• Brusa
    973
    imam potpuno suprotno mišljenje. Treba netko ko će ih razbacat ko bugarsku skupštinu.
    Jakir im sad stalno povlađ uje, pa evo di smo.
  • Ban
    698
    Prosinečki je jedina garancija atraktivnog nogometa. Taj čovjek je nogomet igrao i sa Rudešom.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Prosinečki je jedina garancija atraktivnog nogometaBan

    :lol: .. mozda jednom pogledamo malo sire od ovih par isfuranih imena
  • Olmic
    3k
    i onda trening vodi u trapericama, prosinecki je pijanac
  • Ban
    698
    Znam da je zvuči ludo, ali mislim da bi mi pod njim igrali brutalno. Jedino me brine kako bi prema nazad to izgledalo.
  • Neron53
    358
    Sta je sa Bogdanom?
    Dugo se ne cuje za njega al kad je recimo vodio Inker, nekako mi je zracio sposobnoscu i autoritetom?
    Ili da se nekako Solda reaktivira, kad bolje razmislim, boljeg i kvalitetnijeg kandidata ne vidim.
  • Ban
    698


    A iskreno me boli ona stvar je li tebi neugodno ili ne. Velim, ne znam koliko bi curilo otraga, ali prema naprijed sam siguran da bi bilo atraktivno. Zato sam nekoliko puta spomenuo da bih ga volio za pomoćnog trenera nekome drugome.
  • Bosskovitz
    8.3k
    Naježim se kad se Prosinečkog spomene u kontekstu Dinama, to je čovjek kojem cijela trenerska karijera počiva na veličini njegovog imena i fenomenalnoj igračkoj karijeri.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Naježim se kad se Prosinečkog spomene u kontekstu Dinama, to je čovjek kojem cijela trenerska karijera počiva na veličini njegovog imena i fenomenalnoj igračkoj karijeri.Bosskovitz

    ja Prosineckog percipiram nekako kao Petka, samo na klupi nekog kluba.
    Odlican kad mu se da, i kad ima motiv. Ali inace vecinu vremena preko k*rca i ne jebe zivu silu ako ga netko kritizira zbog toga.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Sta je sa Bogdanom?
    Dugo se ne cuje za njega al kad je recimo vodio Inker, nekako mi je zracio sposobnoscu i autoritetom?
    Neron53

    Bogdana jedino u kombinaciji s Velom.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    niko kovač bi mogao dobiti otkaz uskoro u wolfsburgu!

    teška narav, ali vrijedno razmišljanja...
  • Praskaton
    2k
    Nekako mislim da on razmislja da mu je Hnl i dinamo ispod casti.Mozda se varam.Svakako bi ga volio vidit kod nas
  • Nogo
    1.6k
    Bojim se da će sljedeći trener biti neko vatrogasno rješenje jer pare se neće razbacivati.

    Po meni realno iz HNL-a : Jeličić ili možda Čabraja
    Nemoguća misija : Kek, Bilić, Kovač, Vaha
  • marcio amoroso
    33.8k
    niko kovač bi mogao dobiti otkaz uskoro u wolfsburgu!

    teška narav, ali vrijedno razmišljanja...
    db-izbjeglica

    Preskup. Čovjek ima minimalno 3 milijuna u Wolfsburgu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.