• Captain America
    17.6k
    Je li može netko izvuć neki lijepi video s kraja utakmice kad je Kalik definitivno zaslužio drugi žuti karton?Juznjak

    Imaš u Bukovčevoj grupi video.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    tako je, mene samo zanima kad bi se to finale kupa i odigralo posto je zadnje kolo 25.5. a u to vrijeme ce vec i reprezentacija krenut na pripreme za Europsko.
  • Captain America
    17.6k
    Očekujem samo sve gore i gore od njih prema kraju sezone.Bosskovitz

    Kod njih se potcjenjuje izostanak šampionskih igrača u sastavu. Od najjačih 11 su samo čimpanza i Uremović osvajali nacionalna prvenstva sa značajnijom ulogom. Pritisak je velik od nas na naše igrače i oni se muče nakon svega što su prošli zadnjih godina, a kod njih dolje je još triput jače.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    zadnji moj upis vezano na sagu Brekalo

    1) vidio sam da su neki ovu izdaju stavili ispred "izdaje" Kranjčara. Znači što se tiče Nike, za neke je on i dalje svinja debela, za neke nije iz svima poznatih razloga, ja spadam u ovu drugu grupu. Da li je 99% dinamovaca vikalo svinjo debela u trenutku odlaska kao što se sada kamenuje Brekala? itekako, bio sam i sam među njima, tek nakon nekoliko godina, kada zapravo kreće prava borba protiv glavatog sve više ima smisla i ja mu osobno više nemam što zamjeriti, a i kao da ga je briga što jedan obični navijač misli o njemu.

    Ali reći da je Brekalina izdaja veća od Nikine je suludo. Niko, sin legende Cice, purger, najmlađi kapetan dinama se tada suprotstavio glavatom, grobaru dinama, što je tek isplivalo kasnije, isto kao što danas 99% ljudi pljuje po Brekalu, vjerovatno samo najbliži njemu znaju pravu istinu. Tu ću stati. Da li će nas ova uprava i trener koštati titule ove sezone i kako će se to odraziti na buduće godine tek je za vidjeti, već sada su u domeni grobara a možda ćemo ih mrziti u rangu glavatog.

    2) priča oko onog malog alžirca i brekala u nogometnom svijetu mene puno više boli jer gubimo na ugledu, jel mislite da ikoga u europskim nogometnim kuloarima boli k što mi imamo razmirice sa štakorima poput Bare? pa takvih je menadžera na stotine. Samo što drugi klubovi imaju "rakete" u upravljačkim tijelima pa te ne može zalizano govno ucjenjivati na bilo koji način. Mi imamo to što imamo.

    3) da me se ne shvati krivo, i mene boli ova situacija, i sam ne bi mogao obući dres rivala, ali da bi ikada ikome pogotovo našem bivšem igraču želio ozljede, potrgane križne itd. mi je granica zdravog razuma. Ja ni Livaji ne želim ozljedu, ako sam zbog toga u vašim očima manji dinamovac od vas, onda neka vam bude. Jedino što vam na to mogu reći je da se onda očito niste najeli govana i napatili kroz život kada bi bilo kome željeli zlo na razini osobnog zdravlja radi sportskog natjecanja. Pjevaju i mrze nas? super, i mi to radimo i to je navijačkog folklora, srećom radi nogometa u HR još nitko nije poginuo, osim Hrvoja Ćustića za koji je kriv HNS i za to još nitko nije ogovarao.

    4) želim Arberu i potencijalnom novom krilu golove i asistencije da se ova saga što se tiče igračkih kvaliteta pokaže kao ispravan potez i da se na bilo koji način dokopamo te jebene titule. Da li je Andy jedini menadžer s kojim mi možemo/moramo raditi? naravno da ne, ali tko će biti taj koji će nas izvući iz tih prokletih menadžerskih ralja i tko će dovesti SD-a sa dostojnim životopisom? Ova uprava i ovaj trener ?

    5) Novinarske natpise i dodatno potenciranje bi stavio pod domenu "kruha i igara", kako je Boban bio na sastanku u klubu sa ovim govnima, tako je 90% ovoga o Breklao fake news. Vratit ću se na činjenice i ono što je izjavio trener na presici. SD Jakir je rekao da voli završiti transfer u roku 2-3 dana kao na primjeru Ogiware, kada se u transfer uključe agenti i kakti dolazi do interesa drugih klubova za dizanje cijene , da se okreće drugim prilikama i igračima. Ako su Brekalo i Andy stvarno bili takva smeća i zavlačili klub tjednima oko uvjeta i plaća, što onda nije(nismo) ostali dosljedni toj izjavi našeg SD-a i okrenuli se drugima odmah na početku? ne vjerujem da bi u toj situaciji Brekalo prešao tovarima. Godinama se radilo sa barom, koliko on ima putra na glavi, toliko imaju naši predstavnici, zato se dalje i surađuje s njim.

    6) za kraj, dečko je pogriješio, meni je žao, tko je bez grijeha neka baci kamen prvi. Čuvari zagrebačke časti, katoličke crkve, Hrvatske , građanskog itd. Mi bi trebali biti neka gospoda, razumijem ljutnju i trenutak stresa ali svaki dan se na anonimnom forumu iživljavati, to ne shvaćam? Između ostalog netko je već napisao, nije se ovakva situacija dogodila prvi put u Hrvatskoj, da li i dalje svatko normalno šeta ovom slobodnom zemljom? Bogu hvala da je tako, shvaćam rastresenost i bijest, ali nemojte pisati gluposti i prijetiti se na anonimnom forumu, barem malo osobnog dostojanstva zadržite.

    Tko hoće neka nastavi svojim upisima hraćkati po čovjeku ako smatrate da time doprinosite forumu, sigurno mu netko prenosi svaki komentar, moj fokus su nadolazeći izbori, podrška klubu na tribinama i ako bude potrebno po stoti put izaći na prosvjed, to je maksimalno što mogu, hoću i nebrojeno sam puta napravio.

    Živjeli vi meni svi
  • striko
    1.5k

    Neka nama Kalika živog i zdravog. Da još hoće vratiti Grgića i dati šansu Lovri Kaliniću di bi nam kraj bio....
  • IstokKa96
    671
    Sve dezurni 'mrezni' i ini moralisti ukljucujuci i doticnog J.B. (ako ga naravno smetaju ove 'gnjusne poruke') neka ukucaju u internet pretrazivace recimo 'Geir Bakke' (Lillestrom - Valerenga) i neka se nakon toga nastave iscudjavati stvarima koje se dogadjaju SAMO u Lijepoj nasoj.
  • Markelo
    2.6k
    Jakir više ne može gubit bodove, izgubio ih je već previše. Ispada da onda možemo dobit samo Rudeš, Istru i Belupo. Tovari jesu sinoć popušili al su izgubili od ekipe koja se bori za titulu. Ako derbije odigramo X, nije tragedija jer su sve tri ekipe tu negdje al brate mili moraš onda negdje drugdje krenut uzimat bodove.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ma ne postoji nikakvo opravdanje ni za Brekala ko što nije postojalo ni za Kranjčara. Obojica prekriženi za sva vremena i gotovo. Osobno me boli ona stvar hoće li Brekalo na prvoj utakmici zabiti tri gola ili polomiti ligamente. Potpuno sam ravnodušan.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    vezano za utakmicu hajduk rijeka, prije koji dan sam komentirao sa jednim forumašem da nam je najveća šansa što se tiče tovara karoglan. prvi dio sezone je lekina zasluga i kondicijska sprema, karoglan je tu za atmosferu tipa ćiro, ne vidim u njemu neko znanje i nadam se da ćemo iskoristiti njihov kiks
    s druge strane sopić, po mom mišljenju isto ništa posebno te ga ne bi volio vidjeti u Dinamu, samo što za razliku od Jakira ima muda i stoji iza svojih riječi što je pokazao potezima protiv gorice i hajduka i za to ima respekt
  • Jurki
    11.7k
    vezano za utakmicu hajduk rijeka, prije koji dan sam komentirao sa jednim forumašem da nam je najveća šansa što se tiče tovara karoglanGražvydas Mikulėnas

    Bravo @Gražvydas Mikulėnas
    To si jos skomentiral kad su pripreme bile. Da su igrali protiv Mađara i da su trkacki bili u kurcu.
    Znaci magija Karoglan se bu uskoro vidjela u punom sjaju.
    Jucer su trcali jako lose.
    Rijeka ih je ubila trkacki. Ko i nije gledal utakmicu samo da je pogledal sofin heatmap sve bi mu bilo jasno.
  • drugastrana
    131
    Uz duzno postovanje, citam forum vec par godina i smatram da imas kvalitetne upise i generalno pridonosis kvaliteti foruma kao normalna individua sto je rijetkost. Medutim, nemogu se oteti dojmu da si pri situaciji J.B pristran (koliko sam uspio shvatiti na temelju tvojih upisa dijelite nekakvu privatnu poveznicu) te da umanjujes situaciju. Mali je ispao pi*da te je sasvim normalno i realno za ocekivati reakciju navijaca koja se desava zadnjih par dana. Sam se pokopao svojim izjavama o dinamu koje mu nisu trebale, inace je mogao mirno otici dolje ko mnostvo drugih zagrepcana. Je li zasluzio da mu se prijeti? Ne. Koliko pratim nisam ni priblizno takve stvari nigdje procitao. Nismo mi zgadija sa juga u koju je otisao. Jel mali zasluzio da mu se j*be mater narednih par dana? Apsolutno. Nije od stakla i nece se raspast od par prozivki i psovki, uostalom, sam je na to pristao i mogao ocekivati sa prijelaskom dolje. Situacija stvarno nije toliko dramaticna koliko se prikazuje, idemo dalje. Poz i zivio!
  • Praskaton
    2.3k
    Svi smo svjesni cinjenice kakvu upravu imamo,kakvi su to grobari dinama i da su glavni razlog slabih igara momcadi,manjka transparentnosti,loseg upravljanja itd itd mogao bih do sutra.
    Izdaja Nike i Josipa ne moze u istu rečenicu nit ce ikad moci.Josip Brekalo je naš momak,navodno dinamovac,poznata mu je ideja i stav navijača.Josip Brekalo je u karijeri do sad zaradio vjerovatno vise od 98% navijaca Dinama i zaradit ce jos bar toliko.Nije kruha gladan nit ce mu obitelj bit pa sve da i dozivi sve ozlijede koje mu pojedinci žele.Ne znam kako da ga je uprava Dinama zajebala u Hajduk se ne ide.Da si bez kluba u Hajduk se ne ide,a kamoli kad imas jos par ponuda.I kad si upoznat sa okolnostima ove sezone.
    Kao sportašu mu zelim sve najgore dok je god u tom smecu od kluba.
    O njemu se treba pricat iskljucivo na ovoj temi,jer mu vrata Dinama trebaju bit zauvijek zatvorena.

    Pricekajte da tovari osvoje naslov tek ce onda isplivat godine i godine gnjeva i mržnje prema Dinamu,vjerujte da se jos uvijek suzdrzavaju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    to + pritisak koji imaju od navijača + šire javnosti koja ih očito gura, eventualnim porazom od Osijeka (koji je izgledan s obzirom na izostanke) dolazi do laganih potresa mozgova i narušene atmosfere, ne bi im bio u koži

    ipak mi je veća briga kako ćemo mi protiv goričana, treba jako zagalamiti i dati podršku igračima

    sve 5 kolega, neću se vraćati više na tu temu, idemo se fokusirati na nas
  • Muka
    357
    Postupci malog Kranjcara i malog Brekala nemaju apsolutno nikakvog opravdanja. U rivala se ne ide! ENDE!
  • Purger
    360


    Ja sam bio u razgovoru i jedan od modova se ubacio i rekao da je Leko kondicijski bio strog i da se očito to igračima nije svidjelo, a da karoglan nije takav

    Nisam ništa htio napisat nakon jučerašnjeg kiksa jer ipak je riječ o samo jednoj utakmici, da bi se obistinilo to, odnosno da možemo zaključiti da je o tome i problem onda moraju kiksati u nizu što nisu napravili

    Jedan poraz od rijeke nije smak svijeta, a karoglan još uvijek ima fantastični skor s Hajdukom

    Riječi vam se pozlatile (da je loše pripreme napravio i da nije toliko dobar trener), ali to ćemo tek s vremenom vidjeti je li istina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.