• Nino Bule
    11.5k
    SVI NA MAKSIMIR !!!!
  • Klenx
    4.1k
    SVI NA TEKMU SUTRA!

    SVI!!!
  • Bruh
    901
    Sutra se vracamo
  • Captain America
    13.9k
    Sutra očekujem igrače s nožem među zubima na terenu. Nadam se da će maksimalno ozbiljno shvatiti protivnika protiv kojeg su bod jedva uzeli ove sezone.
  • plavac173
    2.6k
    Ovisimo o sebi i ne moramo pobijedit u derbiju...

    SVI NA MAKSIMIR!
  • Kepec
    4.7k
    Iskreno ne znam kaj igračima treba biti u glavi da sutra ne izađu na nož i pobjedu.
    Kada će imati motivacije za utakmicu i ići na glavu ako ne sutra? Očekujem ih na svakoj lopti, da trče do posljednje minute i istrčavaju do zadnjih atoma snage.
    Do kraja prvenstva ima dosta, ali polako i sigurno se lomi, ima da sutra pjesma "Dok na terenu srce ostavljaš" doživi puni značaj.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Sutra u 16:50

    Untitled-design-2-8.jpg
  • DrawTube
    3k
    Živim za dedin izvještaj sada
  • Boysica
    457
    Karta je v depu
    Svi na Maksimir
  • Purger
    360
    Pobijedit ćemo
  • dzis
    581
    Razbit cemo ih..strah u kosti,riltanje var sudaca…volim te dinamooo
  • Rakovica1986
    537
    Protiv Lokosa sam najavljivao 3:0 za nas pa smo vidjeli kako je to završilo. Otić lijepo na misu pomolit se za zdravlje i za kvalitetan Dinamo danas, pa šta bude :)
  • Mihaljević
    8.1k
    MORAMO je slaba riječ za pobjedu danas.
  • ksapi
    2.1k


    Znam da možemoooo.. :rofl:
  • Georg Koch
    3.5k
    Ja stvarno nadam se, a i ocekujem mocni, goropadni, napadacki Dinamo.
    Nije da ne mozemo, nije da ne znamo, nije da nemamo kadar za to protiv Gorice.
    Da znam, imali smo i protiv Lokomotive i 14 lokomotiva ove godine, ali sam siguran da je dosao trenutak.
    Sve, sve je na strani toga.
    Od kiksa tovara, do jako dobre posjecenosti, igraci su nabrijani navodno, po onome da su sami slobodni dan iskoristili ipak za trening i slicno.
    S druge strane ne blista ni Gorica, zadnje 2 tekme-2 poraza.
    Ocekujem i uvjeren sam u pobjedu hendikepom i leprsavu igru!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.