• Navijač Dinama
    8.3k
    jednom šetnja oko 8 navečer s kolegicom (baš htjela), ne namjeravam redovito izazivati sreću.Neki tip

    Mhmmm..

    Prvo Boban pa sad kolegica, pa.dobro stari moj, za čeg ti žena služi? :chin: :brow:
  • Neki tip
    21.3k
    Prvo Boban pa sad kolegica, pa.dobro stari moj, za čeg ti žena služi? :chin: :brow:Navijač Dinama

    Haha, pa sigurno ne za predsjednika Dinama, a niti vodanje po 100%imigrantskim četvrtima Brisela. :smile:
  • bbbruxelles
    83


    Dobro si percipirao, ovdje mikrolokacija igra znacajnu ulogu, pogotovo u kvartovima s predominatnom muslimanskom bazom. S tim u vezi, moras dobro znati gdje se kreces, jedna ulica bude cist fajn, a druga par stotinjak metara dalje budu sve jebene ninje i njihovi "vlasnici". Ispricavam se na politickoj nekorektnosti ako sam koga uvrijedio, ali tako stoje stvari.

    Sto se tice stranih klubova, debelo sam nadisao to razdoblje. Naime, imao sam svoj period europskih putovanja i gostovanja prije dvadesetak godina s jednim klubom na koji neke mladje generacije (takodjer i na Zoni) svrsavaju, ali ideoloske nepodudarnosti su i tome dovele kraj... tako da sam za Club Brugge samo komentirao u kontekstu koga mogu podnijeti u Belgiji, a to definitivno nije Union (niti Liege ili Antwerp)... mislim da je iz posta sve jasno, daljnja elaboriranja su nepotrebna.

    cujemo se kada si ovdje, pozz!
  • Mr Blue
    4k
    1030 oznacava postanski broj mojeg kvartabbbruxelles

    Opa, bili smo susjedi jedno vrijeme :up:

    Bio sam dobar s nekoliko navijača Uniona, danas sam u kontaktu samo s jednim, ali ta ekipa je ostala apolitična. Danas mi priča da stvarno ima "svega". Kad sam ja bio gore doduše nisu bili mainstream klub, malo tko je izvan Belgije znao za njih.

    Da Belgijanci mogu biti ludi uvjerili su me navijači RWDM-a, ali samo par starijih koje sam upoznao, mlađa ekipa mi se činila pozerska... Nisam znao da Antwerp ima "crvenu" crtu? Je li Beerschot onda protuteža u toj priči?
  • austrijanac
    4k
    20240125-193717.jpg
    Vecer svim ljubiteljima dobre hrane!
  • Droljo
    8k
    E to to! Lagano gugi.. svaka čast. I nadam se da idu hektolitri gemišta dok se miješa lagano da luk ne pocrni... Bravo!
  • Droljo
    8k
    Kae ovo? Gulašijada?
    A ja bogec na suhome... :fear:
    Screenshot-2024-01-25-20-09-54-698-edit-com-miui-gallery.jpg
  • reziser
    6.8k
    a bogec
    Djeluje sve domaće :ok:
  • austrijanac
    4k
    nadam se da idu hektolitri gemištaDroljo

    Nije mineralna za pranje tepiha sigurno
    dobar večerreziser

    Kakvi divni dani, a neko veli prvi mjesec je za ciscenje tijela


    bogecDroljo

    A baš bogec nema kaj :lol:
  • bbbruxelles
    83


    U kojem dijelu Schaerbeeka si zivio i kada si se vrnuo nazad?

    Sto se tice Beerschota, da, oni i Lierse imaju dosta jaku desno-nastrojenu navijacku scenu, nesto blaze je to kod Club Bruggea i Genta, ali nacelno su oni takodjer desno.
    Royal Antwerp je crven na dresu i crven u dusi. Kao i Liege uostalom te Union (mozda malo manje od ovo dvoje, ali...)
  • Majki2111
    3.1k
    Jel ima tu neko da ga interesira tema izlazaka intime i tako to? Pošto je prošla već godina dana od kad solo izlazim praktički svaki vikend skupio sam sasvim solidan uzorak izlazaka za izvest nekakvu osnovnu statistiku... Je primjenjiva na uskom kontekstu, al bar nekakva statistika je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.