8.6k
    Strah me pomisliti kakav će Živković biti. Ako se usrao na Kranjči ovo će bit još gore jedno 3 puta.
  • Sunja86
    1k
    Da ali Max je dobio priliku zadnji put pola sata protiv Plzena i napravio nesretan penal, te je otpisan od velikog Profe. A to što se iz aviona vidi za Živkovića da nije još potrebna razina za Dinamo u ovom trenutnku i da dečka jede pritisak i da ima manjak samopuzdanja to nema veze, nevjerovatno!
  • Sunja86
    1k
    Zanima me je li kolega @Ban još tu, on jako zagovaro da nam kronično fali stoper, i mogu reći da sam se slagao sa tom konstacijom koja je na kraju nažalost ispala točna.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne postoje stoperi rakete
    Ln svi
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Ja bih ovu utakmicu iskoristio da vidimo kakvi su ovi igrači koji su blizu prvog sastava ali nisu u prvom sastavu. Sigurno bi mi igrali Nevistić i Kule, možda čak i Bernauer od prve minute a barem pola sata bih dao i Haliloviću.

Međutim Jakiru kao i u svakoj utakmici već pola godini visi otkaz nad glavom i igrat će isti sastav kao i uvijek. Izmorit će se ''senatori'' i ostali iz standardnih prvih 11 a onda će i protiv Varaždina opet oni igrati jer će i u toj utakmici Jakiru visjeti otkaz, pa će opet isti igrati uzvrat protiv Betisa, pa protiv Rijeke (ipak je derbi), pa protiv Gorice u kupu (ne smije se ispast iz kupa jer ide otkaz) itd. Uvijek isti igrači jer je treneru svaka utakmica kvalifikacijska i ne usudi se u utakmici u kojoj mu visi otkaz ostaviti pokojeg senatora na klupi i staviti nekog drugog.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Volio bi i ja da na ovoj utakmici priliku dobiju igrači koji nisu inače u prvom planu. Na golu Nevistić, Bernauer u zadnjoj liniji, u veznoj Halilović i Vidović, a u špici Kule ili Brodić.
  • plavac173
    2.6k
    Ljubicic kojem se lopta kad god je primi sluntavo odbija, koji nije miran na lopti i nema neki pas i centarsut ne moze nikad biti bek. Jedino zasto je bio opcija na beku je jer ima moc ponavljanja i to je to.
  • Mr Anderson
    5.9k

Lupaš napamet. Zadnju izmjenu je napravio u 83. minuti, nakon toga se Ogi ozlijedio i za to nije trener kriv. Drugo, Chelsea je bio prije godinu i pol u sustavu 3-5-2. Zadnje što je Ljubo igrao na beku je bila katastrofa i sad poentirati da je prodaja Ljube kriva jer bi bio treći lijevi bek je potpuno bezveze i promašeno.
    5.9k

Nije samo Ban govorio da nam treba stoper, većina nas je to pisala, pogotovo kad je postalo jasno da ni Perića neće biti duže.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Lupaš napamet. Zadnju izmjenu je napravio u 83. minuti, nakon toga se Ogi ozlijedio i za to nije trener kriv.Mr Anderson

Ne kužim čemu tako lako provjerljive stvari pogrešno pišeš. Ovo je službeni zapisnik utakmice i zadnja izmjena je napravljena u 77. minuti. Kulenović umjesto Mišića.

S obzirom na očekivanih 5 minuta nadoknade (a moglo je biti i više) Dinamo je imao rizik igranja s igračem manje 18 minuta. Na kraju nije igrao s igračem manje samo nominalno, lijevi bek je šepesao po terenu, ali eto trener ni tu nije ništa kriv.

Baš sam ponukan ovim sistemom izmjena išao gledati što radi recimo Arteta. Nikada, ali nikada u knap utakmici ne koristi sve izmjene. Normalnom treneru je za knap utakmice sasvim dovoljno promijeniti 3 ili 4 igrača i čuvati izmjene za situacije kakva se Dinamu dogodila sada. Ako razbija neki West ham 6:0 još će i napraviti 5 izmjena, ali protiv Liverpoola neće ili protiv Fulhama ako je utakmica na knap.

S obzirom na to da je Dinamu s Jakirovićem svaka utakmica na knap bolje bi mu bilo da malo pripazi na evidentno pogrešno vođenje utakmice. Još je poraznije po njega što postoji progresija neizvjesnosti čim je dulje na klupi. Ajde na početku je čak bilo 3:1 protiv jedne Sparte pa 5 komada protiv Rudeša, ali sad je eto sve na knap.

“Nije trener kriv.”
  • ksapi
    2.2k
    Anderson uvijek sve zna.. dok se ne ispostavi da lupeta gluposti :rofl:
  • Laugreano
    1.7k
    Pise da je upitan, a ne da ga nece biti.
  • Jaro
    6k
    Guranje Maxa u vatru sad bi bio bas Jakirovicevski potez - ocekujuci njegovu losu partiju ili samo jednu gresku pa da kasnije ima opravdanje za sikaniranje, odstranjivanje i kaj vec ce pokusati... Isto je radio s Kanekom - ubacivao ga u bezizlaznim situacijama samo ga ovaj zaje... jer ce se na krilu zapamtit asist prije krivog pasa, dok kod Maxa je skrivljeni penal (u situaciji kada su ti svi stoperi i bekovi vezano grijesili) dovoljan za krizanje. Tu su krivi novinari, ali "navijaci" prije svega - pa vecina ljudi KTCa sudi zbog Shaktara (i to samo te jedne jedine situacije na utakmici) i niceg drugog... Jbt, neka fejs stranica olfo ozbiljna kaj prati HNL je za proslo kolo odabrala Petkovica za igraca kola... Jbg, zabio 2 kom...
    5.9k

OK, moja greška, nisam provjeravao službeni zapisnik, bio sam uvjeren da je bila 80. i neka minuta već bila kad je išla zadnja zamjena. Što se tiče izmjena, tu nema pravila, svaki trener mijenja ovisno o situaciji na terenu, stanju igrača, a ne rezultatu. Gvardiola recimo zna završiti utakmicu da ne izvrši niti jednu zamjenu ili jednu. Kod nas su to radili Čačić i Bišćan i to nam nije pasalo. Osobno mislim, a to mišljenje dijeli dosta ljudi da bi Jakiru u subotu bilo bolje da ništa nije mijenjao, ajde Špikića je morao. Veći je problem to što je krivo mijenjao, pogotovo kad je vadio Baturinubi Hoxhu, nego što je do 77. minute potrošio sve zamjene.