• rioda
    3.5k
    Da vidiš kako Bogdan izgleda, sigurno ga ne bi spominjao. Uzeo ga je alkohol, ako nastavi ovim tempom neće još dugo.
  • Jaro
    6.1k
    preskup za mindset ljudi koji vode hr klubove i kojima je trener privremeni smokvin list. Dobar trener ti u jednoj sezoni donese 3-4 puta toliko. Rezultat u Europi, koji povecava broj atraktivnih (i skupljih utakmica), rast vrijednosti nomcadi i pojedinih igraca... Bila je slicna rasprava vec nekoliko puta o Kovacu - prije i poslje Monaca mislim... ono sto Kovac donosi jest to da no jedan igrac Dinama ne moze u istu recenocu s njom, njegovom karijerom, a nije ni pocetnik, ima i neke rezultate iza sebe...
    Ne mora biti Kovac, ali "trener je preskup" je najlaksi alibi. Koliki ugovor su imali Cacic i Biscan? Koliko ima Yakir?
  • Izet Hajrović
    1.5k

    Evo plaće trenera u Bundesligi otprije godinu i pol, vjerojatno su i sada slične cifre. Uglavnom, ovo može služiti kao orijentir jer u normalnim financijskim uvjetima možemo parirati klubovima Bundeslige ispod 10. mjesta po pitanju tih plaća jer se spominjalo u medijima da je Bišćan imao ugovor od 1.2 mil.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    a što dinamu nije preskupo?

    jel skupo bilo dati drmiću onu plaću?
    jel skupo plaćati otpremninu trenerima poput kopića, krznara, čačića, bišćana, jakirovića?
    jel skupo imati hrpu igrača koje ne koristiš pod ugovorom?
    jel skupo izgubiti prvenstvo?
    jel skupo ne igrati ligu prvaka nekoliko godina u nizu?
    jel skupo strmopizditi vrijednost momčadi?
    jel skupo gubiti teško stečeni ugled u europskim natjecanjima?
    jel skupo prepoliviti koeficijent?
  • Ban
    698
    Kovača ne bih uzeo ni da je besplatan. To nije trener za Dinamo, prošlo bi gore nego s Lekom u Hajduku.
  • Jaro
    6.1k
    po tebi je za Dinamo najbolji beskicmenjak koji ce gladiti igarce perjem po guzici, davati im slobodne dane i uzdati se u njihovu dobru volju. Oh wait! Imali smo to - kratkorocno ima efekta, dugorocno - ode to u kaos.
  • Ban
    698

    Kovač ne igra nogomet koji odgovara našem rosteru, a nije ni trener koji našem podneblju odgovara temperamentom.
  • Noel
    4.3k

    Srećka Bogdana sam vidio prije pola godine. Kolko je čovjek ostario dovoljno govori da sam ga prepoznao samo po glasu. Ima 60 neku godinu a izgleda kao da ima 80+ ... alkohol ga je pojeo..
  • Ali
    2k
    Raspravljati da li Kovač bio dobro rješenje kraj Jakirovica, Biscana, Cacica, Kopica... dajte molim vas...
    Redbull u21, Reprezentacija RH , iskustvo igranja svjetskog prvenstva, osvajač kupa dfb sa Frankfurtom, prvak sa Bayernom, Monaco, Wolfsburg...

    Da da svi predsjednici ovih gore nabrojanih su bulale i neuspjesni pa su angazirali nesposobnjakovica ..

    Mislim miljama je on daleko, ali da je lova problem ???
    Drmiću smo dali jednu godisnju placu Kovaca, samo na odstete Cacicu, Biscanu i sutra Jakiru smo dali placu za drugu godinu...
  • Jaro
    6.1k
    jel Bjelica trener koji igra nogomet koji odgovara nasem rosteru? Kvragu, zas bi izko htio slagati igru prema ovom nasem rosteru? Imas stopere ili golmana koji ne graju loptom, veznjake koji su spori i napadace koji nisu efikasni...
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Kovač u Wolfsburgu ima 4 mil. To je apsolutno previše za naše pojmove, jedino ako pristane na 1.5 mil.
  • Jaro
    6.1k
    da hoce i besplatno mece ga ovi dovuc jer im nije u interesu tak da ponovo mi imamo glupe rasprave. Sopic, Toplak, Jelicic i ostala HNL ekipa su max doseg ovog vodstva kluba...
  • Efes Pilsen
    7.3k
    i ovo je pogresno razmisljanje jer tako smo dovukli i Jakira. Stil igre je jako bitan i to vidimo i sad. Dovest skupljeg Jakira da trenira autoritet je jednostavno glupo.
    Vidis i sam kako se N.K proveo na klupi reprezentacije kojoj je bio kapetan. Svaka njemu cast na njemackom mentalitetu, kupu s Eintrachtom itd., ali njegove socijalne vjestine ne idu bas s ovim podnebljem, a germanska disciplina ne pase ni origi Svabama..
  • Nolifer
    7.1k
    Jebga, očito je lova i platežna moć problem po svim poljima kluba. Kak budeš privuko nove trenere, da budu treneri pod pritiskom i u ovoj kaljuži? Nama treba doslovce reset kluba po svim poljima, jaki sponzor da bude dobar kapital unutra i onda možemo kad je sve čisto razgovarat o imenima koji budu trenirali Dinamo, jer ovako se vrtimo u danteov krug pakla i svi znamo koji nam je osnovni problem i iz toga nikak izać...
  • Ban
    698

    Prema čemu ćeš slagati igru ako ne prema igračima koje imaš na raspolaganju? Mislim da bi pod Kovačem igrali jednako bezidejan nogomet kao i sad, samo bi na klupi dobili ime kojega se još teže riješiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.