• plavac173
    2.6k
    Japanac Takuya Ogiwara opet je iskrenuo zglob, onaj isti zbog kojega je propustio dio priprema po dolasku u Dinamo. Vidjet će Jakirović do srijede kakva je situacija s Ogiwarom, kako sad stvari stoje, mogao bi propustiti taj dvoboj

    Jos su upitni Barurina i Spikic.
  • Svi na Sjever
    2k
    Veselim se utakmicama s Betisom jer možemo odigrati neopterećeno i nema alibija da će biti loš teren.

    Očekujem ozbiljniju minutažu za Halilovića i Vidovića,igrao bih s bržim okretnijim igračima,pozitivnim rezultatom možemo vratiti samopouzdanje.
  • Mihaljević
    8.7k
    Rajić
    Perković
    Theo
    Živković
    Mikić

    Sučić
    Bulat
    Baturina

    Vidović
    Košćević
    Kaneko

    Bolje bi sa mladima izgubio protiv Betisa 5:0, nego gledao previjanje Rileta na beku, Petka koji se kreće kao da je osmica i Mišića koji torpedira loptu sa 50 metara 4 puta po poluvremenu.
  • Krizy
    38.4k
    Bakambu će također propustiti prvu utakmicu.
  • Kreten
    88
    Jel otpada Carvahalo? Bilo je neš da je za silovanje optužen. Uglavnom nadam se da ćemo ih pobjediti pošto im je otpalo dost igrača. Al nekak se bojim da će igrači ući opet sa bolikurcem i neće se kretati po terenu kao u HNLu, al nadam se da sam u krivu i da će biti motivirani za europu jer znaju da se tam mogu prodati.
  • luka modic
    622
    Nevistić
    Gabriel Rile Theo Perković
    Halilović/Bulat Sučić
    Vidović
    Kaneko Xohka
    Petković
  • NitkoBitan
    13.5k
    Gabrielluka modic

    Nije prijavljen za KL. 3 prijavljena igraca su KTC, Ogiwara i Hoxha.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Ako Ademi nije prijavljen za Konferencijsku Ligu ko će podignuti trofej? Petko ili Zagi?
  • San Lorenzo
    12.6k

    Jakirov tattoo majstor.
  • luka modic
    622
    da,zaboravio sam na to,čak sam ademija izostavio zbog toga a potpuno smetnuo na njega
  • Mali dioničar
    15.1k
    Japanac Takuya Ogiwara opet je iskrenuo zglob, onaj isti zbog kojega je propustio dio priprema po dolasku u Dinamo. Vidjet će Jakirović do srijede kakva je situacija s Ogiwarom,plavac173

    I sa iskrenutim zglobom je morao igrati utakmicu do kraja jer je trenerski guru prije toga napravio sve izmjene. :clap:

    Na skliskom terenu dok pada kiša kod rezultata 2:2.
  • Rakovica1986
    537
    Mislim da je Betis zadnja tekma SJ ako izgubi, a vjerojatno će izvuć neki x pa ostat. U svakom slučaju trebao bi si dat šansu da progura ono, jedan mi brani HNL, drugi kup i Europu.
    Ivan Nevistić je predugo čekao da ga se ne čeka uopće. Doć će Čavlina na kraju sezone, daj mu taj Betis da obrani sve i daj mu da brani da se stvarno vidi jel on može il ne može.
    Zagi odradio svoje.
  • Mihaljević
    8.7k
    Nevistić je svoje prokocko odavno.
  • cibona
    1.8k
    Nevistić je svoje prokocko odavnoMihaljević

    Zasto? Sto je on toliko lose napravio da je odavno prokockao svoju sansu? Po cemu je tocno zagorac bolji od nevistica, osim toga sto je senator?

    Nevistic nije zasluzio ovakav tretman, on je samo jedna od mnogobrojnih zrtvi jakirovog vodenja dinama u kojima se udara po najslabijima, a oni najiskusniji tzv. senatori su sigurniji od pandi u zooloskom vrtu.

    Bas me zanima sto bi bilo da je primjerice kaneko samoinicijativno izasao iz igre na pripremama...
  • plavac173
    2.6k
    A Zagorac nije? Pa Zagorac je po kompletnosti medju najgorim ako ne i najgori golman lige. Prvo i prvo, danas ne mozes bit izvrstan golman ako ne znas nogom igrat, Nevistic to dobro radi dok Zagorac kad je god lopta blizu njega u panici je izbija na nikoga, Nevistic, Imao je kikseva jasno, ali je puno mladji i sa puno vecim potencijalem, gore ne moze od Zagorca koji nije nesto ozbiljno obranio jos od davno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.