• Ivdzo11
    3.4k
    dobro nije odmah zaboravio igrati nogomet... Toliko netocnih dodavanja, promasenih zicera...
  • mali M
    4.1k
    Toliko netocnih dodavanja, promasenih zicera.Ivdzo11

    tako je slažem se... to je grozomorno, do sada je fulao 27 zicera i imao 400 krivih dodavanja.. ajde ne pretjerujte.. realno, izgleda da smo uništili dečka i to je to..
  • Orc123
    6k
    a ti si vidio ta netocna dodavanja osim ovo kaj je za gol? Po tekstualnom ja jedino vidim da sve opasno pocinje bas sa njegovim dodavanjima, oa tako i gol.....
  • wolfgang14
    1.2k
    64' GOOOOOOOOOL!
    Stoilov je očajno izveo slobodan udarac i dodao loptu Sučić. On je povukao kontru i lijepo proigrao FRANA BRODIĆA koji zakucava loptu pod gredu za 2:1.

    Za brodića mi je jako drago. Baš je bio tužan nakon prijašnjih tekmi što nije zabio
  • plavac173
    2.6k
    64' GOOOOOOOOOL!
    Stoilov je očajno izveo slobodan udarac i dodao loptu Sučić. On je povukao kontru i lijepo proigrao FRANA BRODIĆA koji zakucava loptu pod gredu za 2:1.
  • Mrvica
    3.6k
    Budem na godišnjem pa se trebam prisjetit kako radit svoj posao kad se vratim, a šta se tek dogodi kad igraš van svoje pozicije toliko dugo. :rofl:
  • Orc123
    6k
    Ja se cudim uopce Ljubicicu da uvijek daje sve od sebe i da toliko pozitivan...pa jbt Cacic i Dinamo du mu u najmanju ruku usporili ako ne i unistili karijeru.....od najboljeg veznog Rapida dosao u Dinamo i godinu i pol ga unistavali i ispirali mu mozak na beku! Najmanje kaj zasluzuje je sada podrska i da ga se bar polusezonu istrpi u vezi!
  • din
    263
    nemamo mi sad u ovoj polusezoni vremena istrpiti u vezi nekog, da imaš 10 bodova prednosti da, ali sad nikako
  • Nolifer
    7.1k
    Ima li gdje prijenos?
  • mali M
    4.1k
    pa zezamo se, al tko god je trenirao pa i amaterski može razumjeti kako si pogubljen nakon promjene pozicije. i onda te netko forsira da igraš nešto dvije godine mada cijeli život treniraš drugu poziciju.. i onda te jednu tekmu stave natrag i ekipa komentira što se dogodilo s tobom..
  • Ivdzo11
    3.4k
    ne vezano za samo današnju utakmicu, vec zadnjih mjeseci... Ja mislim da je njemu vise problem glave i samopouzdanja... A slazem se da je sjeban od strane struke pa od reprezentativnog kalibra dosao do toga da nema mjesta u prvih 11..
  • Orc123
    6k
    Da je Ljubo dobio u vezi toliko prilike ko Bulat bio bi sada standardan i neizostavan clan prvih 11
  • din
    263
    tko zna što se s njim dešava, ali to kako si baš napisao prije, koliko on ima krivih dodavanja, i to onih na par metara, mi kao nositelji igre moramo imati vezu koja radi najmanje mogućih grešaka, a s njim na nažalost to ne možemo dobiti jer će ih previše pokloniti protivnicima.
  • Ban
    698
    Ljubo je uvijek imao dosta netočnih dodavanja. Njemu se regularno događa da fula jednostavan pas, a onda deset minuta kasnije pošalje dobru dubinsku. Nikad nije bio uredan igrač i to je nevezano sa igranjem beka.
  • Mr Anderson
    6k
    Jebem ti, kad je Ljubičić igrao beka, onda je bio izgovor za loše igre da to nije njegova pozicija. OK, može se razumjeti. Kad igra u vezi i bude loš, onda je to zato jer je dugo igrao beka pa je zaboravio igrati u vezi. Daj nemojte zajebavati. Sto isprika. Ljubo je taktički, a pogotovo tehnički možda naš najlošiji vezni i tu nema isprike. Ima on svojih dobrih strana, ne kažem, ali daleko je on od veznog kakvm ga se tu prikazuje. Trenutno kod nas nema mjesta u vezi u prvih 11.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.