• Facke
    2k
    Zelja ova postava

    Zagi
    Rile Perkovic Theo Ogiwara (ako spreman)

    Sucic Misic


    Kaneko Baturina (Vidovic) Arber

    Petko

    Ideme na pobjedu. Zelim brzu , okomitu igru. Sanse.
    Petko nek bude blize golu. Male se previse povlece prema nazad. A onda v sesnajstercu nemas nikomu da das loptu. Zelim laganih 3:0 doma. Bez grca u igre.
    Nadam se konacne dobre igre. Da nam Jakirovic zapeci gubicu da ispred ekrana ostaneme "absolutne sokerani".
  • NitkoBitan
    11.7k
    Prenosim sa Telegram kanala BBBa.(https://t.me/DINAMOV_SJEVER)

    NEDJELJA, 17H!

    Svatko ko ima onaj "navijački gen" u sebi osjeća da su ovo sada utakmice kada se mora biti na stadionu. To se dobro vidjelo prošli vikend na Drosini na kojoj smo prošlo kolo imali svoje najbrojnije gostovanje, a osjeća se i da ova sljedeća utakmica neće biti obična "Gorica".

    Mi očekujemo pun sjever!

    SVI NA SJEVER - SVI NA MAKSIMIR!
  • zagr
    505
    malo prevelika očekivanja za pun sjever, al vrijedi probat.
  • Neki tip
    19k
    Jedna od meni najbezveznijih sportskih floskula je "nismo još ni svjesni što smo učinili..."

    A bome mi neka verzija toga, recimo "nismo mi još ni svjesni što se događa", ovdje itekako paše i vrijedi.

    Ne volim zapadati u afane i nije to baš meni svojstveno, iritantno sam racionalan tip koji voli logiku, matematiku, argumente, analize. A opet, jebeš sve to kad je nogomet, kad je Dinamo u pitanju. Baš se osjeća "nešto u zraku" da se poslužim još jednom floskulom. Osjeća se buđenje, neka iskra zanosa, vjere, neka energija pokrenuta dinamom.

    Gledam te vaše upise, ovdje i na temi Ulaznice, slušam ljude oko sebe, čitam razne dinamovske wapp grupe u kojima se nalazim i vidi se da nije isto. Da nije obično i uobičajeno. Da nije svakodnevno.

    Raspravlja se o tome tko bi trebao u skupštinu, o obnavljanju članstva, o programima, idejama, o tome hoćemo li na Gorici imati 5 ili 10 000 ljudi, a ne 1 500 ili 2 000.

    Da, najviše se piše o tome da nema pojačanja. I da, rezultati su bitno lošiji no što smo naviknuli, momčad nekako ispuhana, trener očito neadekvatan, o upravi smo rekli sve milijun puta. I ponovit ćemo još milijun dok ne dođu bolji... pa onda i o njima napisati i reći, ovaj put ne samo na forumu, sve što treba napisati i reći, da osjećaju pritisak i težinu upravljanja najvećim hrvatskim klubom - ako to ne mogu, ionako nisu za Dinamo.

    Međutim, to mi je sada nekako sporedno, uz svu moju ljubav za "samo pobjede" i radost na stadionu.

    Naravno da u nedjelju želim samo pobjedu, naravno da želim da Dinamo bude najbolji mogući u svim segmentima, pa zato se valjda sve ovo i radi i događa, ali želim reći da mi je ovo iščekivanje tekme, i to tekme s Goricom (uz sav respekt za učinjeno zadnjih godina), da mi je ovo bildanje tenzija, ovo buđenje svih grupa, stranica, pa i ovog foruma, a nadam se onda i ulica i kvartova - trenutno nekako najdraže i najvažnije.

    Neće me prebaciti na "očekujem 15 tisuća!", jer ne očekujem. Ali očekujem da nas nekoliko tisuća, a to je nekoliko tisuća više nego prije, grmi i sijeva u nedjelju za Dinamo.

    Kako s fakulteta i uprava velikih firmi do skupštine Dinama, tako i iz fotelja i kafića na tribine Maksimira.

    Korak po korak, čovjek po čovjek.

    Dinamovo proljeće!
  • Keyser Soze
    8k
    Pročitam ovo od Nekog tipa i samo trnci prođu, svaki put.
  • Neki tip
    19k


    Ma to ti je zbog ovog "korak po korak", prebacilo te pa si pomislio da piše "korak ide za korakom.." :snicker:
  • NitkoBitan
    11.7k
    That unemployed friend with essays on friday morning :love:
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Karte su v dzepu, ajmooo Dinamo!!!
  • Kiki2108
    0
    Ima netko iz Slavonije slobodno mjesto za utak?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Prekrasan zalazak sunca i crveno nebo, 10tak stupnjeva u zraku... sada i sutra u isto vrijeme samo kaj nam sutra slijedi jeben ritam bubnjeva. Tko nece bit prisutan ne zna kaj propusta!
  • Ivan0302
    187
    Nadam se da je Sučić sutra prva, a ne na klupi zato što se Mišić vraća.
  • Keyser Soze
    8k
    Prije bi rekao da će Ademi na klupu.
  • Ivan0302
    187
    pa dobro, samo da je Sučić prva i da se s njim bira drugi igrač u vezi. A volio bih I Tibora više vidjeti u akciji.
  • Mihaljević
    7.9k
    Sučić ako sutra ne bude u prvih 11 jednostavno oni imaju deficit u mozgu svi skupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.