• Jaro
    6.1k
    al kakav ces nogomet slagati prema ekipi koju su sastavljali privremeni treneri svaki po svom nahodjenju? Cijeli klub na svim razinama treba veliki reset, prva momcad pogotovo - tujeeino kaj ima je visak igraca na svim pozicijama s velikim manjkom kvalitete.
  • Facke
    2.7k
    Kovac , jako teske da bi dosel. Kovac je dober trener ali dosta strog. Evo u Wolfsburgu je pred otkazem. Igrali su jedne vreme odlicen nogomet pod njim ali ekipa ga je pocela busiti ubiti oni koji su vec malo duze u momcadi Wolfsburga, naprimjer Arnold. Arnold je Kovaca vek nekoliko puta ovu sezonu kritiziral. Igraci u Bundeslige su poceli biti "pizdice". Nis im ne pase , pogotove svabama.
  • Ban
    698

    Treba nam po jedno pojačanje u svakoj liniji da imamo odličnu ekipu. Dinamo je uvijek bio klub koji bi trebao igrati pomalo slobodarski i izrazito tehnički potkovan nogomet. Treneri koji forsiraju šprance i nekakvu suhoparnu disciplinu nisu i nikada neće biti za Dinamo. To je Dinamova antiteza.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    pa to je suukus svega. Uprava ne radi dobar posao i to se osjeti na svim razinama u klubu.
    Ne moze trener bit sportski direktor jer sportski direktor mora procijenit kad je red da se s trenerom razidu. Sportski direktor i njegov tim bi trebali napravit analizu kadra i sukladno sadasnjosti i buducim planovima trazit trenera.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ako mogu igraci doci u 'manje' klubove za manju placu kako bi ozivjeli karijeru, nakon sto su ostali bez angazmana, ili nakon lose/losih sezona;
    onda isto mogu i treneri, a to i rade. Nije putanja uvijek uzlazna, ni financijski ni po renomeu kluba.
    Ne vidim problem da jedan Kovac (ili neki drugi takav trener) dobije otkaz i onda se ode negdje 'dokazati' i opet ubrati transfer u neki top klub.
    Bjelici je renome porastao nenormalno nakon Dinama, napravio je skoro pa nabolje rezultate u dinamovoj povijesti, a definitvno najbolje u zadnjih 40-50 godina.
    Nakon Dinama nije otisao visoko. Otisao je u Osijek. A onda je u Trabzonu i Union Berlinu zavrsio najvise zaslugama vodeci Dinamo.
  • Ali
    2k


    Fina kaze za Drmica : Ukupni prihodi u 2022. godini iznosili su € 2,01 mil.. na to nadodaj 2023 i 2024... za 10tak golova a nije bek nego napadac.
    Ja bih uvijek radije Kovaca na jednu godinu nego Drmica tri godine.
    A imamo mi "drmica" za petogodisnji mandat...
  • LaznjakProsineckog
    512
    Najstabilnije i najoptimalnije rješenje mi se čini Dinko Jeličić kraj svih nabrojanih imena. Opet ću ponoviti: treba nam hitno vatrogasno rješenje bez puno adaptacije, miran, stalozen, strucan, ima iskustva, preko 10 godina bio i skolovan u Dinamu, treba podići momcad jer Baturina i par njih su brutalno pali i treba nam netko kao Dinko (ne kazem da je on jedini), ali netko kao on koji ce smirit situaciju i podići momke koji su izgubili samopouzdanje nažalost jer ih je veliki stručnjak Jakir odkad je dosao uvjerio da su jako losi, ni slucajno neki galamdžija kao on, s laznim autoritetom.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Preduvjet za bilo kojeg trenera koji nije Vaha ili Bjelica je da se razbije mali senatorski klan koji se stvorio, Petkovića i Ristovskog prodati, Ademiju ponuditi mjesto u stožeru, Mišić i Zagi su ok.
    Baturinu kao najskuplji eksponat prodati, a za Špikića bih pristao i na nepopularni otkup od 0kn samo da ga se skine s plaće i rostera.
  • Krizy
    38.4k
    Kovača ne bih uzeo ni da je besplatan. To nije trener za Dinamo, prošlo bi gore nego s Lekom u Hajduku.Ban

    Al zato bi Prosinečkog :rofl: :rofl:
    Prosinečki je za mene (a vidim i za većinu) najgora opcija od ovih standardnih koji se spominju kada se bira novi trener.
  • Mali Zeus
    10.5k
    vjerojatno najveća prevara od trenera koji se tko zna zašto tretira kao neki trenerski ekspert.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mi bi s dovodjenjem Jelicica automatski minirali Goricinu sezonu i napravili istu stvar kao sa Jakirovicem u Rijeci. Puno vas je reklo da kako moze samo tako napustit klub, ja ovdje ne vidim razliku s Jelicicem ako to i on napravi. Gorica ove sezone igra ok ali nije to nista spektakularno kako pola vas tu pise, dobili su i tovare i nas i Osijek jedino i to im se eto priznaje. Gubili su bodove protiv Istre, Belupa i slicnih. Ne razumijem taj hype oko tih trenera u HNL koji nas nekom prilikom dobiju. Nitko ne spominje kako je Jelicic mogao prokockat 2 gola sad protiv Rijeke na onom terenu gdje su mogli odigrat bunkercinu i pobijedit jer je bilo na rubu regularnosti. Uz to ako im uzmes trenera automatski oslabljujes protivnika za kojeg se moras nadati da ce otkidat bodove tovarima. Eto nek mi netko da par argumenata zasto misle da je on taj, kao i Prosinecki, Cabraja i slicni, dajte molim vas. Mozda nam je to realnost (u tom slucaju smo u teskom..), idealno bi bilo sto kazete mozda Vaha, Kovac, Kek mada bi trebali opasno dici momcad.
  • emilperska
    4.4k
    Uprava je skoro pa maksimalno poslovno nesposobna, ali mislim da dio ekipe stvarno nije svjestan kostura koji dnevno ispadaju.
    Od stetnih ugovora potpisanih od 2019. do 2022. pa do menadzerskih udjela u transferima dogovorenih u BiH, sabotaze djela radnika,menadzera.

    Naravno to ne amnestira ove diletante za to sto nema sportskog direktora, sto je S.J. i dalje trener, sto se stedi na krivi nacin, sto nema komunikacije prema van, sto ocito nema vizije nego svi nastoje prezivit do i onda poslije izbora itd.
  • The Undertaker
    4.5k
    Kakvih sad kostura? Čiji je potpis na tim ugovorima? Zar je tada predsjednica Uprave i predsjednik kluba bio netko drugi pa ih evo iznenadilo.
  • Ban
    698
    On je sušta suprotnost Kovaču tako da sam barem dosljedan. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.