• Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Nema nažalost u sažecima onog Takijevog prodora kroz dvojicu pa povratna u peterac koju nažalost Mišić ( ako se ne varam ) nije dobro zahvatio, baš je krenula grmljavina nakon te akcije, mislim da je tada bilo još uvijek 0:0. Ako netko ima snimljenu tekmu pa da snipa taj dio
  • Ero
    933


    evo imate tu čitavu utakmicu
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Dečki su jučer grizli od početka, agresivno borbeno i okomito- i to im se vratilo. Dečke smo svi mi nosili do pobjede, Igrači trebaju našu podršku i njima je lakše igrat kad vide da stojimo iza njih i guramo ih naprijed.

    Očekujem rasprodanu Kranjčevićevu i isti angažman od igrača.
    Imamo kvalietu i možemo i moramo dobit lokomotivu. Loksa je dobra momčad koja će svima zadavat probleme.Čak je i gorica dobra ekipa, ali mi im svojim presingom nismo dali da se razigraju. Bravo za ekipu

    Kako je rekao neki tip Korak po korak. čovjek po čovjek, utakmica po utakmica.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ova utakmica je odlična pozivnica za sve ostale koje slijede. Uvjeren sam da ne postoji niti jedna osoba koja je jučer sa stadiona otišla razočarana.

    Na ovome moramo samo dalje graditi i bude sve ok.

    Ovo je Dinamovo proljeće i ništa nas neće zaustaviti!!!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    ništa nas neće zaustaviti!!!marcio amoroso

    NEEEĆEE NIKAAAADAAAA
  • NitkoBitan
    12.2k
    Jedna mala zamjerka koja se ne odnosi samo na ovu utakmicu nego i na (skoro) sve prosle. Ljudi sa zapada odlaze prije kraja utakmice ili nakon utakmice prije nego kaj ih pozdrave igraci (ako). Trebala bi se stvorit kultura u kojoj ne odes sa stadiona dok ne pozdravis igrace (obavezno u slucaju pobjede). Tu bi i igraci trebali dat malo vise paznje zapadu poslije utakmice. Nekad se istok redovno pozdravljalo, a sada se svodi na slavlje sa sjeverom i pravac svlacionica.
  • DrawTube
    3k
    Znam da je već najvjerojatnije spomenuto i isprike ako je ali kapa dolje gosponu Pukšaru što je šutio na Pariz nema kaj ti imaš

    Općenito je odlično balansirao komentiranje i šutnju kad bi navijanje bilo na vrhuncu da se bolje čuje

    Već vidim da bi jazavac Marić pričao cijelo vrijeme
  • Mr Anderson
    5.4k

    Možda baš zato ne dođu igrači pozdraviti zapad jer već 80% ljudi ode. Neki su jučer počeli odlaziti prije sudačke nadoknade. Logično je da prvo igrači idu na sjever. Treba ljude educirati da ostanu i strpe se malo, onda će i igrači doći pozdraviti.
  • NitkoBitan
    12.2k
    To je igra povuci potegni. Navijaci sa zapada odu jer znaju da igraci bas i ne pozdravljaju Zapad a igraci ne odu pozdravit Zapad je ostane 500njak ljudi na tribini. Netko mora probit led.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Znam da je već najvjerojatnije spomenuto i isprike ako je ali kapa dolje gosponu Pukšaru što je šutio na Pariz nema kaj ti imaš

    Općenito je odlično balansirao komentiranje i šutnju kad bi navijanje bilo na vrhuncu da se bolje čuje
    DrawTube

    Ovo je Pariz nema kaj ti imas, to je jedino sto sam nasao

    https://www.facebook.com/share/v/ZvRLHAEuzALFQnX1/
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ovo je Pariz nema kaj ti imas, to je jedino sto sam nasaodinamo u srcu



    Koja je fora s ovim rtl direkt? @
    @dinamo u srcu
  • Doktor Kunić
    2.5k
    nedavno je koza mojimira imala govor kako dinamo gubi navijače, sve ih je manje ili ih nema nikako, te kako se klub raspada :vomit:

    Edit.. Ispričavam se plemenitoj životinji kozi što sam ju uvrijedio
  • NORTE
    9.3k
    mojimira imala govor kako dinamo gubi navijače, sve ih je manje ili ih nema nikako, te kako se klub raspada :vomit:Doktor Kunić
    Nisam znao da ima toliko hejterski raspoloženih u medijima, čovječe voditeljica vijesti to javno izgovori na tv-u, strašno e.

    Rtl i nova su baš tovarske tv, usred Zagreba.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Rtl i nova su baš tovarske tv, usred Zagreba.NORTE

    Mi smo Bad Blue Boysi, cuvari zagrebacke casti, katolicke crkve i Hrvatske!

    Eto, sada je valjda jasno zasto te televizije nisu naklonjene Dinamu i boysima :wink:

    Hajduk je za njih hrvatski St. Pauli.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    najgore od svega je to što se zaboravlja šta je Dinamo. Jedini klub koji doprinosi nacionalnom koeficijentu. Najbolja škola nogometa u ovom dijelu Europe i šire... Toliko toga. Pa ako već i je sranje u klubu pa dajte neku podršku, tražite riješenje a ne širit laži i obmane, sramota.

    Ali na njihovu žalost, neće propast, ostat će još jači
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.