• Peškaman
    4.5k

    Bernauer je na pripremnim igrao,vrlo moguće on ili Živković.
    Petko doktore!!
  • Crni86
    4k
    da se ne lazemo, jel uopce bitno?

    Gledam na sutrasnju tekmu ko da je pripremna, neka samo fokus na hnlu ostane. Brine me vise da genijalac protiv varazdina ne potegne kaneka,batija i sucica na klupu
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Brine me vise da genijalac protiv varazdina ne potegne kaneka,batija i sucica na klupuCrni86

    Možda genijalac ni ne bude u nedjelju na klupi ako je istinita tvrdnja da leti u slučaju lošeg rezultata sutra. Al stvarno nelogično,kako je netko već rekao,loksu ili balkani su mu ignorirali ali zato tekmu sa šestom ekipom la lige mora ne izgubiti ako želi ostati :rofl:
  • Crni86
    4k
    ne vjerujem. Isti ti su javljali da dovodimo bombe,kapitalcine, da ce tec lova u potocima.

    Sve je to mazanje ociju.
  • Plavi-Plavi
    21


    Evo ova nova analiza maxsporta je obradila našu tekmu.
    Potvrdilo se sve kaj svi ovdje govorimo da smo defanzivni loši. Samo duga lopta i panika je odmah. Jakirovic još ništa nije popravio.
  • Ginger Baker
    28

    Koliko puta sam se sjetio Ištvanića i Panadića iz Yu lige, o Kasalu da ne pričam, ili kasnije Jurića i Tomasa...taj mali Krivak ni kriv ni dužan, ne bi taknuo loptu a kamoli zabio gol.
    Ogiwara je uvijek metrima od čovjeka, stalno zonira pa postaje jasno da nije lijevi bek. A sve ostalo postaje totalno neobjašnjivo jer sustav 4231 je izmišljen radi stvaranja trokuta i dovoljnog spacinga za kontrolu i izgradnju napada, uz dosta trke, naravno. A mi ovdje gledamo nogomet sa školskog igrališta gdje svi trče na loptu a ona završi u kontri...neobjašnjivo.
  • plavac173
    2.6k
    Kaze Samovojska da je izjava Petkovica ruzna :rofl: :rofl:
  • Cruyff
    45


    Da je to livaja izjavio za izbornika mlade repke koji je deklarirani dinamovac, e to bi onda bio napad na cijelu Hrvatsku, a gosti komentatori pod šapitovom palicom bi se morali složiti.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Klub mora prestati dopuštati da ga se gazi!
    Sitnice su bitne, vrag je u malim stvarima...

    Jarni je jazavac, apsolutno me zaboli ona stvar za kog će on navijati, al da se mene pita, ni jedan klinac ne bi otišao na okupljanje U17 reprezentacije do kad god je on na mjestu izbornika. Čisto pokazivanje mišića i jasan znak da sa dinamom nema zajebancije i da se ovaj klub ipak nešto pita u hrvatskom nogometu.

    Ako dinamo zbog svojih rezultata u europskim natjecanjima nije zaslužio respekt svakog zaposlenika HNS-a, a kamoli izbornika jedne reprezentativne selekcije, onda treba ići grubo. Pazite, to je respekt na razini jedne kulturne izjave gdje će svatko pametan reći nekakav diplomatski odgovor, što god mislio i za koga god navijao.

    "Neka bude dobar nogomet, nek pobjedi bolji, tko god prođe neće mi biti posebno krivo, a za kog ću navijati je moja osobna stvar''

    Jel teško da HNS utrenira svoje djelatnike i reprezentativce da tako rezoniraju prilikom "škakljivih" pitanja?
  • Paggini
    22k
    Jarni je jazavac, apsolutno me zaboli ona stvar za kog će on navijati, al da se mene pita, ni jedan klinac ne bi otišao na okupljanje U17 reprezentacije do kad god je on na mjestu izbornika. Čisto pokazivanje mišića i jasan znak da sa dinamom nema zajebancije i da se ovaj klub ipak nešto pita u hrvatskom nogometu.db-izbjeglica

    Dobro, ajmo se malo smiriti, nije toliko dramatično jebote. Najbolje jos da preko klinaca od 16, 17 godina koji jedva cekaju igrat za repku se mi kurčimo nekom klaunu koji je rekao da neće navijati za nas... ovakve dramatične mjere me podsjecaju na jedan cirkus s juga...

    A i na kraju krajeva, Dinamo ne može zabranit igračima igranje za repku
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Apsolutno treba.... jer ovo nije prvi put da čak i reprezentativci imaju debilne izjave prilikom dinamovih europskih utakmica.

    Ako ne zna HNS, onda očito dinamo pojedince treba naučiti lijepom ponašanju i odmjerenim izjavama.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jarni je jazavac, apsolutno me zaboli ona stvar za kog će on navijati, al da se mene pita, ni jedan klinac ne bi otišao na okupljanje U17 reprezentacije do kad god je on na mjestu izbornika. Čisto pokazivanje mišića i jasan znak da sa dinamom nema zajebancije i da se ovaj klub ipak nešto pita u hrvatskom nogometu.db-izbjeglica

    Jarni je klaun, al ovo je čisto pretjerivanje.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ono na 1:27 je šokantno, naših 5 igrača na istoj strani, a Krivak sam ko duh.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.