• Sajla
    3.5k
    Mislim da su bile sve europske,scooniepenn
    nisam mogao samo na Astanu u skupini ove sezone, sve sam drugo bio i ne mogu se sjetiti da sam se više od jednom gurao kroz kentaur.
  • scooniepenn
    1.8k
    Moguće, bio sam na svima, ali nisam iskreno siguran. No, point ostaje isti, printanje karte nije nužno.
  • Ali
    1.9k
    Bojim se da nam slijedi sada X protiv Gorice i onda ili cupava pobjeda ili opet X protiv lokse pa onda trpanje u Sevilli , a onda i smjena Jakira...
    Kao i sve od ove uprave kasno prekasno...
  • DrawTube
    3k
    Ja se ne bojim da će podrška na Gorici biti sjajna bez obzira na rezultat :strong:
  • zagr
    505
    riječane uhvati euforija rasproda stadion na Istri, nas uhvati euforija "ma 5 soma ljudi bi bila dobra brojka".
  • NORTE
    9.3k
    riječane uhvati euforija rasproda stadion na Istri, nas uhvati euforija "ma 5 soma ljudi bi bila dobra brojka".zagr
    Vrlo dobar sadion od 8 tisuća stolica, veliki uspjeh.
    Dobili najveće rivale u gostima i prvi su, mogu postat prvaci, doveli Marića, produžili Selahija i dolaze im omražene tovarske sluge.

    Mi smo u takvoj "euforiji" da smo izgubili 0:3 od Lokomotive, klub se sabotira, na -4 smo, imamo najgoreg trenera ikad, Juda ode tovarima, prepolovila se vrijednost momčadi, nema se para pa se igrače prodaje u aek, a doveli smo samo krilo iz Slavena.

    Naš "stadion" odbija svakog normalnog čovjeka, sve više od prosjeka za nas je dobro.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Naš "stadion" odbija svakog normalnog čovjekaNORTE

    Zakaj se onda taj normalni covjek ne drzi principa pa ne dode na Chelsea ili Hajduk? Stadion smeta samo kad su u pitanju utakmice sa Slaven Belupom, Goricom i slicnima.

    100x puta prozvakana tema, prosjecan navijac nam je u krcu... idemo dalje sa ovim sta imamo.
  • Kepec
    4.7k
    Koliko god to čudno zvučalo u jednu ruku mi je drago da smo par bodova iza Rijeke i Hajduka.
    Inače bi bili po 10, 15 bodova ispred, utakmice s npr. Goricom bi bile apsolutno nebitne i igrali bi realno ni za šta. Ovako igramo za zlata vrijedna 3 boda i konačno te pobjede i bodovi nekaj znače.
    Tražili smo zanimljivije prvenstvo, dobili smo ga.
    Možda se druge momčadi nisu podigle na naš nivo, ali smo se zato mi spustili na njihov. :smirk:
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Stadion smeta samo kad su u pitanju utakmice sa Slaven Belupom, Goricom i slicnima.NitkoBitan

    Ne bih rekao. Kako onda objasniti sramotne posjete u LP protiv Porta,PSG-a,,Lyona i Seville 2016.? Kaj je tad protiv takvih klubova smetalo? Sve su ovo top ekipe protiv kojih bi u današnje vrijeme vrlo vjerojatno stadion bio krcat,a tada je protiv svih navedenih bilo manje ljudi nego što ti je ove sezone bilo na Plzenu(8.5k) i Rijeci(9k po brojačima,a vjerojatno oko 10k) pa čak i na Belupu (preko 6k) i Istri ( 5k). Porto tada manje od 5k,Psg jedva 8k,Sevilla malo više od 6k,protiv Lyona malo manje od 10k. Zašto tad nije bilo sve krcato protiv navedenih ekipa u LP,a danas bi kao što sam rekao vrlo vjerojatno protiv svih navedenih se tražila karta više? Inače,apsolutno se slažem se da je tema prožvakana.
  • jedan u nizu
    6.1k

    Zato kaj ce Goricu, Belupo i Lokomotivu gledati svake sezone barem 2 puta, i mislit ce da zna konacni rezultat unaprijed.

    Dok Chelsea, Milan, City ce gledati jednom u 10ak godina realno.

    Jedan od razloga. Dakako da je publika razmazena ali ima jos razloga zasto je to tako
  • Jurki
    8.7k
    Tražili smo zanimljivije prvenstvo, dobili smo ga.Kepec

    Meni se ovo uopce ne sviđa. Ne sviđa mi se ta kolicina stresa i zivciranja.
    meni je veci gust bil gledat nase izživljavanje na konkurenciji nego ovu muku.

    Ovo kaj se posjete tice nebi o tome jer je sve vec receno milijardu puta.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Tražili smo zanimljivije prvenstvo, dobili smo ga.Kepec

    slazem se.
    Makar bi vise volio da i mi i tovari imamo dobru igru i da gazimo protivnike pa da smo izjednaceni, a ne ovako. ni mi niti oni niti igru niti rezultate, Samo tuga, jad i bol jer smo nemocni jednako kao tovari zadnjih 20 godina
  • Dinamosaur
    964
    Inače bi bili po 10, 15 bodova ispred, utakmice s npr. Goricom bi bile apsolutno nebitne i igrali bi realno ni za šta. Ovako igramo za zlata vrijedna 3 boda i konačno te pobjede i bodovi nekaj znače.Kepec

    Problem je kaj vecina nasih igraca na terenu izgleda ko da imamo takvu prednost, 10-15 bodova.
    Protiv Gorice ocekujem budenje uspavanih. Od sad na dalje moraju biti krvi zedni
  • Kepec
    4.7k
    Ne sviđa mi se ta kolicina stresa i zivciranja.Jurki

    Naravno, puno je ljepše gledati i pratiti prvenstvo kada znaš da si najbolji i jači od svih, ali ovak se malo monotonost razbije. :grin:

    Problem je kaj vecina nasih igraca na terenu izgleda ko da imamo takvu prednost, 10-15 bodova.Dinamosaur

    To je priča za sebe i krajnje je vrijeme za buđenje i shvaćanje da smo treći s bodovima u minusu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.