• xavier
    11.1k
    Sa Đulićem se možemo ili ne moramo ideološki slagati, ali činjenica je da je za našu stvar zadnjih 10 godina napravio nemjerljivo više, bez da sad idemo u detalje, od puno onih koji su medijski eksponirani.
  • Patak
    2.2k
    Jel tako onda možemo za bilo kojeg političara reći: S ovim ili onim se ne moramo ideološki slagati ali za našu stvar je učinio jako puno!
  • Papastrumf
    9.8k
    Samo što je Đulić u ovoj priči bio puno prije nego što je Možemo uopće nastao.
  • nemapredaje
    2k


    Pa naravno. Jebala vas ideologija.
  • xavier
    11.1k
    Jel tako onda možemo za bilo kojeg političara reći: S ovim ili onim se ne moramo ideološki slagati ali za našu stvar je učinio jako puno!Patak

    Ne, iz razloga što ih velika većina, ni onih s kojima se slažeš ni onih kojima se ne slažeš, ne naprave ni dio onog što bi trebali napraviti. No kad netko odradi dobar posao za koji zaslužuje pohvalu, ti smatraš da je ne treba dobiti samo zato što ideološki nismo na istoj strani?

    I da bi bilo neporazuma, ovo nije nikakvo branjenje Tomaševića i ekipe s kojima niti se ideološki slažem niti mislim da rade dobar posao, nego se radi isključivo o Đuliću.

    I sad stvarno dosta politike na ovoj temi jer imamo puno važnijeg posla.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Zanimljivo, ali tri nova člana Skupštine Dinama koji podržavaju stranu Mirka Barišića su Dino Jakovljević, Ivan Todorić i Denis Oroši. Sva trojica su, prema podacima koje imamo, postali po prvi put članovi Dinama krajem 2023.

    https://net.hr/sport/nogomet/je-li-barisic-instalirao-svoje-ljude-u-skupstinu-nisam-podrzavao-zdravka-makar-mi-je-tata-u-dinamu-fcc1a5ca-da01-11ee-acf4-d27ef39622ec
    Bosskovitz

    Inače, nemojte da vam bude teško glasovati u svakoj anketi poput ove u ovom članku. Neka ne bude nikakve dileme oko toga što navijači Dinama plebiscitarno žele.
  • Bruh
    901
    pa nakon 89-11 nekako je očito hahahah
  • Sajla
    3.5k
    nemojte da vam bude teško glasovati u svakoj anketi poput ove u ovom članku.Bosskovitz

    trenutno stanje 89% za Zeku, kao i na izborima. potpuno je jasno što navijači i članovi kluba žele. u nedjelju prije skupštine to treba jasno pokazati i ispod zapadne tribine.
  • xavier
    11.1k
    u nedjelju prije skupštine to treba jasno pokazati i ispod zapadne tribine.Sajla

    Apsolutno jer idući vikend nas čeka puno važnija "utakmica" od ove prije 2 dana kad smo bili apsolutni favoriti. Ekipa s liste 35 treba shvatiti da smo ovdje mi na domaćem terenu i da imamo "igrača više" u vidu navijačke podrške.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Uvjeren sam da će ići i službeni pozivi na kanalima Dinamovog proljeća, Boysa i Zone, ali i ovim putem sve, ali stvarno sve pozivam da dođu pod zapad i daju podršku. Koliko se bitna “utakmica” tada igra je valjda svima i više nego jasno.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪xavier Jel tako onda možemo za bilo kojeg političara reći: S ovim ili onim se ne moramo ideološki slagati ali za našu stvar je učinio jako puno!Patak

    Ne za bilo kojeg nego onog koji je za našu stvar učinio puno (!).
  • sport
    2.3k
    Što s mene tiče,partizanovac ali i još neki na stadion se ne bi smjeli ni približiti a kamo li o nečemu odlučivati.
  • Patak
    2.2k
    Može li me netko uputiti gdje jedan običan navijač poput mene može vidjeti nečije konkretne zasluge za "našu stvar" bez obzira o kome se radi? I volio bi također znati što je to naša stvar? Slobodni izbori - jedan član jedan glas za svakog člana Skupštine?
  • Mazalo
    20
    Tko je taj grobar kojeg svi spominju?
  • Olmic
    2.7k
    denis orosi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.