• Crle
    431
    A di je tu pljuvanje? Jedino što je glupo je da je on mutav pa to kaže sa pozicije izbornika u17.

    To neko prisiljavanje za navijanje za hrvatske klubove u europi je smiješno. Frende, daj mi što više Tobola, Gziri, Shelbournea, Debrecena... Cassano na punom poljudu...

    Ovo je mimozasto kao i ono sa hajdučkom dicom.
  • ksapi
    2.3k


    Sranje po glavni Dinamu je izjava da će doći na domaću tribinu u Maksimiru i navijati protiv Dinama. Ja bi tu već podvukao crtu i ponudio mu kartu za jug, pa nek tamo navija.
  • Facke
    2.8k
    Ma nek nasi klubovi odu cim dalje u europe. Ne volim Hajduka , al zake bi bil u europe protiv hrvatskoga kluba? Ne volim ni Osijeka ni Rijeku pa im zelim da igraju europske utakmice.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Petko je i 70% ljudi ovog foruma nazvao klaunima.. izjava mu je glupa. Da je rekao da je klaun jer tako ne može pričat s izborničke funkcije, to bi bil ok.

    A za mene je veći klaun svaki dinamovac koji uopće pomisli navijat za prolaz tih idiota dole
  • Kepec
    5.1k
    To neko prisiljavanje za navijanje za hrvatske klubove u europi je smiješnoCrle

    Tko koga prisiljava? Je li ga itko prisilio da javno kaže kako će navijati kontra Dinama?
    Pa zbog ovakvih stavova gdje godinama šutimo nas i udaraju sa svih strana, a onda kada konačno neki igrač nekaj kaže i digne se cijela galama onda čak i vlastiti navijači govore kako je to nepotrebno.
    Ti i dalje živi u uvjerenju da smo mimoze i isti ko tovari, a ja ću živjet s ponosom da imamo Brunu Petkovića koji bez dlake na jeziku kaže kako stvari stoje.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Kad se pljuvalo po Vlasicu, to je bilo opravdano. Trazio se njegovo izbacivanje iz repke.
    Covjek izjavio da navija za West Ham jer je Hajdukovac.
    A sada kada jedan izbornik, ne igrac, vec izbornik slicno izjavi, onda pretjerujemo sa reakcijama.

    Jarni je zasluzio sto je dobio, ne mozes voditi klince nekog kluba i onda reci da navijas protiv tog kluba.
    Vlasic je isto kreten svoje vrste, izbacivanje iz repke bi bilo previse, ali su se Dalic i HNS trebali javiti i osuditi takve izjave.
    Cak i da su Jarnija samo javno osudili, bez otkaza, smatrao bi da je fer.
    Bitno je da se ogradi od takvih debila i takvih izjava i da se osudi. Pa nek znaju unaprijed drugi kad misle takve izjave dati
  • Crle
    431
    Petković je pogodio da je Jarni klaun. To što je on iz svoje pozicije igrača i reprezentativca (možda i najkorektnijeg) u pravu, iz pozicije navijača nije.

    Ne kužim što mi moramo biti uvrijeđeni kad netko javno kaže da će navijati kontra, isto kao što su se dolje dizali kada su se neki eto usudili reći da navijaju za AZ kontra dice.
  • Peškaman
    3k
    Različite odgovornosti imaju različite funkcije,lik koji je dio HNSa i u17 izbornik to ne smije izjaviti zbog svoje pozicije. To je kao da Dalić izjavi u utakmici kvalifikacija za europsko natjecanje između veleža i hajduka da će navijat za velež,ista stvar.
    Kao da nekakav direktor Konzuma izjavi da je bolja ponuda hrane u Sparu.
  • Mali Zeus
    10.6k
    HNS je dao otkaz Jarniju, a u stožeru Dalića je čovjek koji je pjevao mrzim dinamo.
    Oni isto svako malo skaču sami sebi u usta.
  • Kepec
    5.1k
    ne moramo biti uvrijeđeni, samo nije isto kada ti ili ja navijamo kontra Hajduka, Rijeke itd. ili kada netko tko je usko vezan s reprezentacijom takvom nešto izjavi javno.
  • Crle
    431
    Pa to sam i naveo da je on ispao budala jer je to rekao sa svoje pozicije. Jebiga sam skočio, sam se ubio.
  • Paggini
    11.1k
    Hajduk ima novog prgavog heroja koji je pljunio u usta zle mafije!!!
  • VesoB
    19

    Opet smo licemjerni. Imamo Corluku koji je isto imao svoje grijehe.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Zasto smo licemjerni? Jel se nisu dolje digli na zadnje noge, revali?
    Ne mogu se profesionalci ponasat kao navijaci, mislim mogu, al s tim idu posljedice. Livaja je sam sebi usro reprezentativnu karijeru. Neke norme postoje i dobro je da postoje.
  • Keyser Soze
    8.8k
    Po meni je samo greška HNS-a što su mu otkaz dali tek sad nakon izjave Petkovića, da on sinoć nije rekao da je Jarni klaun ovaj bi prošao kao da ništa nije rekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.