• markoli
    1.6k
    Čestitam svima iz I. izborne jedinice na pobjedi i našim dečkima na izboru u skupštinu kluba. Čak je i dobro da je za tjedan dana skupština i vjerujem da će ova premoćna pobjeda otvoriti oči i nekima iz II. izborne.
  • E46
    144
    On mora izac iz kluba ili milom ili silom
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ekipa, imam pitanje

    Lista Dinamovo proljeće, tih 25 ljudi je izabrano u Dinamovu skupštinu. I ako se ne izabere njihov kandidat već Mirko, tih 25 ljudi i dalje ostaje u klubu. Jel tako?
  • Brusa
    656
    da, naravno. Oni su članovi skupštine do idućeg izbora skupštine, 4 godine.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Ako skupština ne izabere Zeku za predsjednika, a vjerujem kako nisu toliko izuzeti iz stvarnosti i nesvjesni povijesnog trenutka da bi se to dogodilo: 25 skupštinara s liste Dinamovog proljeća ostaje u Skupštini, Lista bira dva člana Izvršnog odbora koliko ih ima i sada, ali i za razliku od sadašnjeg jednog - bira dva od ukupno tri člana Nadzornog odbora.

    Čak i u najgorem mogućem scenariju mi smo na neto dobitku - imat ćemo 17 članova više u Skupštini nego kaj smo imali prije izbora i većinu u Nadzornom odboru. Ali uvjeren sam da do toga neće doći.
  • sport
    2.3k
    Bilo bi dobro doći u velikom broju 10.03.na sjednicu izborne skupštine koja počinje u 12:00 i dočekati skupštinare(35) kako bi ih podsjetili koga navijači žele na čelu kluba.A to sigurno nisu Barišić,pogotovo Hanžel i njegovi partizani.
  • Revan
    55
    Imam ja pitanje isto

    U IO svakako ulaze ljudi koji su iz Skupstine, ne moze Barisic npr. uzeti nekog "sa strane"?

    U Upravu moze jelda?

    Isprike ako je vec objasnjeno

    EDIT: Ne podrazumijevam da ce Barisic pobijediti, naprotiv, vise me strah ako pa pitam unaprijed
  • sport
    2.3k
    U I.O. se biraju samo članovi skupštine, predsjednik+10+2
  • Revan
    55
    hvala.

    Dakle Predsjednik nije clan Skupstine, ali je IO.

    Ostalih 12 IO jesu iz Skupstine.

    I zadnje pitanje: u upravu moze bilo tko, ne mora biti ni clan?

    Edit: naravno da je predsjednik isto clan Skupstine, spor sam, za upravu stoji pitanje
  • deda
    27.5k
    Članovi uprave su zaposlenici kluba, nemaju veze sa skupštinom.
  • blue heart 72
    1.3k
    Ma nema druge nego napraviti invaziju na Maksimir 10.03. Idealan scenarij je za to, mobilizirati sve živo i pojaviti se ispred zapada za vrijeme trajanja Skupštine i ponoviti scene sa "plavog Valentinova", a poslije svi u slavljeničkom raspoloženju na tekmu protiv Slavena
  • Izet Hajrović
    806
    Znači teoretski, ako (ne daj Bože) Barišić pobijedi, može mu se dogoditi blackout i izabrati 10 ljudi s liste DP u IO. :)
  • kibic
    995
    Svi koji imaju brige ako Zeko ne pobjedi na predsjedničkim:

    Zeko i svi članovi liste Dinamovog proljeća ostaju u svakom slučaju u skupštini. Oni su oporba u tom trenu.

    Sjetite se kakva je oporba bila sa 6 dosadašnjih članova koji su propitkivali i tražili izvanredne skupštine da se pojasne stvari. Sad zamislite kak bi bilo sa 25 ljudi od kojih je jedan Zeko koji ne da zna kak trenutno neki ljudi rade u klubu, neg zna predložiti rješenja na bazi iskustva i poznanstva.

    Nek me se ispravi ak sam krivo interpretiral.

    Danas tekma, ajmo u novu pobjedu.
  • Endeavour
    396
    Ma nema tu "oporbe", Mirkov i DP-ov program je gotovo identičan. Pogotovo na sportskom planu. Kao što sam rekao, dolaze novi ljudi u klub, a nova uprava je prioritet.

    I sve više sam uvjeren u moju "hibrid" prognozu. Počasni predsjednik/predsjednik/dopredsjednik između Mirka i Zeke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.