• MarK
    335
    "Tamo neki Dinamo" iz perspektive Ryana Kenta. I naravno da neće sniziti toliko apetite jer ima zajamčenih 8 milja eura plaće.
  • Crni86
    1.6k
    koliko smo engleskih skalpova skinuli u zadnjih 10 godina, sumnjam da ce bas tako razmisljati. Pogotovo jos kako se uvijek kroz njihove medije isprati i nastup boysa na njihovim stadionima.
  • MarK
    335
    u svakom slučaju je igrač top pojačanje, makar posudba uz preuzimanje dijela plaće
  • Crni86
    1.6k
    veseli sta nasi prate trziste, sta nas se povezuje s jednim jako jako dobrim igracem koji je ima jednu od glavnijih uloga u tome da su rangersi dogurali do finala EL veseli sta se velikoj vecini svida ovaj tip igraca. Vidjet cemo i da se ne dovede Kent, svida mi se u kojem smjeru nam za sad ide transfer politika u odnosu na ljeto.
  • OsamŠest
    2.7k
    Zamislite Uprava nas iznenadi, ali samo zamislite.sanjinlego

    Brekalo ipak? :joke:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Kent na Instagramu nikoga ne prati, niti suigrace, curu, klubove za koje je igrao ili za koji igra... Dosta zajebana glava :sweat:

    Pisu Rangersovi navijaci da je dosta problematican igrac, bas nam jedna takva zvjezdica treba da zezne atmosferu u momcadi.
  • Droljo
    6.5k
    Kent na Instagramu nikoga ne pratiNitkoBitan

    Znači ipak ništa. Šteta.
    Sad bez zajebancije, ja mislim da smo mi doveli šta smo mislili i da je to to. U biti i netreba baš tu sad nekih popuna, eventualno neka ekstra klasa što teško bude..
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Kao što je već negdje pisalo, treba nam igrač koji će redovno zabijati
  • Brusa
    989
    ne možemo mi dovest takovoga kad je Petko neprikosnoven u prvih 11,a igramo sa jednim napadačem.... Ole Gunnar Solskjaer jedino...
    Al i da se ne dovede više nikoga (a čini mi se da neće), ok je bilo (moglo je i gore)
  • LaznjakProsineckog
    515
    ↪Bosskovitz Godine i pad u igri pretpostavljam, plus mislim da je izašo iz "ekosistema" otočkog nogometa koji ti pumpa cijenu do maxa...Dragon1Warrior123
    e tocno to, taj engleski ekosistem napumpa cijene toliko da i igraci izgube pojam realnosti, neznam zasto ali imam osjecaj da ce place nogometasa poceti padati, nekako su mi svi klubovi preštedljivi ovu zimu, mozda me na ljeto demantiraju..
  • Orc123
    6.1k
    Kent ne igra Petkovu poziciju, nit je slican igrac njemu...
  • Brusa
    989
    znam. Al referirao sam se na ovaj dio o redovnom zabijaju golova. To obično napadači rade
  • Doktor Kunić
    2.9k
    pa može bit i krilni napadač, uostalom šta ako Petko ode na ljeto, treba imati spremnu zamjenu barem usmeno
  • NitkoBitan
    13.6k
    Kent ne igra Petkovu pozicijuOrc123

    Tesko da moze igrat spicu sa svoja 172 cm.
  • Brusa
    989
    ako Petko ode na ljeto (a meni to tako izgleda), dosta smo u problemima. Nadam se Kuletovoj eksploziji ovo proljeće :sweat: u stilu Ole Gunnar Solskjaera :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions