• Captain America
    17.6k
    vecini je ocito sjeo na plodno tlo spin nesposobne uprave da se bijes preusmjeri umjesto na njihove kancelarije na rodjenog zagrepcana koji je od svoje 6 godine do 18 cetiri do pet puta tjedno dolazio na terene i marljivo trenirao i sanjao titule u tom plavom dresuAli

    Jesi čitao Zonu zadnjih 48 sati? Normalno da je bijes usmjeren prema upravi, ali je i prema Brekalu.

    Ako si dinamovac, bacit ćeš bilo koji njihov rekvizit poput Gvardiola na dočeku, a ne potpisati ugovor s njima dok se "tvoj klub" bori s njima za naslov. Samo mi je žao da nema derbija na Maksimiru da zlotvor osjeti tu mržnju s tribina stadiona na kojem je odrastao. Možda bi mu došlo iz guzice u glavu što je napravio.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    magaraddb-izbjeglica

    I ne samo njih ko njih, sve, od KK Zadra, KK Splita MNK torcida, universatasa, novog vremena, square, pa sve onda do njih kao šlag na tortu..

    Uz ove koje si nabrojao nadodao bih još od nogometnih Napoli i Marseille.
  • Keyser Soze
    10k
    Samo mi je žao da nema derbija na Maksimiru da zlotvor osjeti tu mržnju s tribina stadiona na kojem je odrastaoCaptain America

    Molim Boga da se sretnemo u kupu na Maksimiru.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Ako se ne varam,finale kupa se od ove sezone igra na 2 tekme, tako da će biti prilike da ga se dočeka kak i zaslužuje. :cool:
  • Markelo
    2.6k
    Kod Brekalove isključive želje samo da završi na popisu za Euro 2024, vidiš da taj tupan ima totalno krive prioritete. Poziv treba bit posljedica revitalizacije njegove karijere koja je očito zapela. To je sporedna stvar koja dolazi na kraju svega kao nekakav bonus za kvalitetne izvedbe i dolazi potiho. Jebeš mi sve ako ovaj nakon svake utakmice neće zvat Dalića i pitat "jesam upao?"
  • Captain America
    17.6k
    Molim Boga da se sretnemo u kupu na Maksimiru.Keyser Soze

    Tad će već biti na klupi za pričuve jer će Perišić morati igrati. Ali to su Anđelkove i Judine brige...
  • Crusades1986
    11.9k
    @Krizy aj kad uhvatiš vremena izvuci podatak koliko puta je Rijeka pobijedila na Brozu od naše zadnje pobjede dolje
  • dzg7
    297

    :scream:
    Nevjerojatno
    Mora i taj niz nekad završit ,nebi postojao bolji tajming od ove sezone
  • Crusades1986
    11.9k
    mislio sam da je manje... hvala :smile:
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Želim prvenstvo prije svega ali želim i kup ove godine. Zaboravio sam da igramo knockout fazu europskog natjecanja protiv Betisa i ta mi utakmica znači kao pripremna prijateljska u kojoj ćemo vidjeti jesmo li u dobrom ritmu za prvenstvo i kup. Nekad bi bilo potpuno obrnuto ali sada bih radije da podignemo titulu kupa na Maksimiru ili još slađe na Poljudu pred Brekalom, Livajom i Perišićem nego da izbacimo Betis.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    da, ja sam se preračunao malo, 5. puta je u pitanju. sorry @Crusades1986
  • Krizy
    43.2k
    Krizy aj kad uhvatiš vremena izvuci podatak koliko puta je Rijeka pobijedila na Brozu od naše zadnje pobjede doljeCrusades1986

    Pet puta. Omjer je 5-0-3 za Rijeku, uz gol-razliku 13-11 za Rijeku.
    Dok je u istome razdoblju na Poljudu omjer Hajduk - Dinamo 2-4-0 4-2.

    Od 2012. Hajduk je u 23 utakmice na Poljudu protiv Rijeke slavio samo četiri puta, uz omjer 12-7-4 u korist Rijeke i gol razliku 43-30.

    Hajduk je od 7.8.2011. do 20.4.2019. na Poljudu bio bez pobjede protiv Rijeke. Više od sedam i pol godina, 2813 dana. U tome razdoblju Rijeka je upisala šest pobjeda, a sedam utakmica završilo je remijem.
    Uz utakmice u Rijeci, Rijeka je imala 20 utakmica u nizu bez poraza protiv Hajduka, odnosno 13 pobjeda i 7 remija, gol-razliku 39-16.

    Eto ga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.