• Izet Hajrović
    1.4k
    a gle, da igramo kao protiv Gorice imali bi šanse jer nisu niti oni u nekoj formi i dolaze bez 2 najbolja igrača. Kopić je bio nadomak prolaska protiv Seville tako da ne bi bilo čudno da dobrom igrom prođemo Betis, ali kažem, to je u ovom trenutku teško za očekivati s obzirom na atmosferu i prikazanu igru protiv Lokse, a i značilo bi gubitak naslova zbog kvalitete kadra.
  • Oluja
    3.8k
    Ovo prvenstvo je zacarani krug losih rezultata. Hajduk je ispred nas jer smo mi jako losi, ali ih pratimo jer su i oni losi. Vjerujem da cemo na kraju ipak mi biti prvaci.
  • Guinness
    2k
    eventualnim prolaskom Betisa mi gubimo naslov prvaka 1/1 jer nema šanse da ovaj kadar može igrati i pobjeđivati na 3 frontaIzet Hajrović

    Ovaj kadar to apsolutno može, ovaj kadar može i u trenutnoj situaciji bi bio 15 bodova prvi ispred ovakvih pratitelja koje svako kolo igraju toplo-hladno.
    Ovaj floskulaš, populist, šaban, GOVNO i KUKAVICA na klupi ne može. Njegov je rang upravo ovo, "moramo bit zadovoljni bodom protiv Lokomotive", u kaosu Kranjčevićeve i općenito JEDVA IZBORENIM BODOM u dvije utakmice i to u tri tjedna.
  • nwankwo646
    342
    Brunov penal i odgoda utakmice s lokomotivom će nas koštati prvenstva.
  • rioda
    3.2k
    A svi ostali kiksevi neće?
  • nwankwo646
    342
    da je Bruno da penal i da, po meni, sramotno nije odgođena utakmica protiv lokomotive, svi budući kiksevi se ne bi dogodili, a ako bi se i dogodili hajduk bi tad već bija u krhotinama... Ali šta bi bilo da je bilo... To su dvije svjesne odluke... diletantski pucati i kukavički odgoditi utakmicu s, tada, superjakim kadrom!
  • Jaro
    5.9k
    Brunov penal i odgoda utakmice s lokomotivom će nas koštati prvenstva.nwankwo646

    Mozda ako to gledas na nacin da u tom slucaju nebi debil dobio posao trenera...
  • Sixthway
    277
    po takvom bolje da ispadnemo onda iz kupa isto
  • plavac173
    2.6k
    Ako danas kiksaju Hajdukdinamo u srcu

    Nerealno i razmisljat o tome
  • emilperska
    3.7k
    Nasi imaju pauzu danas, mozda i sutra.
    Cetvrtak je utakmica, petak je isto slobodan dan, nedjelja je utakmica, ponedjeljak i utorak slobodni.
    Nasi ovim tempom kod ovog prevaranta ce narednih 15 dana, trenirat 3 puta tjedno. Vise treninga sam ja imao u rukometnoj županijskoj ligi..
  • i more je plavo
    891


    Pa nacin treniranja je bio vidljiv i jucer.
    Loksa je cijelu tekmu bila zivlja, brža, vise igrala presing.....
  • Svi na Sjever
    2k
    Znači imaš pripreme i na tim pripremama znaš da ti je Lokomotiva ključna za početak proljeća jer igraš dva puta s njima u dva tjedna.

    Ljudi te unakaze igrački ,taktički,trkački i još te naivno djeca uvedu u nervozu u drugoj utakmici što njima inače nije baš karakteristično,pobereš kartone,sjebeš atmosferu,propustiš prestić cirkus,propustiš Betis docekat u pozitivi,propustis 10 soma na Varaždinu i 20 soma na uzvratu Betis u plavom paklu.

    Osvojiš jedan bod.

    Čestitam.
  • NORTE
    9.7k
    sjebeš atmosferu,propustiš prestić cirkus,propustiš Betis docekat u pozitivi,propustis 10 soma na Varaždinu i 20 soma na uzvratu Betis u plavom paklu.Svi na Sjever
    Dva izgubljena boda i uništena pozitiva koja je došla skoro samo zahvaljujući kiksevima najvećeg rivala.
    Sve to sa ekstra skupom momčadi protiv male mlade i jeftine Lokomotive, po drugi put u 20 dana.
    Grobarizam i neznanje na djelu.
  • Probirštift
    286
    Treba napokon potjerati Jakira
    Treba dati šut kartu Ristovskom, Lupetkoviću, Magic Johnson no look passeru Mišiću, Ademija pretvorit u pomoćnog trenera il nek bude motivacijski govornik kao David Goggins samo da više ne zaustavlja igru kad ga se ubaci da igra
    Ja ne vidim kaj ljudi vole u tom tovaru iz Metkovića koji navija za hajduk i tu igra samo jer su pare u pitanju ovak malo nebi trčal da igra za tovarliju, nit je špica nit je veznjak samo se drži oko centra a spor je umjesto da napada u 16m
    Orle vrati se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.