan shopu/kupovinu karata?
    • ● Zna li se zašto je bilo 381 nevažeći glas? Definirati zašto da ljudi ubuduće se pripreme ako su kaj krivo napravili. Kako svaki glasač ne može provjeriti da li je njegov glas važeći bio, trebalo bi osvjestit glasače da dobro paze na to. Znam više ljudi koji se pitaju to jer su prilikom uploadanja osobnog dokumenta zacrnili osobne podatke tako da se samo ime, prezime, slika i adresa vide. Da li se njima poništavao glas?

    Mislim da bi za klub i navijače bilo interesantno kada bi do dijela nekih od tih stvari mogli doći. Znam da bu bilo sad tu pisanja, pusti još klub nije zdrav, nisu nit predsjenički gotovi, al su zanimljive informacije i imamo sad u skupštini 25 svježih ljudi.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Prije je postojala opcija da se uploada slika ili video?
  • Bosskovitz
    7.5k
    Zanimljivo, ali tri nova člana Skupštine Dinama koji podržavaju stranu Mirka Barišića su Dino Jakovljević, Ivan Todorić i Denis Oroši. Sva trojica su, prema podacima koje imamo, postali po prvi put članovi Dinama krajem 2023.

    https://net.hr/sport/nogomet/je-li-barisic-instalirao-svoje-ljude-u-skupstinu-nisam-podrzavao-zdravka-makar-mi-je-tata-u-dinamu-fcc1a5ca-da01-11ee-acf4-d27ef39622ec
  • serbus
    3.6k
    Čitam ovo kaže mali "Gazda" da ga zanima samo dinamo i da nije zbog Mamića bio niti član. Onda bi to trebao biti jedan naš glas ili laže kao stari. Nema druge ako nisi za stari Mamićev kadar onda si za Zeku...
  • Patak
    2.2k
    Politika je već ušla u Dinamo kad se izabralo gospodina iz Možemo u skupinu za izradu novog statuta, a bila je u prije u vidu Bandićevih ljudi, sigurno i onih povezanih sa HDZom i SDPom, a ako se gleda unatrag onda je Savez komunista određivao sve. Ja ne znam kako će to biti bez politike i političara, kad su se ugurali u sve pore društva gdje je masti i slasti. Ako bi ja birao između političara onda bi volio vidjeti @M Sladoljev na nekoj funkciji ne zato jer je političar nego jer je neeksponirani navijač Dinama i Futsal Dinama, a uvijek umjeren u javnom djelovanju.
  • Nolifer
    6.7k
    Ja se toplo nadam da politike neće biti u klubu, kako od nemožema, tako i od drugih
  • Crusades1986
    9.8k
    shvatili smo to već i prije, nismo bezmoždane amebe
  • sport
    2.3k
    Gospodin na kojeg ciljaš nije član ni jedne stranke,a svatko na izborima nekoga podrži.Prema tvojim upisima najveći političar si upravo ti jer stalno trubiš o politici.Tema je nogomet i Dinamo.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Ostavi se političkog agitiranja ovdje, prevažno je. Molim admine da imaju nultu stop tolerancije na stranačko reklamiranje na ovoj temi.
  • Jurki
    8.7k
    Sva trojica su, prema podacima koje imamo, postali po prvi put članovi Dinama krajem 2023.Bosskovitz

    Znaci teoretski mogu biti clanovi 3 mjeseca i upasti u skupstinu.
    Ovo da nije Bogu za plakati i zalosno bilo bi urnebesno smijesno.
    Ovo je sramota I.O. (cast iznimkama). mumija gnoju stari raspali jebem ti mater.
  • Nino Bule
    11.5k

    Ma cilja na đulica kao predstavnika grada u radnoj skupini
  • Patak
    2.2k
    Da, volio bi i ja da nema političara ali ih je uvijek bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.