• Majki2111
    3.1k
    OK, zato sam i pitao da nebi bilo

    Majki2111
    kršenje pravila
    14 dana
  • Džudžan86
    251

    Vidim da si rekao za skoro sve znacajnije klubove pa me zanima kakva je situacija po tom pitanju jos s Anderlechtom i Genkom
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Kratke vijesti iz nadrealne sadašnjosti.

    Šef vrhovnog suda Radovan Dobronić je rekao da je Severina najpopularnija žena u državi i da je bogata moćna žena. (FACTS)

    Na društvenim mrežama tete koje režu salamu u Konzuma za 700 eura i umirovljenice koje žive od 300 eura mirovine suosjećaju sa Severinom samo zato jer Severina među nogama ima isti organ kojeg i one imaju. Ekvivalent tome bi bio da svi muškarci u RH suosjećaju sa napadanim milijarderom Pavom Vujnovem jer Pavo ima isti organ među butinama kojeg i mi imamo. Idiocracy.

    Sljedeća vijest je da više niti službeno dvije osobe nisu iste pred zakonom. Naime ukoliko žena ubije muškarca to će se smatrati običnim ubojstvom i dobit će klasičnih 10-15 godina zatvora. Ukoliko pak muškarac ubije ženu to se neće smatrati jednakim činom kao da je ona ubila njega nego će se to smatrati ''femicidom'' i muškarac će dobiti 30-40 godina zatvora. Presudno je koji alat ko ima među nogama. Europske vrijednosti su takve.

    Treća vijest je da više zviždači ne smiju novinarima davati informacije o aferama iz redova vladajućih jer bi to moglo zviždače i novinare koštati čak do 3 godine zatvora. Lijepo li je Hrvat i europejac biti, majko hvala ti!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ekipa bi izasla na ulice zbog Severine a frajla si bila na Tajlandu do dan dva prije "jako bitne" presude za nju i k tome je na put otisla bez sina! Pa daj me nemoj j...

    Stvarno vrlo bitna tema za javnost, koji ce od problematicnijih roditelja uzet dijete za sebe i izborit se za vecu alimentaciju.
  • Probirštift
    335

    Ne treba otvoriti dušu samo noge za boyse
  • masacusec
    3.5k
    već godina dana od kad solo izlazimMajki2111

    Čitavu noć solo izbriješ ili? Jel se skrpaš nekome ili, nedaj bože, nađeš nekaj za metnuti ga na toplo?
  • Doktor Kunić
    3.4k
    kako izgleda taj solo izlazak, daj mi malo opiši to
  • Droljo
    8k

    Da majki. Ima nas kojima je to interesantno.
  • Majki2111
    3.1k
    Solo izbrijem cijelu smjenu. I onda mkžda nalwtim na nekog poznatog, možda ne. U svskom slučaju praktički he sigurica da upoznam nekog....
  • kibic11
    131
    svaka čast majki ,koja si ti legenda ak ne trolaš.
  • Matus
    129
    Majki, legenda Zone Dinamo i Forum.hr pdf Us.
  • Krizy
    43.2k
    Volio bih da nisam potražio ovaj drugi dio hahahahahahahaha
  • Matus
    129
    Fun, fun fun. :D
  • Droljo
    8k
    Dere majki na sto strana....
  • Majki2111
    3.1k
    Ma istina je. Al tamo ne pišem često više. Prošle godine bio aktivniji, sad sam non stop po inboxu i pričam s curkom kaj prolazi male nedaće u svojoj vezi. A upoznao sam ljude s tog foruma, nismo kliknuli prerazličiti smo.

    Al svakako par dobrih iskustava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.