• Rakovica1986
    537
    a moguće, ali zapravo sam htio kazati da izvan transfera koje isčekujemo, mislim da samo jedan "ludi" potez od postojećeg kadra može skroz okrenuti priču u našu korist. Nekako mi se čini da smo pročitani i da svaka ekipa ima odgovor na nas, a bodovi se osvajaju čisto zbog individualne kvalitete te dresa i grba koji je strah i trepet svima.

    Naravno pod ludi ne mislim da Jakir podivlja pa da radi beka od Kaneka ili Ademija gurne na stopera.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Biti će puno muke u nastavku prvenstva. Petković jednostavno nije čisti napadač koji će donijeti brdo golova , a krila nam nažalost nemaju dovoljno kvalitete da donesu ozbiljne brojke.

    Biti će dosta improvizacije i trebati će dosta sreće u manjim utakmicama da ih prelomimo. Uzdati nam je se u prekide, neki trenutak inspiracije Petka ili Takura i to je to.

    Mi čak ako je sudeći po ove dvije utakmice ne dominiramo toliko u kvalitetnom posjedu da bi se nadali golovima na silu ili na posljedicu dominacije posjedom.

    Imam osjećaj da su se ostali klubovi dosta dobro adaptirali na naš posjed i da nam dopuštaju da se dodajemo sa stoperima.

    Jednostavno ne izgleda dobro i neki ekstra kvalitetan krilni napadač koji može pobjeći ili nešto kreirati sam bi nam bio zlata vrijedan.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja samo hocu vidjet vezu sucic - misic - baturina bar 3 utakmice zaredom, mislim da sa sucom na terenu i misic bolje izgleda jer preuzme dosta odgovornosti sucic za prenosenje lopte naprijed i defanzivno je dobar.
  • wolfgang14
    1.1k
    ja se za ovu utakmicu (kao i svaku drugu) nadam da ćemo se "odčepit" i da ćemo vidjeti rapsodiju na terenu i barem 5-6 odličnih akciji. Posebno me obradovalo kad su igrači svojevoljno došli na trening dok su imali slobodan dan. Nek daju sve od sebe na terenu i vjerujem da će uskoro to sve kliknut i doć na svoje mjesto
  • din
    228
    pa nek Petko igra desetku onda, kad se on spušta po loptu, i ako već između stopera podvali na krilo, mi onda nemamo nikog napadača komu oni mogu dodati povratnu, nego ih doslovno ostavljamo nek se sami snalaze.. koda smo bez napadača

    Jer ovako mi previše pročitano igramo
  • javolimtebejako
    694
    i da ce iste te akcije urodit plodom, ne mogu vjerovat da smo nakon onog prvog poluvremena protiv varazdina igrali faking 1:1
  • Mr Anderson
    5.4k
    Taj Vujnović nam je zabio u Gorici, nezgodan igrač. Nema Mrzljaka koji im je glavni igrač u vezi.
  • masacusec
    3.1k
    Kakvo je jebeno vrijeme došlo Dinamo da nije favorit protiv jebene gorice!?!
    I ne, to nije do rasta kvalitete lige, naprotiv!
  • Georg Koch
    3.5k
    a kako nije favorit?
    1,25 kvota na Dinamu
    13,00 kvota na Gorici
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kakvo je jebeno vrijeme došlo Dinamo da nije favorit protiv jebene gorice!?!masacusec

    Otkuda to da nismo favoriti protiv Gorice. Favoriti smo protiv svakog, a kamoli Gorice, bez obzira kaj su bolji u međusobnom omjeru ove sezone.
  • scooniepenn
    1.8k

    To ne može biti razlog jer na svim manjim utakmicama nama na zapadu godišnje skeniraju ručnim pokretnim skenerom. Tako je bilo i na zadnjoj domaćoj s Loksom, mislim da sam samo na europskima i čini mi se s Hajdukom prolazio kroz kentaure.
  • Sajla
    3.5k
    mislim da se na zapadu ove sezone samo na superkupu išlo kroz kentaure, možda na još jednoj ljetnoj utakmici (aek?). čini mi se da nije problem u ručnim skenerima, kentaurima itd. nego da veliki broj ljudi ulazi "sa strane" i ne bude prebrojan.
  • scooniepenn
    1.8k

    Mislim da su bile sve europske, ali u svakom slučaju u debeloj manjini gledajući sve utakmice do sada odigrane u sezoni. No, više sam se referirao na ovo da se mora printati karta što mislim da ne stoji kad se ručno skeniraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.