• Crusades1986
    9.8k
    Daj zaustavite nove registracije da ovi Mamićevi rektalni alpinisti ne zagađuju ovo mjesto
  • Jurki
    8.7k
    victoria?
    Razjeban sam skroz i mozak mi opce ne radi.
  • Krizy
    36.2k
    Svakako ne mogu pisati prije potvrde. Neka troše vrijeme na pravljenje mailova i profila, nabijem ih.
  • Georg Koch
    3.5k
    hahaha, VT kao odgovor tvoj "Dinamo, tko ce biti prvak" - volim te.

    Ajmo na pozitivu malo, sjebani smo svi do bola svakako...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pohvale za ukidanje teme "J.B", koliko god naša uprava bila u kurcu to ovog malog jazavca ne odrješava odgovornosti i činjenice da će sutra potpisat ugovor s mrziteljima svega Zagrebačkog.
  • Eduardo
    17.6k
    s pokretanjem foruma bila je pokrenuta i hrpa tema pa je tako u početku za bivše igrače i trenere bio poseban PDF u kojem je svaki od njih imao svoju temu. S vremenom smo taj PDF ukinuli, a sve postove prebacili i spojili u jednu temu (Bivši igrači i treneri). Stoga su te teme ostale prazne, no nisu obrisane već su bačene u 'arhivu' pa sad to ljudi koriste i bez veze ih aktiviraju i vraćaju u život. Ta tema nije nova već je kao i mnoge druge stara pet godina baš kao i forum i samo ju je netko podigao iz pepela.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Molim moderaturu da zabrani komentiranje vezano u Baru. I sve stvari sto ide s njim.
    Svi dijelimo isto misljenje o njemu.
    U zadnjih 20min u vise od 5 tema se linkaju njegovi intervjui i stalno se spominje iz temu u temu.

    Ako su se mogle zabraniti crne kmese onda moze i on.
    hvalalepa
  • Ludovic IX
    5.5k
    Prijedlog - ograničiti broj postova dnevno po korisniku. Ovo je katastrofa postalo za citati. 95%postova je bez ikakvoga doprinosa na forumu.

    Nema te pol sata na forumu, 10 novih stranica na nekoj temi od toga 5 postova korisnih, ostalo plakanje, kukanje, psovanje i ponavljanje istih stvari 1000-i put
  • marcio amoroso
    32.4k
    Prijedlog - ograničiti broj postova dnevno po korisnikuLudovic IX

    Može, ako ćeš ih ti brojati i kontrolirati.
  • Ludovic IX
    5.5k
    jebiga sad, kužim da ovaj forum ima formu koju je teško mijenjati ali onaj tko ju je kreirao, ima mogućnost dodavanja i takve skripte koja bi to omogućila.

    Znam da je ovo skoro pa pateticno, ali meni fale vremena od prije par godina kad vrhunac postova nije bio "dobro jutro xy, osim abcd"..
  • marcio amoroso
    32.4k

    Meni također smeta kvaliteta upisa, ali smo nažalost ograničeni sa mogućnostima. Jednostavno je to to šta imamo i nemamo šanse za nekim izmjenama.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Znam da je ovo skoro pa pateticno, ali meni fale vremena od prije par godina kad vrhunac postova nije bio "dobro jutro xy, osim abcd"..Ludovic IX

    Dodao bi i obveznu obavijest o kupljenoj karti ili obavijest kako osoba X ne može na utakmicu,nikad mi nije bila jasna potreba za dokazivanjem (uglavnom) strancima na društvenim mrežama,šta sad to nekom znači jel ti ideš ili ne na utakmicu
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    shvatljivo iz tvoje perspektive iako mene npr. veseli što smo se vratili u vremena da ljudi žude za Dinamom i slažu si raspored te odgađaju ostala druženja i događaje kako bi došli na utakmicu.

    Ne tako davno igrači nisu smjeli pozdraviti navijače a nikome nisi ni bio bitan da li si na tribini ili ne, dapače.

    Ne punimo ovaj predivan stadion, brojke su nam realno slabe i proći će neko vrijeme da se uspavani navijači vrate gdje im je mjesto i baš zato su nam najmanje potrebne dodatne "podjele". Samo neka se nastavi bildati pozitivna atmosfera oko kluba a problemi i struje unutar kluba će se (nadam se) uspješno rješiti demokratskim putem

    Za kraj da nadodam, ugodna večer i svim ostalim ljudima dobre volje :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.