• ZGBhoy
    1.7k
    tak i ja znam ponekad, pa onda velim gazdi da nisam danas ništa stigao da ima dosta posla :lol:
  • Nolifer
    8.1k
    Dobro jutro svima, osim ovim štakorima!
  • Mrvica
    3.9k
    Dobro jutro svima osim otpadu u upravi!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    dobro jutro svima, pogotovo Josipu Brekali
  • Droljo
    8k
    Jutro supatnici! Izdržali smo jugu, franju & canjugu, mamiće! Izdržati ćemo i ove kretene! Jebem im mater!
  • Rakovica1986
    632
    ajde nekako preko familije dođi do Jože i objasni mu da oni nisu Dinamo i da uopće ne uzima to u obzir. Mi smo Dinamo i svi mi ga želimo, a ovi će ako bude sreće do kraja njegovog drugog mandata kod nas već biti bivši. Bojim se da su takva vremena došla da mi jedino na takve načine jedino možemo izvuć naš Dinamo iz govana.
  • Captain America
    17.7k
    Dobro jutro svima, a posebno Zvoni Bobanu.
  • Noel
    6.1k
    Dobro jutro svima, posebno Božici Barišić, stvarni gazda Dinama!
  • jedan u nizu
    8.3k
    Od totalne depresije, ljutnje i sivila jucer, danas ujutro opce odusevljenje, optimizam i vjera u bolje sutra.
    Dinamovom puku ne treba puno, samo da tamo neki predsjednik UEFE odluci promijeniti statut na svoju korist, i da jedan Sane isprovocira nekog trenera na bundesligaskom terenu :D
  • Jurki
    11.7k
    to je samo dokaz da ne trazimo previse.
    Ne trazimo milijunske ulazne transfere, velebne nogometne arene, zvijezde svjetskih razmjera.. vec samo da Dinamo funkcionira ko normalan nogometni klub. I nadu da ce sutra ipak biti bolje.
  • bbbruxelles
    83


    registrirah se na Zonu nakon godinu i nesto citanja samo radi tvojeg posta i slike...

    naime, iako ne znam kojim si zlom ili dobrom u Bruxellesu, jebeno sam se nasmijao kada sam skuzio ovu sliku.... gledam i ne vjerujem. Ovo je lokalni klosarski birc u mojem kvartu u kojem se okupljaju sipci, ukrajinci i ovi iz lokalne ludare otvorenog tipa (ludara je odmah ulica do, na nekih 150 metara haha)...

    uglavnom, koliko god ovdje zivim i na 50 metara parkam auto u garazi te svaki dan prolazim uz ovaj birc, nikada mi nije na pamet palo unutra otici na cugu...

    kako ste tamo "zalutali" od cijelog Bruxellesa?
  • Neki tip
    21.3k


    Hahaha, baš me nasmija. Prvo, dobrodošao, drago mi je da sam nekog dovukao na registraciju, pa makar i fotkom briselske albanske birtijetine. :lol:

    Kako kolega/poznanik/frend živi u Briselu, ali u skroz drugom dijelu grada (dolje između Foresta i Ucclea), a ja sam već dost dugi niz godina po više puta godišnje u Briselu i upoznao sam ga prilično dobro, nisam imao nikakvu potrebu ić u centar, jer ovaj put hotel nisam uzeo tamo nego bliže samom mjestu sastanaka koje sam trebao odraditi.

    Uglavnom, vrlo dobar hotel, ali u 3pm, a znajući da ćemo cugnut (jer to uvijek napravimo + bilo je kaj je bilo na tekmi s Loksom pa smo dobili dodatan povod), dogovorili smo da ćemo negje u krugu 15ak min šetnje od mog hotela.

    Zapravo smo krenuli prema 1030 Cafeu, pristojnom, pomalu hipsterskom mjestu, ali onda putem nabasali na ovu rupu, reko' ima ljudi s pivom u rukama, a ostali igraju biljar, ajmo.

    Da je rupa je naravno bilo vidljivo odmah, ali nam je bilo nebitno, a da je albanska sam skužio tek nakon 2, 3 Jupilera kad registrirah da sviraju nekakvi "narodnjaci" čiji jezik ne kužim.. onda sam se malo ogledao oko sebe i vidio albanske zastavice posvud. :lol:

    Dodatno, u baš svakom gradu, a pogotovo onom kojeg sam posjetio puno puta, volim malo osjetiti "bilo domaćina" van centra. Pisao sam već na Zoni o jednoj birtiji kod Anderlechtova stadiona, a i druženju s navijačima Uniona kod njihovog starog stadiona. Uostalom, prvi kvart koji sam išao upoznat nakon centra je - Saint-Josse-ten-Noode, mislim da ti to dovoljno govori o mojim nebašturističkim rutama. ;)
  • reziser
    6.8k
    BriseluNeki tip

    kolega..pa nećemo po vuku valjda... :joke:
  • bbbruxelles
    83


    haha ludilo, hvala na dobrodoslici.

    citam tvoj post i isao sam vidjeti gdje je 1030 birc... ne idem tamo, ali znam gdje je... naime, 1030 oznacava postanski broj mojeg kvarta, a s obzirom da je nedaleko i FC Kosova onda znas da si u pravom Bruxellesu hahaha ;)

    ironiju na stranu, Uccle i taj dio Bruxellesa (Auderghem, Watermael Boisfort, oba Woluvea itd.) su divni, dok je uglavnom moj cijeli kvart li-la. Sjeverni dio kvarta je uzas (sve Marokanci, Turci, Albanci), ali zato ni nemas tam kaj traziti... juzni dio mojeg kvarta (predio Plasky) je ok i manji dio oko Josaphat parka je ok...

    Unionove navijace nacelno ne pusim, buduci da su nam politicko-ideoloska usmjerenja dijametralno suprotna ;) sto se tice Belgije, samo Club Brugge simpatiziram.

    Sto se tice Saint Josse ten Noodea, budi oprezan tamo, pogotovo tijekom noci, nije zajebancija sto god da mislio.

    Posalji poruku sljedeci put kada si tu, ima nas tu dvojica "starijih" boysa koji smo pohodili tekme (i jos uvijek pohodimo cim uspijemo) pa mozemo na cugu...

    pozz!
  • Neki tip
    21.3k


    E pa baš u kvartu sam ti i bio poslovno. :)

    Inače, ovo kad veliš sjeverni, južni dio kvarta.. ludo mi je to u Briselu. Ajd lako za Molenbeek (koji se upristojio donekle) i Anderlecht, imaš neku fizičku "barijeru" koja ti označava da si sad negdje drugdje i da možda nešto jest drugačije, ali recimo ovaj dio kod tebe ili pak dolje St Gilles - Forest, doslovno prijeđeš najobičniju ulicu i sve se mijenja.

    Ili možda i najizražajnije kad iz Rue Joseph II, gdje i jesam najčešće, odeš parsto metara sjeverno.

    Ko da si kontinent promijenio, a ne par ulica.

    Kaj se tiče noći u Nordu, je, svjestan, ali nije džaba Majki primijetio da mu djelujem ko najjači na sjeveru. :lol: Zajebavam se, jasno sve, nije da tamo lutam u 3 u noći. Bio 2x, jednom danju, jednom šetnja oko 8 navečer s kolegicom (baš htjela), ne namjeravam redovito izazivati sreću.

    Ne čudi me za Unionove, pilili su me s Jugoslavijom, baš svrš na istu. Obrazovani, znaju neki k pa je bilo zanimljivo, ali da, ideološka linija se ocrtavala.

    Meni ionako svi strani klubovi isti, ne simpatiziram nijedan.

    Gore sam opet u svibnju, osim ak ne pošaljem nekog iz tima, ali svakako ove godine još par puta pa je pivo posve vjerojatno, javim se. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.