• Tom Hanks
    2.5k
    Jasno i sve to stoji,neka samo ljudi idu na utakmice što više,ja sam jedino izrazio čuđenje za potrebom rec ljudima kako ne ideš na utakmicu jer imaš travnjak za pokosit npr.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    hm pa u tom konkretnom slučaju najlogičnije mi je objašnjenje da je taj toliko razjeban i tužan da mu je najlakše svoju bol podijeliti sa sličnima sebi koji će eto imati priliku guštati :sweat:
  • Neki tip
    19k


    Đe me nađe, ni kriva ni dužna. :gasp: :lol:

    (A bome ni razjeban, ni tužan, ni pokošena travnjaka, ni u boli, ni bez tekmi :grin: )
  • Juznjak
    2.9k
    Je li se ikad razmišljalo o temi na kojoj bi se samo stavljali članci i objave ozbiljnih računa s twittera o novim događanjima što se tiče transfera? Npr., stavi se link tog nekog članka ili objave s twittera, par riječi o čemu se radi i to je to. Nema onda odgovaranja na toj temi na taj post niti ikakvih rasprava. Nek za to ostane tema koja se pretvorila u to u što se pretvorila, nek se ona ne mijenja jer ju je jako teško promijenit koliko god se pokušavalo.
  • deda
    27.5k
    Ja bi skratio taj prijelazni rok na tjedan dana. To bi nam pomoglo. :cool:
  • Neki tip
    19k


    Je, sigurno, jer samo 900 stranica je napisano između dva prijelazna roka, a 1100 u vrijeme prijelaznih rokova. :lol:
  • Brusa
    656
    Evo tu stavljam jer nisam našao rubriku pitanja: kako mogu citirati neki post/dio posta, ali u nekoj drugoj temi?
  • wolfgang14
    1.1k
    Evo tu stavljam jer nisam našao rubriku pitanja: kako mogu citirati neki post/dio posta, ali u nekoj drugoj temi?Brusa

    pa oznaci dio teksta koji zelis citirati i kad ti izbaci "quote" gumb stisni ga, onda kopiraj to kaj ti se pojavi ovdje i odi u bilo koju temu koju oces i tamo zaljepi
  • Brusa
    656
    Ahaaaa, to može onda u bilo koju temu ići! Ja mislio da to vrijedi samo za tu di je pisano :grin:

    Hvala ti!
  • jedan u nizu
    5.7k
    Kada otvaramo novu temu?
    ''Predsjednik kluba - Velimir Zajec''
  • Marley
    764
    Moze pomoc? Jel mi bas mora svaki put doci obavijest na mail kad netko odgovori na komentar itd., kako da to iskljucim?
  • Jurki
    8.4k
    ides na svoj profil
    Edit profile
    Set preferences
    I odštikliras obavijesti na mailu.
  • Marley
    764
    Hvala, idem probat, totalni sam debil informaticki
  • Georg Koch
    3.3k
    Peijedlog za admina Zone na FB.
    Pri ovoj zadnjoj objavi:
    Dragi dinamovci, u nedjelju nas očekuje nova utakmica, novi izazov, a mi vas pozivamo sve na maksimirske tribine! ☝️

    Prodaja ulaznica ide vrlo dobro, a do ovog trena prodano je preko 1.100 papirića za tekmu. Ulaznice sutra možete kupiti na karatani stadiona od 11 sati kao i dalje online: https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo

    SVI NA MAKSIMIR, DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH!

    Forum: https://www.zonadinamo.com/
    Instagram: https://www.instagram.com/zona.dinamo/
    Twitter: https://twitter.com/zonadinamo?lang


    Mislim samo kad se napise ova brojka 1100 ulaznica, da dosta ljudi misli samo ta brojka. Ograniceni su ljudi i zeljni paznje, na to smo navikli.
    Mislim da ne bi bilo lose istaknuti cca broj godisnjaka, i pogotovo istaknuti, kad nam vec brojke idu na mlin, nesto tipa: u usporedbi sa petkom prije prosle domace utakmice, kada je Maksimir "gorio", imamo i plus od cca 250 ulaznica u istom trenutku. Dakle, zasigurno vas i nas ocekuje jos jedna odlicna posjeta i atmosfera dinamovstine na svakom koraku... bla, bla, bla.
    Tako nekako, bit znate sta sam htio reci :)
  • jedan u nizu
    5.7k

    Bravo,
    moze se napisati i tipa 'prodaja ide jako dobro, ocekuju se pun sjever kao i protiv Gorice, pozurite po svoju ulaznicu dok ih jos ima'.
    Mozda napomenuti, kapacitet za nedjeljnu utakmicu je oko 11 000 karata, te je pola kapaciteta vec prodano

    ali definitvno uz brojku 1100 napisati 'uz ocekivani dolazak vecine vlasnika godisnjih karti kojih je oko 4500
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.