• masacusec
    3.1k
    Koreografija je uspjela! Ovo ostalo su sve opstrukcije i počkaljivanja!
  • mali M
    3.5k
    Tribina je jučer bila (gornji dio i lijevo) krcata ženama i klincima. Na tribini je bilo puno onih koji su valjda orvi put bilo tamo i uskladiti takvu tribinu sa koreo je bio šabački posao. Dečki su izgubili glasove, trčali preko stolica i usmjeravali i koordinirali 4.000 ljudi. Svaka im čast. Jedna mama sa kćeri koja je bila ispod nas je skoro pljeskala od radosti za svaku pjesmu a mene i frenda gledala ko luđake (nije da nismo dali povoda :lol: ) kako smo urlali i dizali ekipu na svakoj pjesmi. Nije ovo bila tribina puna najžešćih iskusnjara pa da je bilo ništ odradit koreo.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Svemu ovom se treba nasmijati, vidim da ih sve peče i to kaj je stadion pun i to kaj se oko dinama rađa lijepa priča.
  • Boysica
    458
    Ko god sere za koreografiju samo cu reci primi se posla pa ces vidjet kaj je tooo , deckima kapa do poda na svemu stvarno svaka cast .
    Ovo je iznimno teska koreografija i bilo je ekipe koja u opce nije slusala , sat vremena su vikali po tribini ko di treba sjest i da sw ne diraju papirici .
    Kapa do poda
  • Paggini
    7.1k
    Whats-App-Slika-2024-02-19-u-16-46-00-ea9bf734.jpg

    E ekipa, ne znam jel se skuži iz ovog, ali Zagreb nije organizirao doček!
  • jedan u nizu
    6.1k
    Siguran sam da je bio docek u Zagrebu da bi bio 'jadan' i da bas nebi doslo puno ljudi. Sto je jako zalosno.

    Drugo, siguran sam da je barem 80% razloga zasto su oni to napravili, bas zato jer ga Zagreb nije imao, pa da oni imaju pokazat dalmatinski dišpet i kako su bolji od nas.
  • serbus
    3.6k
    Normalno, da su htjeli oni napraviti doček napravili bi da odmah slete u ST i sve pripremili ovako su se nakačili na glup potez Zagreba sa još glupljim...
  • Brusa
    729
    jedva se skuži! Trebali su i NIJE napisati velikim slovima!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Siguran sam da je bio docek u Zagrebu da bi bio 'jadan' i da bas nebi doslo puno ljudijedan u nizu

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/slavlje-na-trgu-bana-jelacica-docek-zlatnim-vaterpolistima-20170730

    Ovo je doček 2017. također nakon svjetskog zlata. Ok,tada je bilo u ljeto,ali ipak vjerujem da bi se skupila slična brojka na dočeku za ovogodišnje zlato da je bio organiziran doček.
  • Sajla
    3.5k
    kad već nisu na trg, mogli su ih s aerodroma fino dofurat na Maksimir da im se na poluvremenu zaplješće ;)
  • Kepec
    4.8k
    Ukratko Zagreb je očajan, sramota i razočarenje, ali je zato tu Dalmacija da spasi stvar.
    Bravo Splite i Dubrovniče, Hrvatska vam ovo zaboraviti nikada neće, a Zagreb je smeće od grada u koje će ipak svi opet otić studirat i radit.
  • The Undertaker
    4.1k
    Velika većina igrača igra za Jadran i Jug tako da je sasvim u redu da u Splitu (ili Dubrovniku) bude glavni doček.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ovo je doček 2017. također nakon svjetskog zlata. Ok,tada je bilo u ljeto,ali ipak vjerujem da bi se skupila slična brojka na dočeku za ovogodišnje zlato da je bio organiziran doček.Sibirski plavac

    pa i ovo izgleda poprilicno lose.

    Pa mislim ovdje se za vrijeme finala igrala utakmica izmedu Rijeke i Lokomotive.
    Doslovno nijedan komentar na temi 'ostali sportovi', dok je tema HNL gorila od komentara.

    Mi bi docek a gledamo Rijeka - Lokomotiva umjesto finala SP
  • Mlađi referent
    10.7k
    Zlobnici bi rekli da je to zato kaj je vaterpolo nebitan sport
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Pogledaj na youtubeu "doček" Australske kriket repke nakon osvajanja nedavnog svjetskog prvenstva usred Indije i to protiv domaćina. Time su postali repka sa najviše osvojenih prvenstava u povijesti. Australcima je ako se ne varam kriket prilično bitan sport,a dočekali ih obitelji i prijatelji kao da su osvojili natjecanje u pljuvanju u dalj,a ne svjetsko prvenstvo u njima dosta bitnom sportu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.