• Doktor Kunić
    2.5k
    Uvjerili smo se kako je zona dosta jaka i ajmo reć utjecajna. Ljetos je administracija zone uspjela izvući par odgovora na svoja pitanja od uprave.

    Moje pitanje/prijedlog glasi: dali se može nešto slično poduzeti sada ili čekamo da se još malo zaglibi?

    Znači, mogu li dečki iz administracije zone opet postaviti neka konkretna pitanja upravi na mail i tražiti odgovore javno vezano za transfer politiku, financijsko stanje, trener....?

    Nešto trebamo poduzeti jer mene osobno boli ovo uništavanje kluba a vjerujem da nisam jedini.

    Hvala na odg.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Pohvale moderatori što su dozvolili kočijaški jezik danas, nama ide na dušu, ali mislim da je svima trebao neki ispušni ventil. Ž
  • wolfgang14
    1.1k
    i što nisu popizdili što se nismo baš tema držali
  • Majki2111
    2.6k
    Zanimljiva mi je ta pojava ksko ljudi reagiraju na sve ovo. Dojma sam da osjećsju ljutnju, nemir, frustraciju i da to onda prenesu tu na forum raznim vokabularom, hiperboličnim tekstovima i slično. Zanimljiv modus operandi.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Dojma sam da osjećsju ljutnjuMajki2111

    Misliš?
  • Praskaton
    1.8k
    Kako samo čitas ljude,kao otvorenu knjigu :grin:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Nekad tiekom sutrasnjeg dana Majki shvaca da se ljudima nije svidio nastup igraca i trenera na utakmici protiv Lokomotive.
  • Tom vg
    1k
    kak si ti uspio diplomirat s ovakvim logičkim zaključivanjem, samo dragi bog zna..
  • Majki2111
    2.6k
    Ma zanimljivo mi je promatrati to kako ekipa piše. Kao da je u afektu, tako mi liči to sve. Vidio sam i caps lock negdje.

    Dojma sam da je to sve govor koji izlazi iznutra, kreiran osjećajima.

    Ali zanimljivo mi je to kako ljudi imaju potrebu baš za tim ispušnim ventilom. Dobro je Graž napisao.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma nisam to diplomiro kaj pišem sada. Nema kemija veze s ovim. :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Ali zanimljivo mi je to kako ljudi imaju potrebu baš za tim ispušnim ventilom. Dobro je Graž napisao.Majki2111

    Gle Majki, svi smo različiti, netko kad je pod stresom ili kad mu se dogodi stresan događaj ode u teretanu, netko ode plivati, netko ode karati kurvu, netko natuče 50 postova na zoni. Ali sve je to ok dok se ti stresovi i osjećaji "obrađuju". Zatvarati se u sebe i ne baviti se time dugoročno donosi veće posljedice. U našem slučaju je sada to Dinamo, nekome je to formula1, nekome faks itd itd...
  • Krizy
    36.2k
    dogodi stresan događaj ode u teretanu, netko ode plivati, netko ode karati kurvu, netko natuče 50 postova na zoni.Gražvydas Mikulėnas

    A netko baci 3 sata na statistiku kako bi se smirio :rofl:
  • Georg Koch
    3.5k
    Sta mislite da se napravi anketa, sto misli zona tko ce biti prvak.
    Mislim da bi bilo zanimljivo vidjeti misljenja navijaca u ovom trenutku.
    Pa eto, samo prijedlog :cool:
  • Jurki
    8.7k
    Sta mislite da se napravi anketa, sto misli zona tko ce biti prvak.Georg Koch

    Dinamo. Tko ce biti prvak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.