• dinamozivivjecno
    1.6k
    Vaha ili Kek, a realnost je da nemamo za kikiriki a kamoli za nekog od njih
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ponavljam Oliver Glasner, Ralph Hassenhuttl, Lucien Favre,neka od imena koji su trenutno bez kluba. Al džabe ovo pišem kad je debilima u upravi očito trenerčina novi nasljednik svog idola u Liverpoolu... A ustvari,kad bolje razmislim,čime bi platili nekog od navedenih?
  • dZg1986
    406
    Oliver Glasner bi bio odličan izbor, ali sumnjam da će ti takav trener doći u klub bez vizije. A o plaći da ne govorim, makar sve je moguće..
  • marcio amoroso
    33.8k
    To su treneri koji zarađuju par milijuna eura godišnje. Kad nešto predlažete onda budite bar mrvu realni.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Dinko Jeličić je moj favorit.
  • Noel
    4.3k
    Evo realno. Devet trenera +Jakirović su trenutno u HNLu. Mladina,Catala,Kovačević,Ferenčina,Jeličić,Čabraja,Zekić,Karoglan,Sopić.
    Gledajući popis Jakirović je najlošiji od ovih 10. Možda je u par deka na zadnjem mjestu sa Catalom.
    Svaki trener umjesto ovog klauna bi bio upgrade.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Moje skromno mišljenje da je trenutno Dinko Jeličić najbolji pik za nas, mislim da bi bio pun pogodak. Za atmosferu među igračima, miran je, stručan, jako dugo je bio u Dinamu i zna šta se traži. Kažem.. moje mišljenje.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ne znam kako bi se kod nas snašao Gonzalo Garcia,al sumnjam da može gore od ovog koji nam je trenutno tu
  • Facke
    2.7k
    A koga je vodil Jelicic da moze voditi Dinamo? Nama za spas treba pravi autoritet. Prave trenersko ime.
  • marcio amoroso
    33.8k
    A koga je vodil Jelicic da moze voditi Dinamo?Facke

    Ronalda.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Fejk autoritet ne prolazi. On je stručan, miran, ambiciozan, dugo je bio u Dinamu. Ja bi njega, Dinko Jeličić bi bio moj pik da imalo odlučujem. Ove ostale šta traže par milijuna eura ionako nemozemo dovest, tako da mislim da je ovo realan i jako dobar izbor. Miran, stručan, kompetentan, poznaje Dinamo. Uostalom, ako je Ronaldu bio autoritet, zar bi problem bio Ademi i Petko?
  • Sixthway
    298
    Ako idemo po novog trenera, trebamo se pitati dal će biti vatrogasno rješenje da se spasi prvenstvo ili uzimamo nekog na duže staze koji možda neće uspjeti dobit prvenstvo ali će kroz godinu dana slozit jebenu ekipu i igrače, jel možemo istrpjet takvog jednog ? I dinamo i mi navijači?
  • Eduardo
    18.1k
    Mene zanima odakle ljudi izvuku Gonzala Garciu kad traže novog trenera za Dinamo? Po kojim je to kriterijima on trener za nas? Čovjek je vodio dva kluba u karijeri od kojih je jedan Istra. Jakiroviću svojoj trenerskoj karijeri ima bolje rezultate i bolji CV pa vidimo kako to izgleda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.