• plavac173
    2.6k
    Trener Betisa: Dinamu je teško uzeti loptu. Pa ta je ekipa igrala Ligu prvaka

    Nikad nisam mislio da će ovo biti lagana utakmica. Igrali smo s verlo malo kreacije. Teško je uzeti loptu momčadi koja je tehnički potkovana kao Dinamo. Pa oni su igrali u Ligi prvaka... Ne znam tko nas je proglasio favoritima.
  • GaijiZG
    610


    First qualifying round elimination: €150,000
    Second qualifying round elimination: €350,000
    Third qualifying round elimination: €550,000
    Play-off round elimination: €750,000
    Qualified to Group Stage: €2,940,000
    Match won in Group Stage: €500,000
    Match drawn in Group Stage: €166,000
    1st in Group Stage: €650,000
    2nd in Group Stage: €325,000
    Knockout round play-offs: €300,000
    Round of 16: €600,000
    Quarter-final: €1,000,000
    Semi-final: €2,000,000
    Runner-up: €3,000,000
    Champion: €5,000,000

    Ako ispadneš u polufinalu da li dobiješ 2 milijuna, ili 2 milijuna plus sve ovo prije plus 2 milijuna.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Bravo Dinamo!!!

    Strašno velika pobjeda i nadam se napokon prekretnica sezone.

    Nadam se da Nevistić brani i u nedjelju.
    Theo je baš kraljina i na sljedeći dres koji ću kupiti će ići njegovo ime.
    Bernauer također zadovoljio i pokazao da se na njega može računati.

    Hoxha nažalost užasan i još jednom pokazao da nije igrač za Dinamo.

    Sada je na nama da dođemo u što većem broju u nedjelju i pomognemo dečkima da riješimo Varaždin.

    O betisu i uzvratu ćemo imati vremena razmišljati nakon toga.

    Edit: čestitke i treneru. Sigurno dobro postavljena igra.
  • hardek
    1.5k
    Čitam temu i vidim nitko nije pohvalio Perkovića ali dečko je odigrao čudo utakmicu.

    O Bulatu uglavnom pišem negativno, ali isto je odigrao top tekmu. Puno se bolje dozirao od Baturine recimo koji je odigrao odlično prvo poluvrijeme al od prve minute drugog poluvremena izgledao je ispuhano. Možda i zbog bolesti

    To je ono o čemu tupim cijele sezone, ova ekipa ima toliku kvalitetu u širini koju jednostavno nismo iskoristili ove sezone. Dečke se pre brzo otpisuje i dovodi igrače koji su s postojećima u par deka.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Čitam temu i vidim nitko nije pohvalio Perkovića ali dečko je odigrao čudo utakmicu.hardek

    Stavio je Sancheza u dzep kao i onog propalog Arsenalovog beka Bellerina kojeg nabijem ovim putem i njegove one ružne, odvratne, pedofilske brkove i onaj mulet na glavi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    onog propalog Arsenalovog beka Bellerina kojeg nabijem ovim putem i njegove one ružne, odvratne, pedofilske brkove i onaj mulet na glavi.Navijač Dinama

    Macho gay haha. Sjecam ga se kad sam gledao jednu utakmicu Barcelone, los igrac i teski kikser. Kako je taj lik igrao za Arsenal i Barcelonu samo dragi Bog zna. Sigurno ima jbnog menadzera.

    https://www.instagram.com/p/ClD7lM1qmvw/?igsh=ajUzM2NnenY3eWdo Katastrofa :lol:
  • Dinamosaur
    986
    KTC je stvarno doktor i tezak zajeb je bio ne produzit ga. Hoce li konacno zavrijedit oprost za Shakhtar?Efes Pilsen

    Hoće -general obrane

    Usput,

    Nevistic- br.1

    Perkovic-mali se u izjavi nakon tekme trese od uzbudenja( vidi se kolko je nabrijan)svaka mu cast i na predstavi na terenu

    Bulat- ocito mu bolje odgovara kad igramo defanzivu i jaci protivnici, znaci nije za hnl, ovo je bilo ko bog
    Hoxha- zalaganje neupitno, kvaliteta se vidjela(ne)

    Miške- opet dosta dugih lopti netocno, a ostalo doktorski

    Kaneko- na vrijeme zamjenjen, pokusava, al jos nema koristi kolko bi trebalo od njega

    Spika- standardno, tu je, trudi se, u kljucnim momentima nestane(il zajebe il ne stigne zajebat)

    Petko- manga, ide mi cesto na krc, al tip ima muda do neba, danas baustela

    Trener- mislim da bi bilo isto i da su bez njega igrali

    EDIT: zaboravio sam povratak Rileta -terijer kakav je bio
  • Slush
    99
    Nov sam ovdje pa necu psovat, ali kad vidim da netko napise Betis B ekipa ravno bi mu spomenuo familiju.

    To je prokletsvo nas Hrvata. Dinamo ako izgubi, Dinamo je los. Dinamo ako osvoji Ligu Prvaka, ma je*** takvu ligu prvaka koju Dinamo osvoji bi rekli.

    Svaki nas uspjeh pokusavaju srozati.

    Neka pati koga smeta Dinamo je za mene prvak svijeta.

    Decki svaka cast, ne se opustiti i idemo na uzvratu trazit pobjedu, a ne cuvat 1:0 i bit na koncima cijelo vrijeme.
  • Infinity
    15.3k
    Jedna od onih noci kad od uzbudjenja ne zelis preskociti ni jedan post na Zoni i zaspis citajuci :rofl:

    Da li su oni bili toliko losi i bezvoljni ili smo mi ipak bili dobri? Nije ni bitno nakon 0-1.

    Ja sam misljenja da je stoperski dvojac danas donio tri boda. Nisu zasluzni samo za ovu nulu, vec i za gol, jer se ekipa u zadnjoj trecini utakmice odvazila krenuti malo naprijed i to nas je nagradilo penalom i golom. Kad se osjecas sigurnim onda pomjeras granice, a danas smo uz nas stoperski dvojac bili sigurni kao svicarska banka. Novog ili nove stopere ne treba traziti, treba samo ovu dvojicu pustiti da se dobro uigraju i imamo bingo.

    Pobjedu treba iskoristiti za podizanje atmosfere, prije svega medju ekipom, a onda i medju navijacima. Moramo razbiti Varazdin.
  • Petko4455
    26
    Bravo svi! Od prvog do zadnjeg,napokon smo izgledali ko KOLEKTIV..saljem puse svim pljuvačima i “znalcima”
    Ps:nisam plavac :*
  • San Lorenzo
    11.7k
    14 od 16 igrača koji su jučer nastupili su bili tu i na jesen.
    Dokaz da ova ekipa ni približno nije toliko loša koliko se pokušavalo prezentirati kad bi se nakon loših rezultata zavapilo za prijelaznim rokom i nabavkom tzv. raketa.
  • Batigol
    53
    Bravo Dinamo....i kada su najvece oluje,samo jako...
  • Ijayi Atiemwen
    558
    Izbjegao bih najviše Aston Villu i PAOK. Ali i snjim se može s pristupom i disciplinom u igri kao jučer!
  • Droljo
    5.1k
    Sad je trener valjda shvatio da imamo širinu i da treba rotirati da svi budu nabrijani. Protiv varteksa brodić mora startati iz više razloga. Dobar je napadač, poznaje ih pre dobro i nije dobio šansu još. Petka odmoriti a ionako je čuda radio kad ga se ubacilo zadnjih pola sata (ako nešto krene krivo). Obranu bih igrao sa tri francuza (bernabeu trebaju utakmice) i ogiwara. Možda i sučića umjesto bulata (iako je odigrao strašnu tekmu). Šta mislite?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.