• kibic
    997
    Kaj je s prekratkim pjesmama bilo? Krene ludilo na "Dok igraš ti" i taman kad krene ludnica, promjen pjesme.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Šimićevi puleni :strong: :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Svaka čast svima.
    Kapa do poda. Dinamo je jednostavno narastao i postao respektabilan europski klub. Deda je danas imao jednu dobru izjavu. Veli deda da se više mi čudimo ovakvim rezultatima Dinama nego neki u regiji. I to je istina. Jednostavno nas se gleda drugačijim očima i čak više nije iznenađenje kad izbacimo Betis.

    Jebote do kud smo dogurali.

    Izdvojio bih par igrača jer su jednostavno odigrali brutalno. Kao prvo Max za kojeg mi je posebno drago. Na dečku se jednostavno vidi neka dobrota i vidi se koliko mu je stalo. Kao drugo Mišić koji je odigrao na razini njegovih najboljih utakmica. Ovaj dvojac majstora u napadu sam ostavio za kraj. Naša desetka i naša devetka su odigrali brutalno i pokazali zašto se smatraju našim najboljim igračima.

    Za kraj riječ dvije o Boysima. Kako je ta grupa narasla, kakve brutalne brojke ima i kakve decibele proizvodi je za rubriku vjerovali ili ne. Ono “ne damo da potoneš” nije samo slovo na papiru nego je doista tako u ovoj sezoni. Sjever je doista vjetar u leđa i stvarni oslonac ovim dečkima na terenu. Kao što je jedan prijatelj nedavno napisao.

    Nema jačeg štita od sjeverne tribine!!!
  • Zagi
    4.9k
    Izdvojio bih par igrača jer su jednostavno odigrali brutalno. Kao prvo Max za kojeg mi je posebno drago. Na dečku se jednostavno vidi neka dobrota i vidi se koliko mu je stalo. Kao drugo Mišić koji je odigrao na razini njegovih najboljih utakmica.marcio amoroso

    Samo bih istaknuo da je ovo dvoje direktno povezano.
    "Samo zatvoriš Mišića i dinamo nema igru". Aha ok , daj Maxu prostor da vodi igru.

    I obrnuto, zatvori Maxa i otvara se odjednom prostor Mišiću.

    I završno ljepilo, Nevistić koji mirno može držati loptu dok se Max ne otvori protiv presinga.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Kaj je s prekratkim pjesmama bilo? Krene ludilo na "Dok igraš ti" i taman kad krene ludnica, promjen pjesme.kibic

    Lako za prekratke pjesme, večeras je bubanj bio možda najgori u zadnjih desetak godina. Ja ne znam šta je ono bilo ali nimalo nije pomagalo tribini da prati pjesme.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Jbg bio je peh i sa ozvucenjem... Kak god, puno bolje izdanje mora bit u nedjelju. Kak bi se reklo za navijanje danas... "Not great not terrible".

    Meni je jedino bezveze da kad Dinamo primi gol dobar dio "potone" sa navijanjem. Pa Dinamu treba onda jos jaca podrska! Uz dobro podrsku i nasi golovi ce doc... vec videno ohoho puta na Maksimiru zadnjih nekoliko godina.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Kaj je s prekratkim pjesmama bilo? Krene ludilo na "Dok igraš ti" i taman kad krene ludnica, promjen pjesme.kibic

    i po meni ne osjecanje zapada i atmosfere malo.
    Zapad se dize, zove ih se na navijanje i onda 'mi smo purgeri'. To po meni nije za europske tekme, grmit cemo to u nedjelju i svaku domacu. Ali zapad nece reagirati na ovo.
    Takoder, u zadnjim minutama ide 'ni celije ni zabrane', sto je cista ultras pjesma, ali zapad to ne prati, jer logicno, nisu ultrasi.
    Daj tu na europskim stare, domace, koje svi znaju, nek grmi sve.
    Daj i 'serbus dragi Zagreb moj', pa nek drhti europa kada to zagrmi.
    Daj nam 'dinamo - zagreb' u suradnji sa zapadom.

    eto, samo male primjedbe.
    Inace ups and downs na tribini, kako je i ekipa igrala.
    Ipak na sjevru ima dosta ljudi koji bi inace isli na istok, ili im je zapad preskup, pa je tesko koordinirati i motivirati ljude na takav nacin.
    Jos pogotovo kada se zbog koreografije gura ljude u sredinu, koji bi inace rade stajali sa strane.
    Nema veze, sto je vise puta rasprodan sjever, to ce se ljudi vise naviknuti na navijanje i sve ce to izgledati bolje i bolje!
  • kibic
    997
    Ne znam, ja osobno nemam nikaj protiv pustit pjesmu da ide. Polako se svi uključe, neki nauče i decibeli rastu. Kad se vrte pjesme sam brzo ko da plejlistu oces ispucat nekak zgubis to bildanje ludnice.
  • SjevernaStrana
    639
    Sjever je zadnje vrijeme imao odlicna izdanja te je i danas bio pun, ali opet kao da na europskim utakmicama nisu isti ljudi kao i sa Varazdina i Gorice.... opet se ne znaju pjesme, ne prati se bubanj, ne slusaju se upute sa stange...
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Moj Dinamo, koliko si velik, i stranci koji navijaju za druge klubove te vole :heart:

    https://www.vecernji.hr/sport/krasan-ambijent-u-povijesnoj-veceri-zaljubila-sam-se-u-dinamo-prijateljica-me-nagovorila-na-ovo-1748556

    "Ispred stadiona smo uoči utakmice sreli navijače koji su došli podržati Dinamo iz apsolutno svih krajeva Hrvatske, ali i neke koji su inače iz drugih zemalja. Studenti i studentice koji studiraju u Zagrebu od rujna posljednjih mjeseci su postali velikim obožavateljima Dinama i redovito dolaze na utakmice.

    - Došla sam u Hrvatsku na razmjenu studenata. U Njemačkoj uopće nisam pratila nogomet, ali kad sam došla tu, moja najbolja prijateljica Myriam, koja jako voli nogomet, me nagovorila da dođem pogledati utakmicu. Sad sam postala velika obožavateljica Dinama, zaljubila sam se u Dinamo. Ovo mi je već deseta utakmica na koju sam došla i može se reći da mi je Dinamo najdraži klub - rekla nam je Anna iz Frankfurta, a potom smo porazgovarali i s njezinom prijateljicom Myriam:

    - Redovito pratim nogomet, obožavateljica sam Mainza, kluba iz mojeg grada, i baš je lijepa aktivnost subotom ili nedjeljom otići na utakmicu Bundeslige. Kad sam došla ovdje na razmjenu studenata, htjela sam doživjeti to iskustvo praćenja lokalne momčadi, i kad sam prvi put otišla na utakmicu Dinama, rekla sam si "ok, sviđa mi se, dolazit ću ovdje češće". Ovdje smo pet mjeseci i stvarno uživamo dolaziti na utakmice i navijati za Dinamo.

    Među tim veselim društvom je bio i Filippo, talijanski student iz Spezije koji je također tijekom svojeg studiranja u Zagrebu počeo dolaziti na utakmice u Maksimir.
    - Inače sam navijač Spezije, ali otkako sam došao u Zagreb zavolio sam Dinamo. Prva utakmica na kojoj sam bio je bila utakmica Konferencijske lige između Dinama i Astane, jako mi se svidjela atmosfera i od tad sam počeo češće dolaziti na stadion. Kupio sam i člansku iskaznicu. Pogotovo mi se sviđa atmosfera na sjevernoj tribini, ali i činjenica da ovdje mogu gledati utakmice u europskim natjecanjima."
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    opet se ne znaju pjesme, ne prati se bubanj, ne slusaju se upute sa stangeSjevernaStrana

    Shvatiš koliko je prosječna osoba glupa tek kad dođeš na tribinu i sprema se koreografija. Isprinta se letak sa uputama i dijeli na ulazu, ljudi patroliraju sa megafonima i daju upute, upozoravaju da se papiri ne diraju sa stolica dok se ne da znak i OPET unatoč 250 upozorenja imaš debile koji otrgnu 20 min prije početka tekme papir. Šta te točno zanima u A4 papiru u boji 20 min prije tekme? Što ćeš u njemu pronaći? Brojeve za loto? Lijek za karcinom? Barišićevu tajnu besmrtnosti?

    Možeš ti pripremiti savršenu koreografiju, napraviti odličnu pripremu i opet ovisiš o idiotima kojima nije dovoljno 7 puta reći da dignu nešto kad im se kaže i ne diraju dotad ništa
  • SjevernaStrana
    639
    Tu gdje sam ja bio čak su i izdržali do početka utakmice, ali čim je Švicarac označio početak kreće trganje papirića pa i teleći pogledi u stilu "kako to da ih ne dižemo još?"
  • NitkoBitan
    11.8k
    Meni tlak na 300. Neki se sjete 10tak minuta prije koreografije otic po pivu il hot dog... I onda je zbrka jel slobodno mjesto, tko za kog cuva itd.

    Treba se shvatit da je ovo ozbiljna navijacka razina u kojoj samo mala greska moze zeznut sve. Od ulaska na vrijeme, popunjavanja tribine ciljano a ne stihijski... Neki jos moraju puno zganaca pojest za sjever. Ako se ekipa dosla zajebavat, provodit il kaj vec sjever dolje nije mjesto za njih.
  • miro
    3.1k
    Meni je sve bilo top osim izbora pjesme za vrijeme koreo. Mislim da je možda 20% ekipe na Sjeveru pjevalo
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    u potpunosti razumljivo. Jer je cijena za sjever dole bila puno jeftinija nego za zapad dole. A dosta ljudi nema godisnje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.