• Mali Zeus
    9.3k
    Bilo baš na stadionu, super akcija za prvi gol. Kratki korner, Baturina trkom u 16, Katarina radi lažno kretanja, iza njega odmah Petko koji daje rolicu za Baturinu. Kao da su u krug išli jedan za drugim :)
  • plavac173
    2.6k
    Uigrano, kako kaze Baturina, nije im uspijelo jucer na treningu a danas je
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Tko ce sad docekat tu subotu, danas atmosfera za najezit se. Plavi stroj se polako ali sigurno pali !
  • cibona
    1.4k
    Mene veseli to sto smo nakon dugo vremena konacno postigli gol iz jedne lijepe uigrane i izvjezbane akcije :up:

    Neka tako nastave!
  • Keyser Soze
    8k
    Ne znam je li netko vidio situaciju iz 41. min, Banić uzima loptu u ruke i Štiglec u prolazu s cijelim dlanom dira loptu. Dinamo je oštećen za penal.
  • NVKOD
    706


    Jer si lep i jer si naš!

    Bila je odlična atmosfera na utakmici, jedino što kvari je službena brojka od 6803 ljudi jer je sigurno bilo puno više od toga.
  • AC1593
    491
    Bilo je bar 8.5k ljudi veceras.
  • Riot
    1.7k
    Možda smo smorili i prehvalili ovo včrs al moram još jednom napisat kako je dobro bilo alooo!!! Kuliminacija svega što se događalo u posljednje vrijeme, baš nam je ovo trebalo
  • BigZ
    393
    imao je i klopp u Liverpoolu los start dok s vremenom nije sjelo na mjesto. Jakir je došao u klub u najgorem trenutku zadnjih 15 gPetko4455

    "Svaka slicnost sa stvarnim dogadajima i osobama je slucajna."
  • Antonio bbb
    227
    Bojim se pomisliti kaj bi bilo da je stadion natkriven…
  • DZGIS
    944


    Kako je ovo moćno i kako je ovo grmilo, najbolje pokazuje to da je komentator šutio i pustio da se ovo čuje u izravnom prijenosu i nakon toga prokomentirao da je atsmosfera na stadionu odlična i da je podrška vrlo glasna
  • xavier
    11.1k
    Apsolutno sjajna atmosfera na stadionu, ne pamtim kad je zadnji put bila takva na "maloj" utakmici. Navijanje, igra, rezultat, a osjeća se i pozitivan utjecaj povijesnih prvih izbora u našem klubu.

    Što se tiče posjete odnosno službenih brojki, na sjeveru se ulazilo na sva 3 ulaza, ali ljudi na onom 3., gdje se inače ulazi na sjever gore, nisu prolazili kroz brojače nego su samo pokazivali ulaznice i nitko od tih ljudi se ne nalazi u službenoj brojci.
  • Neki tip
    19k
    Baš se osjeća "nešto u zraku" da se poslužim još jednom floskulom. Osjeća se buđenje, neka iskra zanosa, vjere, neka energija pokrenuta dinamom.Neki tip

    Naravno da u nedjelju želim samo pobjedu, naravno da želim da Dinamo bude najbolji mogući u svim segmentima, pa zato se valjda sve ovo i radi i događa, ali želim reći da mi je ovo iščekivanje tekme, i to tekme s Goricom (uz sav respekt za učinjeno zadnjih godina), da mi je ovo bildanje tenzija, ovo buđenje svih grupa, stranica, pa i ovog foruma, a nadam se onda i ulica i kvartova - trenutno nekako najdraže i najvažnije.

    Neće me prebaciti na "očekujem 15 tisuća!", jer ne očekujem. Ali očekujem da nas nekoliko tisuća, a to je nekoliko tisuća više nego prije, grmi i sijeva u nedjelju za Dinamo.

    Kako s fakulteta i uprava velikih firmi do skupštine Dinama, tako i iz fotelja i kafića na tribine Maksimira.

    Korak po korak, čovjek po čovjek.

    Dinamovo proljeće!
    Neki tip

    Ovo sam napisao PRIJE utakmice s Goricom.

    Neopisivo i neizmjerno sam sretan pri pomisli da je bilo bolje, luđe, energičnije, emotivnije, nego što sam zamišljao, da je grmilo i sijevalo glasnije i jače nego što sam se ma i usudio ponadati..

    Napunit ćemo Kranjču do vrha, ima da se Cibonin toranj nakosi od navijanja!

    Korak po korak, čovjek po čovjek, pobjeda po pobjeda, do naslova koji će biti '82. naših generacija.

    Po emociji. To se računa.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Što se tiče posjete odnosno službenih brojki, na sjeveru se ulazilo na sva 3 ulaza, ali ljudi na onom 3., gdje se inače ulazi na sjever gore, nisu prolazili kroz brojače nego su samo pokazivali ulaznice i nitko od tih ljudi se ne nalazi u službenoj brojci.xavier

    Kak onda odrede broj ljudi točno u broj to mi nije jasno. Znači sad nisu ni na sjeveru svi brojači radili, na zapadu ne radi niti jedan.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Kak onda odrede broj ljudi točno u broj to mi nije jasno.Mr Anderson

    Iskljucivo po broju ocitanih karata valjda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.