• wolfgang14
    1.2k
    15'
    Mikić je opet s desne strane poslao oštru loptu na peterac, tamo je Kulenović, ali je golman Stevkovski brži na lopti. Puno je bolji Dinamo, što je sasvim očekivano protiv pretpredzadnje momčadi makedonskog prvenstva.


    19'
    Jako dobro igra mladi Noa Mikić na desnoj strani, većina napada za sad ide preko njega.

    Samo gazi Mikiću

    Izgleda da igramo teški pressing kakav Jakir želi
  • Georg Koch
    4k
    A nije mi jasno predzadnja prioremna i idemo sa drugim sastavom kompletno.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Sutra igramo protiv Slaska. Tu će igrati udarna postava. Nema šanse da dva dana zaredom igraju isti.
  • Ban
    698

    Isto je bilo i na zadnjoj. Skoro sve prilike i izgledne situacije koje smo sustavno stvorili došle preko malog.
  • The Undertaker
    4.5k
    Sve ispravno ali zašto onda nema prijenosa kad ovi više nikad neće zaigrati zajedno? Da nam netko ne ukrade Mikića?
  • wolfgang14
    1.2k
    23' GOOOOOOOOOL!
    Krasna akcija Dinama. Graonić je našao u sredini Ljubičića, koji odlično vidi Špikića. On je utrčao s desne strane i odigrao savršenu loptu za SANDRA KULENOVIĆA, kojemu nije bilo teško zabiti za 1:0. To je Kulenoviću peti gol na ovim pripremama.
  • dumitrumitu
    910
    Kulenović rastura na ovim pripremama.
  • Jurki
    9.6k
    Po meni je cak dobro da igraju igraci iz drugog ešalona. Da ulove nesto vecu minutazu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    A nije mi jasno predzadnja prioremna i idemo sa drugim sastavom kompletno.Georg Koch

    Pa moraju malo igrati i igrači iz drugog sastava.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Realno je danas moglo biti prijenosa, da. Sutra je ok da je zatvoreno za javnost.
  • wolfgang14
    1.2k
    32' GOOOOOOOOOL!
    Nevjerojatna pogreška Dinama... Ljubičić je glavom vraćao loptu Graoniću, ali uopće nije gledao gdje mu je suigrač. Pormašio ga je, Granoić se okliznuo i Pozplatanov je krenuo u kontru dva na dva. Našao je ADMIRA LJATIFIJA na lijevoj strani, Nevistić je probao doći do lopte, ali se ona odbila Ljatifiju, koji ju je nakon toga zakucao pod gredu za 1:1.
  • bbzg
    38
    Primili smo gol nakon 12 sati i 46 minuta nogometa.

    Zadnji gol prije ovog nam je zabio Matkovic iz Osijeka 25.11.2023.
  • plavac173
    2.6k
    Nevjerojatan promašaj Ljubičića... Hallović je prošao po desnoj strani i našao Ljubičića u sredini. On je sam, okrenuo se, namjestio se na lijevu nogu i onda u čistoj šansi pucao pokraj gola
  • Ivdzo11
    3.4k
    Sta se sa njim dogada....

    Dugi napad Dinama završio je Mikić odličnim centaršutem na drugu stativu, ali Kulenović nije uspio dobiti skok

    Ovaj Mikic kida
  • mali M
    4k
    Igra 2 godine van svoje pozicije?
    2 godine ne ulazi u nikakve prilike u završnicu, pokušava naučiti bekovska kretanja, pokušava postat bolji obrambeni.. ne čudi me da promašuje zicere... s razlogom postoje pozicije po terenu a ne da svi igraju sve...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.