• Mr Anderson
    5.9k
    Nevistića je trebalo istrpiti još malo ili ga nakon priprema promovirati u prvog golmana. Em je mlađi em je kompletniji golman. To je jedno od većih lutanja. Pripremaš ga da zamijeni Livija i onda očekuješ da uleti s klupe i da bude odmah na Livijevoj razini. I vrhunac svega, staviš ga na klupu, a promoviraš vječitu rezervu od 37 godina.
  • Mihaljević
    8.7k
    Po cemu je tocno zagorac bolji od nevisticacibona

    A Zagorac nijeplavac173

    Odma skaćete a Zagorca nisam ni spomenuo, ni pohvalio. Nevistić nije golman za Dinamo. Zašto ne probati Rajića, Klarina, Krkalića? Zašto se vraćati Nevistiću?
  • kinfa95
    489
    Zato što Nevistić nije bezveze došao u Dinamo, došao je zbog toga što je prošlih sezona pokazao da je dobar golman. A golman koji ne brani sigurno nije u formi i onda kada takvog golmana staviš na gol ga treba istrpiti kolko treba, ako vjeruješ u njega. Definitivno ga se nije čekalo dovoljno, a mislim da ga je ono stavljanje Zagorca na gol protiv Rudeša ubilo.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    uvjeren sam da ce Nevistic dobit sansu protiv Betisa i da ce u slucaju dobrog rezultata i dobre partije usutkati neke hejtere koji pisu da nije za dinamo.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ako se do sada forsiralo Zagorca na golu nek ostane na golu i protiv Betisa. Protiv HNL ekipa koje stvaraju malo prilika mi primamo gro golova, pa da sad vidimo kako ce to izgledat kontra europskih momcadi koje po utakmici opale 10-15 puta u okvir gola. Ne znam kaj se vise treba dogodit da Zagorac zavrsi na klupi...

    Zagorac da zeli najbolje za momcad bi sam otisao i rekao treneru nisam ja za ovo, tu sam za atmosferu u momcadi. Imas 36 godina i uzimas mjesto golmanu koji je potencijal i trenutno minimalno tvoja razina (+ treba uhvatit formu), pa budi covjek...
  • Mr Anderson
    5.9k
    Zašto ne probati Rajića, Klarina, Krkalića? Zašto se vraćati Nevistiću?Mihaljević

    Ti to ozbiljno?
  • Sunja86
    1.1k
    Znači Perković lijevo, volio bi da Bernaeu dobije priliku u ovoj utakmici al vjerovatno se to neće desiti pa će uz KTC-a igrati još uvijek zeleni Živković u kakve smo se mi probleme doveli što se tiče stoperskih pozicija to je strašno
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ogiwara je ozljeđen te ga neće biti protiv betisa u španjolskojwolfgang14

    Trenerski guru je prodao Ljubičića koji je bio na listi za europske nastupe, a u CV-u ima nastupe protiv Chelsea na toj poziciji. :clap:
  • Mr Anderson
    5.9k
    Znači, Perković lijevo, a KTC i Živković stoperi. Ili možda proba s Maxom. Nemamo rezervnu opciju ni za desnog ni lijevog beka.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Trenerski guru je prodao Ljubičića koji je bio na listi za europske nastupe, a u CV-u ima nastupe protiv Chelsea na toj poziciji.Mali dioničar

    Ajde, nemojmo sad biti licemjeri. Svi su se zgražali kad je Ljubo igrao beka, a sad ga se zaziva jer bi mogao igrat beka.
  • Sunja86
    1.1k
    Ruku na srce Ljubičić je u toj tekmi igrao wing-back-a u formaciji 3-5-2 tu mu je Perić dosta čuvao leđa i odigrao jednu od najboljih tekmi u Dinamovu dresu, te Ljubina loša defanziva na beku nije došla do izražaja kao kada smo igrali sa 4 u zadnjoj liniji. Sjetite se samo Ludogoretsa nije znao di okreće kako ga je ono njihovo krilo probijalo.
  • Bosskovitz
    8.4k


    Nevistić definitivno treba biti prvi golman. Em je bolji golman od Zagorca, em Zagorac nikada nije niti doveden da bi branio u Dinamu više od iznimne situacije ako se ozlijedi prvi golman. On je top lik, ali nije kvaliteta za Dinamov gol.

    Uostalom, Nevistić je i mlađi, ima više potencijala i možemo ga možda utopiti za neku lovu čak i ako ne bude senzacija, dok je Zagi završena priča.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Svi su se zgražali kad je Ljubo igrao beka, a sad ga se zaziva jer bi mogao igrat beka.Mr Anderson

    Ne znam da li si se ti zgražao nakon pobjede protiv Chelsea u Zagrebu, ali ja se nisam zgražao.

    Ne velim da bi Ljubičić trebao igrati beka nego da je dokazao da može pokriti tu poziciju i to u izmimno zahtjevnoj utakmici.

    To što tebi nije tragikomedija da je majstor kupio beka da ga stavi na listu za Europu, ne stavi Ademija na listi, proda igrača koji može pokriti i Ademija i Ogivaru, a još uz to je sukrivac za Ogivarinu ozljedu jer je Ogivara igrao 15 minuta ozlijedjen na kiši jer je majstor potrošio sve zamjene je meni eto smiješno.
  • Sunja86
    1.1k
    Ne znam da li si se ti zgražao nakon pobjede protiv Chelsea u Zagrebu, ali ja se nisam zgražao.Mali dioničar

    Pročitaj post gore što sam ti odgovorio što se tiče te tekme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.