• Svi na Sjever
    1.9k
    Kakvo lijepo mamurno jutro na poslu,drago mi je da smo potvrdili da smo bolja ekipa od Betisa,što su me mnogi frendovi blijedo gledali koji nogomet površno razumiju.

    Vjerujem da možemo sanjati i dalje u Europi ,u ovoj ekipi se napokon budi karakter i zajedništvo.
  • Noel
    4k
    Hvala Tata Šimić na Bernaueru i Kaneku.
  • superhik
    10.2k
    Nadam se da su se jutros u eminentnim sportskim redakcijama žderala slova od tipkovnice za doručak u ime prethodnih napisanih redaka u vezi Kaneka, Maxa, KTC-a...
  • miro
    3.1k
    sve 5, ali pola grupe pije okolo po bircevima do 10 minuta prije tekme, a klince i starce se gura prema sredini Sjevera već sat vremena prije tekme. Poslije se prigovara da je navijanje moglo bit bolje. Moglo je, ali onda kontrolirajte svoje ljude, pa nek dođu na vrijeme na stadion. Malo samokritike nije na odmet
  • Noel
    4k

    Lesi vau vau..
  • Bosna86
    11.5k
    Nadovezat ću se pošto se ovdje pisalo o jučerašnjem navijanju itd. Ne znam što je čudno u tome da ljudi uzmu papire sa stolice prije početka utakmice? Najavila se koreografija na početku utakmice, svi koji nisu upućeni misle da će tako i biti odmah po izlasku igrača.rioda

    Nemoj se bezveze praviti pametan… Prije svake koreografije se sa megafona šalje poruka sta i kako… Ponekad se toliko puta ponovi da postane iritantno
  • Noel
    4k

    Ima smisla da se te ljude gurne u sredinu u žižu da grme i ostavljaju glas kao i ostatak ekipe a ne da se zabe negdje ispod krova ili sa strane i cupkaju nogom.. isto tako i radi koreografije jer takvi ljudi sa strane ne slušaju upute iako se ponavljaju svaki put 50 puta prije utakmice.. jasno i glasno. Neko se danima izjebe da to uspije i onda takav tudum napravi namjerno suprotno. Isto ko i snimanje i sve ostalo...
  • GZomanid
    572
    Prije svake koreografije se sa megafona šalje poruka sta i kako… Ponekad se toliko puta ponovi da postane iritantnoBosna86

    Sve stoji ako dođeš na vrijeme i znaš koga trebaš slušati na tribini..
  • Bosna86
    11.5k
    Sve ovo sto se događa na tribini nije palo s neba… nemali broj ljudi radi po garažama, dolazi danima prije na stadion… Za dignuti veliki udarni treba 100 + ljudi… O parama koje trebaju za svaku utakmicu da ne pričamo

    I onda dođe osoba xy i misli da je Bogom dana i udara neku svoju politiku… To nije neznanje, nego BEZOBRAZLUK
  • superSantos
    2.6k
    Lako za prekratke pjesme, večeras je bubanj bio možda najgori u zadnjih desetak godina. Ja ne znam šta je ono bilo ali nimalo nije pomagalo tribini da prati pjesme.Mathiasovi Chageri

    Ovakav i slični komentari mogu bit napisani samo od strane nekog ko veze nema šta se zadnjih par mjeseci događa

    Zbog Atene smo prvo bili desetkovani mjesecima a sad su svi ti ljudi iz Atene out idućih godinu dana, bit će promjena na svim poljima i razumljivo je da se ponekad kiksa
  • miro
    3.1k
    a ima li smisla da članovi grupe dođu na stadion na vrijeme i pomognu ostvarit tu koreografiju? Evo iskreno meni to smeta. Tražiš disiplinu od klinaca i staraca, a nemreš svoje klipane dovest u red. Meni nije problem doć s mojim klincima i svaki put ostavit glas, nek se dečki nauče kak se to dela, ali to sam ja. Imajte malo razumijevanja za ekipu koja nikad nije bila dio ove priče. Da se svi iz grupe pojave bar pol sata prije tekme ovo se ne bi događalo
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Ovakav i slični komentari mogu bit napisani samo od strane nekog ko veze nema šta se zadnjih par mjeseci događa

    Zbog Atene smo prvo bili desetkovani mjesecima a sad su svi ti ljudi iz Atene out idućih godinu dana, bit će promjena na svim poljima i razumljivo je da se ponekad kiksa
    superSantos

    Ovakav komentar je napisan od strane osobe koja je na sjeveru cijeli život i koja je na sjeveru cijelu sezonu. Atena je bila u osmom mjesecu, od tad smo odigrali 15 domaćih utakmica. Niti na jednoj nije bilo ovako bubnjanje van ritma, onda je naravno teško i pratiti navijanjem to na našoj tribini.

    Grupa ove godine radi super stvari, ima super izdanja i generalno zaslužuje pohvale, ali kad nešto ne štima onda treba to i istaknuti, ne zato da se posere, nego zato da gledamo da unaprijedimo taj segment. Nemoj sektaški odmah reagirati, nije napad na grupu i tribinu nego komentar, vjerujem da će opet to sve biti tip top u nedjelju.
  • plavac173
    2.6k
    Joj opustite se malo
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Da ubijemo malo napetost, poklanjam original kartu za kolekcionare, samo za zonu naravno :snicker:
    XVxHQiL.jpeg
  • Crusades1986
    9.5k
    Prijavljujem se... šaljem fotke fascikla s ulaznicama ak treba :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.