• xavier
    11.1k
    Kak onda odrede broj ljudi točno u broj to mi nije jasno.Mr Anderson

    Službena brojka su ljudi koji učitaju ulaznicu na čitaču što znači da svi oni koji uđu mimo toga jednostavno nisu nigdje zavedeni.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Službena brojka su ljudi koji učitaju ulaznicu na čitaču što znači da svi oni koji uđu mimo toga jednostavno nisu nigdje zavedeni.xavier

    Misliš na ručnim čitačima na zapadu?
  • xavier
    11.1k
    Misliš na ručnim čitačima na zapadu?Mr Anderson

    Ručni čitači + "kentauri". Svi koji negdje učitaju ulaznice.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Momci samo glasno, bez zijevanjaGražvydas Mikulėnas

    slušajte Graža i dobro će vam biti na zemlji :strong: :lol:
  • blue heart 72
    1.4k
    Konačno sam i ja došao na svoje i dočekao tekmu gdje sam osim pobjede zadovoljan i igrom. Od prve minute se po govoru tijela, vidjelo da im je stalo i nijednog trenutka nisam sumnjao u konačan ishod. Baš su dečki bili razigrani i izgledali su mi uz svu ozbiljnost, ujedno i opušteno, bez zategnute ručne. Iako je to bila pobjeda cijelog kolektiva, moram se svejedno osvrnuti na par igrača.
    Ogi - za debitantsku partiju vrlo, vrlo dobar
    Perković - odličan
    Sučić- unatoč dva tri neoprezna pasa STROJ
    I sada oni koje smo u zadnje vrijeme dosta kritizirali (Petko, Martin, Rile i Aki) sve 5,takve i bolje igre očekujemo i dalje.

    I na kraju SJEVER - kaj napisati a da bude kak spada? Najbolje ništ i napraviti duboki naklon.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ja sam jučer svom 7-godišnjem sinu objasnio da je ono bio čist penal za dinamo kad je goričin igrač skoro izbio baniću lotu iz ruke.. ali nema veze.

    sudio je svaki pad goričinog igrača kao naš faul a ako slučajno nije, odmah je u kontranapradu svirao nešt protiv nas.

    ne mislim da je to namjerno bilo već je loš.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Šta je bilo sa startom Špikića na Prširu?
    Neki spominju čak čisti crveni. Ja to uopće nisam registrirao sa tribina.
  • Ludovic IX
    5.5k
    đonom na zglob..tak je izgledalo. nije dignuo nogu u zrak pa da bi to crveni bio. nije namjera bila ozlijediti niti jako opasna igra.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Drago mi je da je Špikić zabio samo statistike radi, neka nastavi zabijati u tih 20-30 minuta što će igrati, možda se javi neki kupac na ljeto :blush:
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ma ne bi ja sudio ovo iako bi u teoriji mogao bit suden penal. Apsolutno nikakav utjecaj na igru.
  • Georg Koch
    3.5k
    nema utjecaj na igru, ali penal ko kuca za mene.
    Pa zamisli da svaku utakmicu obrambeni igrac mazi loptu rukama, dok je u golmana.
    Jebemu, valjda postoje pravila.
  • ksapi
    2.1k
    Jucer je svaki segment premasio ocekivanja cak i onih najoptimisticnijih.

    Igraci su napokon ispratili tribine po pitanju pristupa i odmah je to druga pjesma.

    Sastav tribine fantazija, 80% popunjenosti bez onih koji su se dosli naslikavati kao na derbijima i Europi. Produkt je jasan, jedno od najboljih HNL izdanja sjevera unazad 15ak godina.

    Jako pozitivno je da su ljudi prepoznali moment, u kriticnim trenucima za klub potegnemo jace nego ikad, gotovo napunimo tribinu i ubijemo navijanje.

    Poruka na kraju kao slag na tortu - jedna od najpogodenijih poruka ikad. :up:

    Na ovom se ne smije stati, krenulo je od rekorda u Puli, jucerasnje izdanje je isto medju nekim rekordima, a sad valja napuniti Kranjcu! Neka se eurofija ne zaustavi!
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Treba pohvaliti Špikića, jučer je imao dobru dionicu , također i Vidovića ,donijeli su apsolutno ono što treba svaki igrač sa klupe.

    U ovom maratonu za naslov i kad krene Europa njihov učinak kao trenutno 12 i 13 igrača može biti presudan.

    Od Hoxhe očekujem da bude još konkretniji pogotovo kad doma igramo,inače se ne bih čudio da ga Vidović ugrozi bez obzira na poziciju, jučer je imao jako dobru dionicu.

    Bati je jučer opet pao malo trkački u drugom poluvremenu nakon odličnog prvog, tako da i na toj poziciji Vidović će imati važnu ulogu kao joker.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Špikić je bio jučer ko prime Messi. :D

    Svaka čast, nagradio se za dobru izvedbu pogotkom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.