• Bosskovitz
    8.7k


    Gle, onome tko ne razumije moralnu odgovornost, teško je tu moralnu odgovornost objasniti. Ako ti misliš da je okej sjebati nešto na poslu i onda sjebavati dok ti ne daju otkaz samo da bi dobio otpremninu, umjesto da kad nešto usereš onda i preuzmeš odgovornost za to, pa makar ostao bez posla - okej. Mislim, nismo svi jednaki i nemamo svi iste etičke standarde. Ja bih se sramio pojaviti u društvu da nekog svog poslodavca javno cuclam za pare iako sam sjebo stvar, ali to sam ja. Očito smo Jakirović i ja drugačiji.

    EDIT: e da - ajmo ne dovoditi otpremninu u kontekst Jakirovićeve "egzistencije". Da nikad više ne dobije ugovor kakav je imao u Dinamu, još će sigurno desetljeće-dva raditi za ugovore mjesečno teške barem 7-8 puta više od prosječne plaće tako da ne da neće bit ikruha gladan, nego neće faliti ni novih Mercedesa, ni Rolexa ni apartmana na moru.
  • austrijanac
    3k
    Kaže ćelavi buco Tomo Ničota da ostaje Sergej.

    Šta ti je život.
    Kakvo otvoreno vrijeđanje navijačkog puka.
  • BornaPŽ1986
    1k
    da ali usporedjujes nogomet gdje su milijuni i posao 'obicnih' ljudi. Sta mislis jel se Mourinho iz ljubavi prema Chelseaju odrekao otpremnine po koji put nakon sto je tamo bio trener? Tu tek pricamo o milijunima. Ja se slazem s tobom ali ne mozes usporedit ovakav posao sa nekim poslom van nogometa.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    i kako nakon toga svega očekuju oni u upravi da ga igrači poštuju?
  • Sajla
    4.3k
    Skroz nebitno, zasto bi se odrekao neceg sto je dogovoreno?BornaPŽ1986

    zato jer on svoj dio dogovora nije održao. nije doveden da mu poluamateri s Kosova i ekipe iz donjeg dijela HNL tablice održavaju lekcije. ugovor je jedno, slažem se, ali Boss ni ne piše o radnom pravu i ugovornim obavezama, nego što bi čovjek s karakterom i moralom trebao učiniti kad vidi da nije dorastao poslu koji radi. odrekao bi se tog novca jer zna da ga ne zaslužuje.
  • mosad
    391
    Po koji put nam profa najavljuje rezove ?
  • sport
    2.5k
    Ostaje,Petko nije došao na trening jer ima temperaturu(kad se nije preznojio na utakmici).Uglavnom nadam se da će nakon Skupštine letiti perje i da će kad tada odlepršati kokoš sa ova dva pomoćnika.
  • Noel
    4.4k
    Gotovo ,možda i pobjeda dođe protiv Istre ali nakon toga opet kiks vrlo brzo.. a onda će bit kasno.. strašno..
  • Bosskovitz
    8.7k
    Nije bitno o kojoj se industriji radi, nije bitno je li trener Dinama za stotine tisuća eura godišnje ili student za par sto eura mjesečno - odgovornost je odgovornost, obraz je obraz i etika je etika. Just because you can doesn't mean you should.

    Sve je po ugovoru u ovome kaj on radi. Ja nisam kritizirao njega s pravne strane i ima li pravo na to ili ne, ja sam kritizirao njegove ljudske vrijednosti koje se ne poklapaju s mojima. Ako se s tvojima poklapaju, složit ćemo se da se u ocjeni ne slažemo i idemo dalje jer nije ovo egzaktna znanost pa da sam ja u pravu, a ti u krivu; ili obrnuto. Ljudi imaju drugačije stavove, drugačije moralne kompase i drugačije posložene vrijednosti, to je potpuno normalno.
  • pencilneck
    655
    Bili smo u ovoj situaciji jesenas prije Rujevice. Tad je Bjelica bio slobodan i ja sam molio Boga samo da ne odigramo X jer sam znao da ga neće smijeniti ako ne izgubi, a Hajduk će nam pobjeći još 2 boda. Poraz bi značio bye bye za Jakira i vjerojatno Bjelica sutradan na klupi. Naravno da je završilo X.
  • Noel
    4.4k
    Možda uprava čeka da Bjelica dobi otkaz u Berlinu..
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel isplivala info u kakvom je stanju svlačionica nakon utakmice? I da li se javila kakva udruga za zaštitu svlačionica od nasilja?
  • austrijanac
    3k
    Tko je sjedio u boksericama, a tko bez.
  • Ivdzo11
    3.4k
    navodno Petkovic nokautirao Hoxhu, sada mu siptarska mafija za leđima, zbog toga Petka nema danas na treningu :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.