• Mentalni Gimnastičar
    752
    Zar se i u Puli moramo osramotiti da ovaj krkan dobije metlu? Dobio je i pripreme i igrače koje je tražio. Isporučio je jedno veliko NIŠTA. Nakon utakmice kao najveća ičketina priča o kažnjavanju igrača i ponovo izbjegava preuzeti odgovornost. Nije ni čudo da su senatori stali iza njega kad rade što ih je mila volja. Koliko vremena njemu treba da posloži igru ili barem da se vidi nekakav napredak? Sramotna odluka kojom smo se više udaljeni od titule. Mrcvarenje se nastavlja.
  • Juznjak
    3.3k

    Nisu ludi da onako lijepu svlačionicu razbijaju. Pratiš li ti išta? Nisi vidio savršenu novu svlačionicu i kako su igrači bili oduševljeni? To su ZASLUŽILI nakon savršenih priprema
  • San Lorenzo
    12.7k
    I od ovih senatora i njihovog stajanja iza trenera mi se lagano okreće želudac, stani onda iza njega na terenu, ne samo na riječima.
  • austrijanac
    3k
    Senatori trenutno pružaju najgore partije tako da njihovo stajanje nebi trebalo imat većeg značaja.

    Ali to je naš Dinamo, očigledno tako mora bit.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ljudi mi smo se borili kao protiv glavonje, bojkotirali utakmice, izgubili par generacija, glava se ovdje ne smije spomenuti. A ovo kao nema veze, naguzimo se i pustimo da nas jebu ovi papci i ova drolja. Odu ljudi navijati kao da kista nije bilo jer dinamo je ispred svih. Mislim da je najvažnije sad ove skinuti iz uprave, mumiju i ovu kurvu prvu. Jebes titulu, jer obo što nam rade je neoprostivo
  • Jurki
    9.7k
    Znaci dio skupstinara je za smjenu, dio io je za smjenu.. ali je ova kurvetina stopirala otkaz.
    Jebote sad ispada da je ona iznad skupstine, io i samoga kluba.
    Jebe nas kuhačica kavi.
    Nadam se da je ona nakon izbora prva za odstrel.
  • superhik
    10.6k
    A ovo kao nema vezeKujtim Shalla

    Po čemu si zaključio da prosječnog člana Zone nije briga za ovo stanje i nesposobnost Uprave?
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Da nije slucajno otisao na Kantridu umjesto Rujevice?
  • IceMan
    1.6k

    Vrlo vjerojatno :)
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Ja mislim da se i sam Sergej smije i sprda stim što je još uvijek na klupi
  • Infinity
    15.5k
    I jos je trener? Mislim da cu se suzdrzati svih komentara na Zoni dok on ne ode, jer mi svaki ide 'ali s obzirom na trenera'. Jako brzo bih se morao samobanovati.

    Lazni profa dosao u Dinamo da se uci. Sad je vidio kako je voditi veliki klub, ali dzaba sve kad je on i dalje uvjeren da je prava osoba za Dinamo.

    Prosla su 23 sata od utakmice, a ja sam i dalje ljut kao ris zbog nase predstave jucer. Bruka.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    nisam zaključio ništa, nego se nadam da će sve ovo izazvati revolt i da ćemo svi zajedno, koliko Ko može i kako god može doprinijeti da se ovi skinu sa trona i da to bude prvi i jedini prioritet. A ne borba za titulu jer ista ništa ne vrijedi kad će nas ovi opet praviti budalama i uništavati nam svetinju.
  • emilperska
    4.4k
    Ako dobije Istru to ce samo produljit agoniju i odgodit neizbjezno..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.