• Sibirski plavac
    1.5k
    Nedavno otišao u neki klub iz UAE
  • Zagreb1992
    1.4k


    Nama prije svega treba normalna uprava , a ne ljudi koji su sudjelovali u pljački Dinama.
  • Ban
    698
    ↪Noel
    Moje skromno mišljenje da je trenutno Dinko Jeličić najbolji pik za nas, mislim da bi bio pun pogodak. Za atmosferu među igračima, miran je, stručan, jako dugo je bio u Dinamu i zna šta se traži. Kažem.. moje mišljenje.
    LaznjakProsineckog

    Također. Samo što bih ja inzistirao da ga se dovede u paketu sa Prosinečkim.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Evo realno. Devet trenera +Jakirović su trenutno u HNLu. Mladina,Catala,Kovačević,Ferenčina,Jeličić,Čabraja,Zekić,Karoglan,Sopić.
    Gledajući popis Jakirović je najlošiji od ovih 10. Možda je u par deka na zadnjem mjestu sa Catalom.
    Svaki trener umjesto ovog klauna bi bio upgrade.
    Noel

    Ovakvi komentari da me ne shvatis krivo postaju smijesni i bole me oci citajuci ovo, naravno postovat cu tvoje misljenje ali kako mozes Cabraju, Karoglana, Mladinu nabrojat i reci da je Jakirovic najlosiji evo nije mi jasno. Od ovih svih jedino bi izdvojio Sopica koji je pokazao da ima neki autoritet medju igracima i to je to, Jelicica jer zasad ostvaruje ok posao ali je li to dovoljno za nase ambicije? Ostali treneri su treneri bas za takve sredine gdje i jesu izuzev Karoglana koji se uklopio u jajduku. Pazi ti to Jelicic vodio Ronalda pa moze i Dinamo. S ovakvim stavom se nece nista promijenit.
  • Jurki
    9.6k
    koji mrtvi Hnl? Jakir je u rijeci zgledal ko Guardiola. Pa vidimo kaj imamo.
    Ako se bumo drzali hnl bare. Nema nam spasa.
  • miro
    3.5k
    Ak već ne mogu Bjelica i Beli, ne bih imao ništa protiv Jovićevića
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    nedaj boze njega, onda komotno moze i Jakir ostat. Kad se sjetim kak smo igrali onih par utakmica kad je on bio zaboli me glava
  • BornaPŽ1986
    1k
    koji mrtvi Hnl? Jakir je u rijeci zgledal ko Guardiola. Pa vidimo kaj imamo.
    Ako se bumo drzali hnl bare. Nema nam spasa.
    Jurki

    Upravo to, mene zivo zanima gdje bi Jakir sad bio s Rijekom da je ostao i jel bi ga zazivali za novog trenera ali to ne mozemo znati. Isto se moze dogodit Sopicu da dodje kod nas itd. pa i Jelicicu. Rizik i rizik, ako ce se sta radikalno potezati zovi Vahu ili Bjelicu ako frci iz Berlina.
  • Ban
    698
    Sopić nakon kaj je prebacio na 3 nazad protiv Slavena ne bi nikad trebao biti povezan s Dinamom.
  • Jurki
    9.6k
    moguce da bi to dobro izgledalo.
    Nije isto trenirati Rijeku i Dinamo.
    Dinamova klupa je prevruca i treba pravi mudonja da sjedne na tu klupu.
    To smo vidjeli u proslosti da je tak, to vidimo i danas.
    Nema tu neke filozofije.
  • Jaro
    6.1k
    Trener kojem je HNL i 5000 EUR mjesecno vrh karijere nema kaj raditi u Dinamu. Yakir je pokazatelj...
  • LaznjakProsineckog
    512
    U ovakvim situacijama treba mudro i razborito birat trenera, bez filozofiranja. Zamislite da igrači nakon Jakira ugledaju u svlačionici Vahu ili Niku Kovača? Imat ćemo isti rezultat kao sa Jakirom. Zašto je Karoglan uspio? Zna Hajduk, igrače, miran je, ne forsira. Upravo to sad traže naši igrači.

    Zato Jeličić ili Jovičević, taj tip trenera, koji poznaju Dinamo, znaju igrače, nema prilagođavanja (kao npr. Garcia, nebi se taj uklopio za par mjeseci), treba netko tko može smirit situaciju, dignuti dečke koji su definitivno potonuli i ne vidim ni radost u igri, uživanje u nogometu, Jakir ih je uvjerio da su loši, stalno je kenjao da je kadar loš, ne treba nam.takav . Na pamet mi padaju Jeličić, Jovičević (mislim da je Jovicevic zauzet?) Znači netko tko ce doći i reci "gledajte ekipa, daleko smo najbolji, ajmo sad na teren, izdominirat HNL, mi smo ipak Dinamo". To nemoze ni Garcia, ni Vaha, ni Niko Kovač. A mogu Jelicic, Jovicevic i takvi tipovi trenera.
  • emilperska
    4.4k

    Slazem se. Ali oni su premekani za imat autoritet nad senatorima..
    Treba u ovoj situaciji netko ipak mrvicu čvršći. Jelicica i Garciju bi Ademi i Rile pojeli da ih posjedne na klupu, a nama treba trener koji ce Ademija izbacit na klupu i rec, tvojih je zadnjih q0 min - grizi!
  • LaznjakProsineckog
    512
    Garciu ni ne bi, ma Jelicic bi imao autoritet znanjem. Garcia preduga adaptacija, treba nam hitno vatrogasno rjesenje, neznam dokad misle drzat Jakira ovi u upravi..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.