• Svi na Sjever
    2k
    Da je rekao da je klaun jer tako ne može pričat s izborničke funkcije, to bi bil ok.Mlađi referent

    Rekao je da predstavlja državu Hrvatsku,kao izbornik se podrazumijeva da predstavljaš Hrvatsku.

    Ja ne bih riječi potrošio na klauna, ali cijenim Brunin stav,Bruno je jedan od rijetkih koji je često javno pozivao na zajedništvo i smanjenje antagonizma među klubovima, ( npr.doček repke).

    Zamislite da Ćarli kao pomoćnik izbornika izjavi da navija za Tottenham protiv Hajduka,i sutra treba dočekat igrača Hajduka na treningu repke, vi koji radite usporedbe navijači i službene osobe u HNS-u su smiješne.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Rekao je da predstavlja državu Hrvatsku,kao izbornik se podrazumijeva da predstavljaš Hrvatsku.Svi na Sjever

    Završna izjava mu je “neka je bilo šta, čovjek koji navija protiv hrvatskog kluba, a Hrvat je, je klaun”.

    Iz mog komentara možeš isčitati da izjava Jarnija nije ok
    radi pozicije na kojoj on jest. Ali ove fore Hrvati navijaju za svoje rivale su na razini dječjeg vrtića.
  • dinon7
    560

    Ne trebaš navijati, ali možeš ostati politički korektan i jednostavno izbjeći komentiranje takvih stvari.
    Sto god da si prošao u karijeri, gdje god da si igrao, koliko god ti to bilo srcu drago, nemaš pravo na takav komentar kao izbornik reprezentacije. Od mene HNS ima palac gore za ovaj potez
  • deda
    29.6k
    Ja bih ga smijenio samo zato što je glup.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ali ove fore Hrvati navijaju za svoje rivale su na razini dječjeg vrtića.Mlađi referent

    Pa mogu, ali nije bas pozeljno isticati to kao izbornik reprezentacije. Kako ce ga klinci iz Dinama gledat kao trenera nakon takvih izjava? "Betis sigurno prolazi", "Dolazim na Maksimir navijat za Betis"... Ja iz ovakvih izjava vise iscitavam netrpeljivost prema Dinamu nego nekakvu "ljubav" prema Betisu.
  • Mlađi referent
    11.4k
    @NitkoBitan

    Da je rekao da je klaun jer tako ne može pričat s izborničke funkcije, to bi bil ok.Mlađi referent

    da izjava Jarnija nije ok
    radi pozicije na kojoj on jest.
    Mlađi referent
  • NORTE
    9.9k
    Ako Bruno dobije kaznu neigranja, kup spada u to?
  • i more je plavo
    891


    Bruno je na konferenciji povucen za jezik, ali rekao je suštinu, samo na malo nepristojniji nacin.

    Ali s obzirom da savez nije reagirao ranije, nebi me cudilo da sad pokazu ostrinu prema Bruni, da malo izniveliraju.

    Ali Jarni je glup covjek, rekao je " pa i hajdukovac sam" , kaj da klinci odu u Hajduk da bi imali isti tretman pri pozivanju u repku, jer ak si Hajdukovac, "normalno je" da ces radije zvati igraca Hajduka, pogotovo ako se dvoumis između njega i nekoga iz Dinama......zapravo kao hajdukovcu je bogohulno zvati igrace Dinama ???
  • Mr Anderson
    6k
    Ako Bruno dobije kaznu neigranja, kup spada u to?NORTE

    Neka ga onda kazne neigranjem za reprezentaciju.
  • Mentalni Gimnastičar
    752
    Ne znam kako idu te kazne ali zar nije Livaja prvo dobio neku novčanu kaznu kad je pjevao mrzim Dinamo i tek nakon Šibenika dobio suspenziju?
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Bruno je nažalost ispao žrtva onoga što nas prati već neko vrijeme, a što se u posljednje vrijeme jako potencira. Kroz medije se to provlačilo u stilu da se u Dinamu nema s kim razgovarat ili da kad se razgovara s Dinamom ne zna se s kim se razgovara. Tako i ovdje ponovno ne postoji nitko tko će se obratiti javnosti i Jarniju te će ovaj na kraju nažalost biti kažnjen...
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Kazna za Šibenik nema veze s pjevanjem "mrzim Dinamo" jer po HNS-u Livaja nije recidivist... a za Šibenik je dobio 13 500 eura kazne i jednu utakmicu što je zanimljivo jer vidimo nakon Bruninog slučaja se piše kako su propisane minimum dvije...
  • Svi na Sjever
    2k
    Iskreno ne bih se iznenadio da je i HNS iskoristio priliku maknuti Jarnija zbog njegovih kapaciteta za biti uopće izbornikom.

    Impresivna karijera, ali ono što sam mogao čuti od njega kao sukomentatora je tragikomično,čak mi je jedno vrijeme i super bilo, jer bih se kvalitetno nasmijao njegovim "stručnim opservacijama".

    To nisu čak bile ni opservacije nego bi suštinski prekomentirao neka događanja na terenu koja je vidjela i obična baba koja spava i gleda jednim okom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.