• Noel
    4.4k

    Ispravak, Kopić je član nk atmosfere!
  • emilperska
    4.5k
    Ma nastavlja se ovo paćenje..
    Ovo mi je too much i za ovu Upravu. Ajde, okrenut će momčad nakon Sparte, pa Hajduk pa Balkani pa Gorica, pa...
    Ali sad je i njegovim botovima jasno da neće okrenut ništa, pripreme je potrošio. Momčad izgleda kao da ide na Sibir utamničena. Kakve su šanse da on to stvarno okrene protiv Istre i Gorice, neće okrenut, jasno je da neće. Dakle, isplatit ćete mu tu jebenu otpremninu danas ili za 3 dana ili za 10 jer on sam neće dat otkaz..
  • Bosskovitz
    8.7k
    Jovičević, Kopić, Čačić i Bišćan su privatno dinamovci pa su htjeli otpremninu.Captain America

    Da, ali svi su dobili otkaze po standardnoj Dinamovoj špranci - ako malo krene loše, smijeniš trenera jer sebe nećeš, a igrače ne možeš. Jakirović ne, on je zatražio mjesece toleriraranja loše igre i jedva prolaznih rezultata kako bi došao do tog siječnja, priprema i prijelaznog roka, u kojem bi sastavio momčad i uigrao igru dostojnu kluba koji vodi. Dobio je svo povjerenje, dobio je pojačanja gdje je htio i nakon svega toga upisao jedan od najsramotnijih poraza Dinama u HNL-u. Ako kažeš dajte mi X i Y i isporučit ću vam što želite, dobiješ X i Y i ne isporučiš to - nije li minimum minimuma profesionalnog digniteta da ponudiš ostavku ako misliš da je to samo bump in the road i da ćeš svejedno uspjeti, odnosno daš otkaz ako misliš da nećeš?

    Zanima me ko bi od nas ovdje ostavio na stolu 500 tisuća eura.Captain America

    Ne možeš 500 tisuća eura gledati kroz prizmu prosječnog radnika u Zagrebu koji godišnje zaradi 15-ak tisuća eura, gledaš ih kroz prizmu trenera koji u jednoj godini zaradi koliko taj radnik u gotovo dva radna vijeka. Kada bi svatko od nas ovdje zarađivao milijun eura godišnje i bio u situaciji da uopće nije upitno hoće li pronaći novi posao u narednih nekoliko mjeseci, mislim da bi većina ostavila 500 tisuća eura u situaciji da su dobili sve što kaj su tražili i svejedno razočarali.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Treba uvijek imat na umu da su beskicmenjaci poput Krznara bili na 3 najbitnije funkcije u klubu; trener, sportski direktor i voditelj skole nogometa

    Koliko god je ovo sa Jakirom trenutno mucno treba se sjetit da bi prije nekoliko godina ovaj isti Jakir bio smjenjen sa mjesta trenera i vjerojatno postavljen na neku drugu funkciju poput SDa ili voditelja skole nogometa. I kad bi novi trener dobio otkaz ovog bi se vratilo.
  • Captain America
    15.4k
    Kada bi svatko od nas ovdje zarađivao milijun eura godišnje i bio u situaciji da uopće nije upitno hoće li pronaći novi posao u narednih nekoliko mjeseci, mislim da bi većina ostavila.Bosskovitz

    U Rijeci je imao 200K godišnje (ako je 100 K za 6 mjeseci bila klauzula), a sumnjam da je uzeo neke novce u Zrinjskom, Mariboru i Gorici. Nije Jakir imao ne znam kakvu karijeru da ima milijune na računu pa da će ostavit pola milijuna na stolu. Pitanje je hoće li naći angažman koji plaća poput Dinama.

    Podržat ću uvijek trenera u traženju onoga što mu ugovorom pripada bez obzira na ime i rezultate koje ostavlja iza sebe. Navijači nek svoj bijes usmjere prema onima koji će u 9 mjeseci možda smijeniti trećeg trenera.
  • Jurki
    9.7k
    Navijači nek svoj bijes usmjere prema onima koji će u 9 mjeseci možda smijeniti trećeg trenera.Captain America

    I koji su dali takav ugovor tom i takvom neuspjesnom treneru.
    Ok fula se jednom s izborom trenera.. ali kad ti fulas u tak kratkom periodu sa 3 trenera, onda nisu problem tolko treneri nego debili koji su ih zaposlili.
    Vise se ocito ja kuzim u kvantnu atomsku fiziku nego Vlatkica u nogomet.
  • IceMan
    1.6k
    Navodno mu Podnar trebao uručiti otkaz ujutro al ga tražio po Rijeci…
  • pencilneck
    655
    Jakir nije u životu vidio milijun eura ni nacrtane, najbolje da će se odreći pola milijuna radi morala. Lik je pun frustracija zbog činjenice da je imao siromašnu karijeru tijekom koje nije zaradio ništa i poziv od Dinama je doživio kao rješenje svih svojih materijalnih problema. Zato je i pobjegao iz Rijeke na onako sramotan način. Prije nego je poklopio slušalicu bio je već na Bosiljevu.
  • Bosskovitz
    8.7k
    Podržat ću uvijek trenera u traženju onoga što mu ugovorom pripada bez obzira na ime i rezultate koje ostavlja iza sebe. Navijači nek svoj bijes usmjere prema onima koji će u 9 mjeseci možda smijeniti trećeg trenera.Captain America

    Nikad neću podržati neodgovornost, nemoral i licemjerje, jbg. To nije pitanje onoga što mu ugovorom pripada nego onoga što je kao čovjek.

    Osoba koja drži do svog integriteta i profesionalne etike mora barem simbolički preuzimati odgovornost za svoje poslovne rezultate, to je stvar morala i kućnog odgoja. Ja sam imao u svojim timovima studente koji su znali sjebati stvar i reći da im je žao, da su sjebali i da razumiju ako dobiju otkaz - pandan davanja mandata na raspolaganje. Preuzimanje odgovornosti. Klinci, 21-22 godine. A ne gotovo pedesetogodišnjak na menadžerskom ugovoru.

    I to nema nikakve veze s upravom. Naravno da su uprava i predsjednik najodgovorniji za sve ovo, od toga kaj već godinama nemamo sportskog direktora, a tako ni sportsku strategiju i viziju što nam sada dolazi na naplatu, pa do toga da su treneru uopće dali toliku plaću. Nemoj ni slučajno moju kritiku Jakirovića shvatiti kao podršku upravi. Ali sve što sam gore napisao nema nikakve veze s upravom nego s ljudski, karakternim, moralnim vrijednostima Jakirovića kao osobe i nogometnog profesionalca.
  • Noel
    4.4k
    Jel moguće da nema vijesti sa sastanka? Kaj oni tam dogovaraju sa Jakirovićem kako izgubit i u Puli? Pa strašno..
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne možeš 500 tisuća eura gledati kroz prizmu prosječnog radnika u Zagrebu koji godišnje zaradi 15-ak tisuća eura, gledaš ih kroz prizmu trenera koji u jednoj godini zaradi koliko taj radnik u gotovo dva radna vijeka. Kada bi svatko od nas ovdje zarađivao milijun eura godišnje i bio u situaciji da uopće nije upitno hoće li pronaći novi posao u narednih nekoliko mjeseci, mislim da bi većina ostavila 500 tisuća eura u situaciji da su dobili sve što kaj su tražili i svejedno razočarali.Bosskovitz

    Skroz nebitno, zasto bi se odrekao neceg sto je dogovoreno? Jel mu toliko ponudjeno? U danasnje vrijeme 90% nas bi se grebalo za mali % tog iznosa za egzistenciju a kamoli 500k, i jel ima smisla usporedjivat njegovu zaradu u karijeri tamo 2006. godine kad nogomet financijski nije ni bio blizu danas i sad? Ocito je problem kod nekog drugog, u prijevodu dali smo i Cacicu 1 - 1,5 milijuna.
  • Jurki
    9.7k
    Nek ga isplate i cao.
    Znam lako je bacati tuđe pare ali 500keka ne vrijedi izgubljenog naslova u ovoj prebitnoj sezoni.
  • austrijanac
    3.1k
    Kaj oni tam dogovaraju sa Jakirovićem kako izgubit i u PuliNoel

    Ko će vozit do Pule, nisu još svi dali pare za zadnji izlet pa nitko neće na sebe uzet odgovornost.
  • Mlađi referent
    11.4k
    sa stožeromJaro

    Nema, ako sam dobro shvatio 500 godisnje, neka ispravi netko ako nijeBornaPŽ1986

    Razumijem, hvala dečki
  • wolfgang14
    1.2k
    ne vjerujem da i dalje nema nikakvih informacija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.