• Kepec
    4.8k
    Sjajna utakmica Bernauera i Baturine, asistencija Hoxhe i gol Kaneka u pravom trenutku, rastrčani i razigrani Petković uz perfektno spuštanje glavom kod gola za Baturinu.
    Koreografija sjajna, također mi se činilo da će lošije ispasti zbog vjetra pa papiri nisu mogli stajati kako spada, ali na kraju sve dobro ispalo.
    Bakljada, poruka, "za Dinamo dao bih sve"...

    Hvala vam za još jednu u nizu predivnih večeri, hvala vam kaj bumo još jednom željno iščekivali ždrijeb, hvala za još Europe na Maksimiru.

    U nedjelju nas opet očekuje teška utakmica. Po meni najvažnija ove sezone kaj se prvenstva tiče. Treba se dobro odmoriti, vratiti snagu, odraditi određene rotacije i neka ovaj tjedan završi u Purgerskom stilu.

    Dragi Dinamovci, vidimo se u nedjelju.
  • DrawTube
    3k
    iskreno me čudi koliko staloženi budu ljudi s megafonima i koordinatori i kak uspiju 30 puta ponavljati isto a da ne počnu pičkarati ljude i prozivati ih jednog po jednog

    Imam dojam da bi se protiv Rijeke trebalo krenuti agresivnije i vikati na ljude ak treba, jače ne budu nikad naučili i budu bez beda šetali 10 minuta prije početka po hot dogove i pivu

    Dobre su brojke sjevera ali sad kad ga rasprodajemo trebamo poraditi na tome da se ekipa prilagodi tribini
  • marcio amoroso
    32.5k
    Samo još jedan podatak za debile koji pišu Betis B, C ili šta ja znam.

    Samo početnih 11 Betisa večeras je imalo vrijednost od preko 100 milijuna eura.

    Za usporedbu je naših 11 vrijedilo nešto preko 36 milijuna.
  • SjevernaStrana
    770
    ma jasno, navikli smo na to vec kad su europske utakmice u pitanju... cudno mi je samo kako je tolika razlika u ekipi u odnosu na Goricu i VZ gdje si takoder imao punu tribinu kao i to da imas jedan jedini zadatak (da ne diras papiric) i ti ga nisi sposoban odradit...

    btw, kad smo kod godisnjih - tko je bio na svim utakmicama danasnjom utakmicom je isplatio godisnju barem sto se sjevera tice ako se ne varam..
  • Petar86
    592
    Kako uopce grupa odlucuje za neke koreo. msm za danasnju i protiv Rijeke je jasno da ce biti puna tribina pa se moze odrzati kakva god, ali protiv Varazdina proslu utakmicu odluce koreo. za koju treba gotovo cijela tribina biti ispunjena, na blef ili

    Dogodi se da dode manji broj ljudi od ocekivanog i sve propadne?
  • Infinity
    15.2k
    Odlicna utakmica, do gola Betisa se cinilo da cemo ih i razbiti mozda.

    Hoxha je danas bio nas najbolji igrac. Nisam mu fan, i dalje mislim da trebamo bolje lijevo krilo, ali u ovom trenutku cu reci da Vidovica definitivno ne trebamo za 4 milijuna. Nadam se da ce fanovi Hoxhe nakon asistencije nauciti da je Hoxha.

    Unatoc golu, nas najlosiji igrac danas je bio Kaneko. Nadam se da ce se dici nakon gola.

    Sutra Maccabi ili Fiorentina :pray:
  • ShanKu
    362
    ko recimo u nedjelju... lik počeo snimat navijanje i bio upozoren od navijača i nije mu više palo na pamet niš slično :clap:
  • plavac173
    2.6k
    Hoxha je danas bio nas najbolji igracInfinity

    Po meni danas nije bio ni blizu Petkovicu a pogotovo Misicu.

    EDIT: Baturina takodjer
  • Peškaman
    2.6k
    Betis B,C,D,E,F ,bolje nego Kaštel Sućurac G.
    Zabavite se s kitoblajnerom i dobro isperite usta kada sljedeći put spominjete sveto ime Dinamo!!
  • Sunja86
    1k
    Po meni Baturina je bio najbolji na terenu, naravno da su i ostali bili većina dobri ili odlični, Hoxha je odličan 1 na 1, fali mu donošenje odluka da odigra neki dupli pas ili nešto.U dosta situacija čim primi loptu par puta i na polovini terena odmah ide driblat i zabije glavu u pod prođe jednog nekada i drugog i dalje nastavlja a ima boljih opcija za dati pas ili odigrati dupli pas sa nekim, utrčati u prostor.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    naletio negdje na reakciju srpskog komentatora na gol Kaneka i reakcija mu je kao da ce se odmah ubit :lol:
  • Time
    532

    I dok se sjever priprema dici koreografiji i dok je koreografija gore zapad mora "preuzeti" navijanje,ne mislim da trebaju povesti pjesme vec obicno DINAMO DINAMO sa koreografijom bi super izgledalo.
  • Droljo
    5.1k
    Mamuran, sretan, ponosan! Bravo dečki!
    Sada rijeka.
  • obelix
    85
    Jednostavno pjesmu Bilo kad i bilo gdje nije znao dobar postotak tribine, osobito oko mene koji sam bio malo vise sa strane.

    Hoxha konacno dobra tekma, Baturina vrh...idemo dalje, do Atene. Tako mora biti

    Netko je pitao prije par stranica: pobjednik EL ide Direkt u LP, a pobjednik KL ide direkt u EL. Osim ako ne ostvari bolji plasman putem prvenstva. Jedino ne znam ako se preko nacionalnog izbori putem slabije lige pretkolo LP, a osvoji KL koja je onda kombinacija
  • Brusa
    729
    mislim da igraš svoje pretkolo LP, a ako ispadneš ideš u EL onda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.