• Georg Koch
    4.6k
    u Tottenhamu zar se ne sjecas. Popularni CROtenham.
    Iskusni pregovarac Levy nije ga dao u Bayern ispod 30m dok im jd bio prijeko potreban, tek poslje kada su mu se minute smanjile Mr.Football ga je uspio dopeljati u najsportskiji grad na svitu.
    #melnjačegadišmise
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Livaja je ljudski otpad to svi znamo ali ovo sto Melnjak prica nije nuzno laz... unatoc sto je u hajduku lik zna igrati nogomet itekako kao i Petko... talent i nog u malom prstu ali eto glavaPetar86

    Onda možemo i mi pričati kako je Sammir bolji igrač od C.Ronalda samo što bi nas stranci jako čudno gledali kada bi im to rekli.
  • Sajla
    5.1k
    a možda je to poruka Perišiću - "igrao sam s Modrićem i Perišićem u reprezentaciji" ali zalizani je ovdje bog i plesat ćeš kako on svira, Ivane ;)
  • Petar86
    887
    . Valjda to i jest zadovoljstvo komentiranja jer si mozes dati za pravo komentirati sto je bilo, sto jest, sto ce biti i sto bi bilo kad bi bilo
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Svašta čovjek neće pročitati!

    Kao prvo, blasfemija je perišića staviti u istu rečenicu s modrićem, a kamoli seoskog igrača poput livaje...

    Ne znam jel ljudi shvaćaju da će za nekolilo desetljeća, nove generacije znati samo nekoliko igrača iz ovog perioda... modrić će biti među njima!

    Čovjek polako ulazi u uski krug najvećih i najuspješnijih igrača real madrida u povijesti...
  • dzis
    807
    Kakvi su to komentari Melnjaka,lik izvajava bas lize dupe tovarima a ovi su jos gluplji ako se pale.

    Kakav livaja, pa Prime Livaja nije dovoljno dobar za vozacku dozvolu
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Rudeš zamijenio domaćinstvo sa Osijekom jer je teren u Kranjči u katastrofalnom stanju. Čeka nas kaljuža u utorak.
  • Droljo
    8k
    Rudeš zamijenio domaćinstvo sa OsijekomMaksim Maksimirski

    Svi bi trebali tako cijelu sezonu :snicker:
  • Jurki
    11.7k
    Čeka nas kaljuža u utorak.Maksim Maksimirski

    S obzirom na takvo stanje travnjaka. Bit cu presretan pobjedom Dinama pa taman da utrpamo krumpir u 95toj.
  • jedan u nizu
    8.3k

    ja cu biti presretan da nam Ogi, Hoxha ili Brodic ne polome krizne ligamente na zagrijavanju ili utakmici
  • bongo
    842


    Kaj ne bi ovu godinu probali bez stresa? Ili barem s manje? :sweat:
  • reziser
    6.8k
    jedva čekam nastavak prvenstva, ubiju ove stanke...
  • Jurki
    11.7k
    Kaj ne bi ovu godinu probali bez stresa? Ili barem s manje? :sweat:bongo

    Ma nebi ni ja stres, al jebiga kad se bu igralo na takvom krumpiralistu. Pa onda mora covjek biti zadovoljan i s nekom minimalnom pobjedom.

    a cu biti presretan da nam Ogi, Hoxha ili Brodic ne polome krizne ligamente na zagrijavanju ili utakmicijedan u nizu

    O takvim stvarima ne zelim ni razmisljati da se netko ne daj Boze ozlijedi.
  • dzis
    807
    Kaljuza i njima I nama. Dosta opravdanja, 3 boda moramo imati iz te tekme.

    Ne mogu docekat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.