• rioda
    4.8k
    Karoglana su doveli jer je Lekina strogoća negativno utjecala na ekipu, poglavito na Livaju. Sjetite se što se sve pričalo o stanju u ekipi, a dobar dio toga je bio uzrokovan time + kola su im krenulo nizbrdo. Igra pod Karoglanom im je nikakva, baš nikakva, bodove im je donosila odlična obrana i individualna kvaliteta u napadu. Prva dva proljetna kola ih čeka težak izazov, ako tu kiksaju u samo jednoj tekmi mogla bi im zavladati panika. A kikseva će biti još. Po meni je dolazak Kalinića savršen poznavajući njega, bit će im uvijek igrač manje na terenu.

    Nadam se da ćemo mi biti pravi na proljeće, to je preduvjet za sve ostalo.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Romano objavio da tovari o krecu po perisica u siječnju
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Perišić je baš poput Kačavende neupotrebljiv za ovu sezonu. On može doći na liječenje u Omiš i na malo druženja sa obitelji do ljeta i nove sezone. Ipak su zime i proljeća ljepša na mediteranskoj obali nego u sivom Londonu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Postoji li uopće primjer nogometaša koji se u tim godinama vratio na približno istu kvalitativnu razinu nakon takve ozljede?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ibrabimovic je imao solidne brojke u Milanu nakon ozljede koljena u Manchesteru, al ne duze od jedne sezone.
  • Facke
    3.6k
    Oni na ljetu Perisica a mi Modrica male romantike
  • Krizy
    43.2k
    Ante Ćorić potpisao za Rudeš.
  • Facke
    3.6k
    "Igrao sam u reprezentaciji s Modrićem i Perišićem, i to su najkompletniji igrači s kojima sam igrao. Oni imaju sve, oni su pokretači, lideri i svjetske klase. No Livaja je možda i najbolji što se tiče nogometnih kvaliteta. To što on vidi unaprijed, to je čudo. Kako udara loptu, kako asistira, kako razmišlja..."

    Dario Melnjak...ljudi moji pa v terem svemiru oni ziviju?
    Bez reci. Nemam reci.
  • rioda
    4.8k
    Klasično ušupkavanje izjavama naivnoj tovarskoj masi
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kako im Fabrizio na finjaka metne s vremena na vrijeme :lol:

  • Petar86
    886
    Livaja je ljudski otpad to svi znamo ali ovo sto Melnjak prica nije nuzno laz... unatoc sto je u hajduku lik zna igrati nogomet itekako kao i Petko... talent i nog u malom prstu ali eto glava

    Ako itko prati NBA kosarku zna tko je Michael Beasley... ukratko strasan talent i igrac ali glava ajme i kuku ( na 1 intervjuu nosija rolex na zapescu i po 1 na svakom gleznju noge... ukratko budala) ali se pricalo da je ubija prime LeBrona (2010-2014) 1 na 1... sad vjv nitko ne zna ko je Beasley, a LeBron je u uskoj utrci za GOATA... ne branim Melnjaka ali eto ne treba bas sve biti ulizivanje i notorna laz
  • Zagi
    7.7k
    A ne nije.
    Stavio ga je iznad Modrića. O čemu mi pričamo?
  • Petar86
    886
    Dobro iznad 2 navedenih nepotrebno, ali sam ja duboko uvjeren da bi i on i Petkovic bili top top top, da su 1000% fokusirani na nogomet
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kad je Meelnjak igrao s Modrićem, ne sjećam se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.