• Krizy
    35.5k
    U uzvratnoj utakmici 1/16 finala Konferencijske lige Dinamo će protiv Betisa braniti prednost od jednog gola iz prve utakmice u Sevilli.
    Bila je to prva pobjeda Dinama u Španjolskoj u povijesti.

    pxl-150224-110152371_lOfb2BZ.jpg

    U prvoj utakmici Dinamo je odigrao taktički jako dobru utakmicu. Kreativni igrači Betisa su bili odlično zatvoreni, najopasnije prilike su došle iz prekida.

    Jakirović je u prvih 11 nakon dugo vremena stavio Nevistića i Bernauera, čime je dobio sigurnost na lopti i preko Mišića, koji je imao jako puno prostora, imao solidan posjed lopte i dobro iznosio loptu.

    Theophile je odigrao obrambeni savršenu utakmicu, s 7 otklonjenih opasnosti, dva blokirana udarca i jako puno osvojenih duela.

    Dinamo se branio u srednjem i niskom bloku s formacijom 4-4-2, gdje je s krilima duplirao bokove i uspješno sprječavao opasne napade Betisa.
    Petković i Baturina su bili najistureniji.

    Posjed se najčešće prepuštao Carvalhu, jer je kao što sam i napisao u uvodu prve utakmice, najlošiji igrač Betisa s loptom. Njemu su igrači Dinama ostavljali najviše prostora, odnosno forsirali dodavanja njemu.

    Igrači Dinama su uzeli dosta lopti u sredini terena, moglo se i bolje reagirati u nekoliko situacija, ali igralo se pametno i nije previše srljalo. Uvijek je dovoljno igrača bilo u poziciji za sprječavanje eventualnih kontri Betisa.

    Dinamo je vrebao kontre i polukontre, dočekao grešku u obrani Betisa, kada su napravili penal. Petković je isto sigurno iskoristio i donio Dinamu odličan rezultat pred uzvrat u Zagrebu.

    Prije utakmice, španjolski mediji su nazivali Dinamo oronulom momčadi, bez previše talenta u odnosu na prošle sezone, na njihovom forumu smo uspoređivani sa brojnim španjolskim drugoligašima te momčadima koje svoj europski put završavaju u pretkolima, pa je bilo zadovoljstvo vidjeti rezultat na kraju utakmice.

    Idemo po osminu finala!!!

    Koeficijenti:

    Dinamo 3.00 - 3.20 - 2.40 Real Betis

    Koeficijenti za prolazak su:

    Dinamo - 1.35
    Real Betis - 3.40

    1. Kakav rezultat očekujete? (127 votes)
        Pobjeda Dinama
        54%
        Neriješeno
        32%
        Pobjeda Betisa
        14%
    2. Idete li na utakmicu? (127 votes)
        Da
        79%
        Ne
        21%
    3. Očekujete li prolazak Dinama u 1/8 finala KL? (127 votes)
        Da
        85%
        Ne
        15%
  • Mihaljević
    8k
    Koeficijenti za prolazak su:

    Dinamo - 1.30
    Real Betis - 3.50
    Krizy

    E da mi je neko ovo pričao... :joke:
  • Droljo
    4.8k
    Da. Po meni nerealno skroz.
  • Endeavour
    397
    Koliko god ovo čudno zvučalo, da smo minimalno poraženi ili odigrali nerješeno imali bi veće šanse za prolaz. Ne volim ovaj rezultat nikako.

    Naravno da nećemo jurišati, niti napadati jer nemamo kapacitet za kontinuirani posjed, a već vidim paniku kod svakog Fekirovog fantastičnog ubačaja. Nadam se nastavku penala (za nas) da preko Petka povedemo i na taj način smirimo Betis. Ali biti će teško, jako teško.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    nakon danasnje tekme bio bi zadovoljan i sa nerijesenim rezultatom u cetvrtak
  • Paggini
    5.9k
    Molim samo da prođemo, jer ako kiksamo toliko smo nasrali o Jarniju (zasluženo) da ova žgadija u niskom startu čeka da sjebemo i onda krenu svoje analne verbalizacije bacati na svaki kutak interneta, što će biti jebeno nesnosno...
  • Zagreb1992
    1.2k
    Jel ima pravo Bakambu kod njih igrati u KL ?? Odmara Wiliam Jose protiv Alavesa al opet imaju solidne zamjene ..Fornals i Avilla
  • Mihaljević
    8k
    nakon danasnje tekme bio bi zadovoljan i sa nerijesenim rezultatom u cetvrtakdinamozivivjecno

    Ma nemoj reć da bi bio zadovoljan sa prolazom...
  • E46
    144
    Fornals i Avilla čini mi se nisu prijavljeni za KL
  • BBBaranja
    1.9k

    Koliko ja znam Bakambu ima pravo nastupa u KL,ali prvu tekmu nije igrao jer je kasno stigao sa Afričkog kupa..
  • Zagreb1992
    1.2k


    Zeznuto onda će biti u četvrtak
  • plavac173
    2.6k
    Prolazimo kao plitak potok
  • BBBaranja
    1.9k

    Sve ovisi o nama rekao bi,imamo dobar rez iz prve tekme..ako budemo pravi nemaju oni šta tražiti tu,bez obzira tko im bude igrao..
  • blackbully
    4.4k
    Jel ima pravo Bakambu kod njih igrati u KL ??Zagreb1992

  • Mihaljević
    8k
    Zajebali su se jako što nisu prijavili glavne igrače za konferencijsku, nadam se da im to dolazi na naplatu u četvrtak.
  • veselko tenžera
    1.2k
    Nisam gledamo Betis nijednom ove sezone, a po prvoj utakmici bih rekao da su (s ovolikim brojem izostanaka) idealan suparnik za nas. Bez neke agresije i trke, polagani tehnički nogomet i to smo mi mogli ispratiti. Ne znam koliko im je uopće napeta KL, po pristupu protiv nas rekao bih ne previše. Mislim da nas nisu nešto ni skautirali, da jesu, ciljali bi Maxa na skoku. Imali su 20 prekida i nisu napravili ništa.

    Nakon večerašnje utakmice meni je kristalno jasno kakvi smo i koliki su nam kapaciteti. Rijetko smo nedjeljom izgledali dobro nakon europskih četvrtkom, ali ovako jadno, nemoćno i ispuhano, nikad. Da se mene pita, sve, ali apsolutno sve bih dao na prvenstvo. U četvrtak mi Petko, Baturina, Mišić, Teo, Rile, Kaneko i Hoxha ne bi dobili minute ni da na koljenima mole. Jeb*š Betis i KL, šta to znači ako ne budeš prvak?! Ako prođemo Betis to će obvezno biti uz veliku potrošnju, a kakvi smo bili protiv Varaždina, ne želim ni pomislit kakvi bi bili protiv Rijeke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.