• Mlađi referent
    10.6k
    Jedino kako priliči je da Petković danas odgovori na prozivke i riješi tekmu. :halo:

    3:0, 9300 ljudi.
  • Krizy
    36.2k
    Dinamo je u zadnjih pet kola primio tri gola. Samo Lokomotiva je primila manje (2).
    Ali zato šteka napad. Samo četiri postignuta gola u posljednjih pet utakmica. Manje su zabili samo Istra (2) i Rudeš (0).
  • veselko tenžera
    1.3k
    Klinac danas slavi 9. rođendan. Još samo 1 poklon priželjkuje, pobjedu Dinama.

    Suptilno ga pripremam za 2 sata krvarenja očiju, da se dijete ne razočara.

    Ajmo plavi!
  • Nolifer
    6.7k
    Danas igra Dinamo!

    GORICA MORA PASTI!

    Screenshot-20240204-002413-Instagram.jpg
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    U inat svima koji su nas otpisali da pokazemo da znamo i da hocemo!!!
    AJMOOOO DINAMOO
  • Shane
    165
    Ja danas očekujem "Ajme meni nije mi dobroooo...."
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ja danas očekujem "Ajme meni nije mi dobroooo...."Shane

    .... primili smo 5 komadaa :lol:
  • Shane
    165
    .... primili smo 5 komadaaNitkoBitan
  • plavac173
    2.6k
    Danas se lomi prvenstvo... Ovakvu priliku ne smijemo prokockat
  • Juznjak
    3k
    Danas je već sedma Dinamova utakmica ove sezone u kojoj se lomi prvenstvo :rofl:
  • Praskaton
    1.8k
    Pa kad nam i je svaka odlucujuca.Doveli smo se u takvu poziciju da u preostalim utakmicama moramo sve dobit
  • plavac173
    2.6k
    Ali ova je cinjenicno, takva. Uvijek su nam "lomljenja" bila da mi izadjemo iz krize i da krenemo pobjeđivat ali ovo je utakmica s kojom potencijalnom pobjedom apsolutno sve prebacujemo na nas mlin, a to pokazuje i tablica, a to do sad nije pokazivala.. A da ne pisen psiholoskom gasenju tovara koji slijedi nakon tog... A di je jos pritisak igracima da ako sljedecu kiksaju znaju da ce im kraj kuce bit nadgrobni spomenici sa njihovim incijalima :halo:
  • Guinness
    2k
    Danas je već sedma Dinamova utakmica ove sezone u kojoj se lomi prvenstvo :rofl:Juznjak

    Nitko ne sjebe Dinamo osmi put kad se lomi prvenstvo.

    Apropo pobjede Čilića nad Đokovićem nakon 14 poraza za redom, cca 2016, kad je netko od medija napisao to.
  • jedan u nizu
    6.1k

    inace legendarna izjava jos od ranije

    Vitas Gerulaitis 16 puta zaredom izgubio je od Jimmyja Connorsa. Konačno ga je dobio na Mastersu 1980. godine i prekinuo niz. Nakon meča reporterima je rekao:

    - Nitko ne pobjeđuje Vitasa Gerulaitisa 17 puta zaredom.
  • Mrvica
    3.3k
    Sretno momci, šta Bog da i sreća junačka! Nema više zajebancije!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.