• Paggini
    22k
    Dobar clanak, al cim vidim tog malog mlinarica, riga mi se, telesportov token "dinamovac".

    Plus ovo - "jedina je razlika u tome što su oni članovi koji redovito pohode utakmice, dok se ja još uvijek gušim u nekom svom buntu."

    Gušiš se ti u Holiginom kurcu..
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Jednoglasnom odlukom Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza, Robert Jarni razriješen je dužnosti izbornika hrvatske U-17 reprezentacije nakon neprimjerenih izjava u medijima.

    Izvršni odbor HNS-a podržava pravo svakog pojedinca, pa tako i svakog nogometaša - uključujući reprezentativce - da navija za koji god klub želi, pa i protiv hrvatskih klubova u Europi, iako se takvo razmišljanje ne smatra poželjnim.

    Međutim, HNS je vrlo jasnog stava da za sve hrvatske izbornike vrijede viši standardi te da je neprimjereno, nepoželjno i nedopustivo da osoba na čelu jedne hrvatske reprezentacije otvoreno navija protiv bilo kojeg hrvatskog kluba u europskom natjecanju. Promicanje zajedništva unutar hrvatske nogometne obitelji uvjet je bez kojeg se ne može uspješno voditi neka hrvatska selekcija.

    Izbornici hrvatskih selekcija imaju jasnu zadaću promicati zajedništvo, suradnju, poštovanje i međusobno povjerenje između svih hrvatskih klubova, pa HNS smatra ovakvu odluku jedinom ispravnom kako bi se zaštitilo jedinstvo hrvatske nogometne obitelji.

    Izvor: službena Facebook stranica HNS-a
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Realno, da Petković jučer nije onako reagirao, sve bi prošlo neprimjećeno. Ima već par dana kako je Jarni to izjavio i da su htjeli, mogli su odmah uručiti mu otkaz.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Jarni je klaun, al ovo je čisto pretjerivanje.Mali Zeus

    Kako je pretjerivanje, tako je i prošao.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Dobar clanak, al cim vidim tog malog mlinarica, riga mi se, telesportov token "dinamovac".

    Plus ovo - "jedina je razlika u tome što su oni članovi koji redovito pohode utakmice, dok se ja još uvijek gušim u nekom svom buntu."

    Gušiš se ti u Holiginom kurcu..
    Paggini

    Nepotrebno.
  • Patak
    2.9k
    Dobra odluka HNSa. Realno, nije ni za trenera ni za komentatora na televiziji.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Play stupid games, win stupid prizes
  • jedan u nizu
    8.5k
    Hoce li nam i "niksi" dobiti izgon? Ili je pozvan na Euro?
  • Mrvica
    4k
    upravo to, kako to Petko stručno odradi. :cool:
  • VesoB
    19
    Dok se god bavimo gluposti o tome što je Jarni izjavio koji je budimo realni jedan od legendi Betisa, a ne sa vlastitim problemima ne bu ovo dobro.
  • Crle
    540
    Na stranu da je glupost to što je to rekao dok je izbornik klinaca reprenzetacije. No daj molim te te gluposti sa navijanjem za hrvatske klubove, pa lik je navijač i bivši igrač Hajduka, plus još je i igrao u tom Betisu. Pa naravno da će navijat za Betis, glup je samo što to nije prešutio radi pozicije.

    Nisam nikada navijao za Hajduk u europskim natjecanjima niti nikada hoću. Čak suprotno, uživam kada se sramote.

    Ovo sve više izgleda kao ona šizofrenija kada su se tovari dizali da kako se može navijati kontra njihove dice.

    Postajemo mimoze.
  • rioda
    4.9k
    Legenda s 98 nastupa?
  • ksapi
    2.9k


    Ne postajemo mimoze, nego branimo dostojanstvo na svakodnevno tovarsko medijsko izdrkavanje, pretjerano veličanje svojeg i pljuvanje našeg.
    Ovaj konkretni slučaj u cijeloj priči nije posebno bitan, ali negdje se mora podvući crta i reći da je bilo dosta.
  • rioda
    4.9k
    Kratko i jasno, svatko ima pravo navijati za koga želi. Jasno je ko dan da Jarni navija za Betis u ovom slučaju, ne samo iz razloga što je igrao tamo, nego i što kao rođeni Međimurac izigrava većeg tovara od onih pravih.

    No, funkcija je ipak funkcija i nije primjereno davati takve izjave. Zadrži lijepo svoje mišljenje za sebe, ionako svi znamo kakvo je, ali jednostavno zbog funkcije ne smiješ to izjaviti.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Na stranu da je glupost to što je to rekao dok je izbornik klinaca reprenzetacije. No daj molim te te gluposti sa navijanjem za hrvatske klubove, pa lik je navijač i bivši igrač Hajduka, plus još je i igrao u tom Betisu. Pa naravno da će navijat za Betis, glup je samo što to nije prešutio radi pozicije.Crle

    Ja razumijem zašto bi navijao za Betis, al si kao izbornik U17 repke nemre baš dozvoliti to reći tj. morao bi ipak dobro razmisliti prije tako nešto kaže. Uostalom sam si to rekao pa se slažemo. :)
    Isto se tak slažemo da je reakcija na to pretjerana, priča se o pljuvanju, mržnji i gaženju jer je lik rekao da će navijati za Betis za koji je dao svoje najbolje igračke dane. Ponavljam, bio je glup kaj je to rekao sa svoje pozicije i Petković ga je dobro oprao, ali..

    Taj dio o mržnji mi je fascinantan, ima dosta ekipe koja mrzi Hajduk i to je sasvim legitimno, al ak mrziš ne moraš onda vikati nemojte mrziti Dinamo. Rivalstvo, mržnja, štogod, ako moš dati onda možeš i primiti. Dao si dobru usporedbu jer i tovari se znaju vrlo često dići na dvije noge čim netko kaže bilo što krivo o njima pa makar rekao i istinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.