• Tongo Doumbia
    2.3k
    Slažem se za ovo, u potpunosti. Uvijek među nama o njima kolaju te priče o propasti, gašenju, dubokim državama kojima su dužni, Harry Potteru koji im štapićem ukrca 10 miliona eura tek tako pa mu vraćaju... itd...

    Činjenica je da su se koliko-toliko stabilizirali, dovode igrače koji su, kako je i kolega @marcio amoroso rekao, za njih do prije koju godinu bili znanstvena fantastika i taj dio od strane SD koji to obavlja je sigurno dobar, ako ne i maksimum koji se u ovom trenutku može.

    Sve drugo nema smisla komentirati, jer ne poznajemo prilike dolje.
  • blue heart 72
    1.4k
    S obzirom na okolnosti i mogućnosti Nikolić im radi i više nego dobar posao
  • BBB Baranja
    232
    Vidjet cemo sad kako ce bit kad Nikolicius vise nije glavna instagram SD zvijezda u HNL-u :rofl:
  • Jaro
    5.6k

    Nisu nudili 200k vec nista, zato je propalo...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Onaj Ukrajinac dolazi u Hajduk, po meni jako dobro pojačanje. Ne bi me čudilo da se ovi pojačaju bolje s besplatnim igračima nego mi s potrošenim novcima.
  • Mihaljević
    8.1k
    Jakog li pojačanja, dovode ga jer Sahiti ide na ljeto... Malo lošiji Špikić.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ne slažem se uopće, pojeo naše mlade igrače na Euru na kojem su igrali Stojković, Vidović, Baturina. Da dolazi kod nas bilo bi kolektivno svršavanje na forumu.
  • Dendle71
    68
    Naravno da će s vremena na vrijeme Hajduk biti glavna okupacije na ovoj temi. To nas narajca i onda udri u tastaturu – eto kao ja upravo. Nisam uspio odoljeti a ujedno mi to ide sve na živce.

    Kao prvo: mi bi trebali bit zadnji koji će suditi i ocjenjivati rad SD-a nekog drugog kluba. Mi nismo u stanju dogovoriti nekog SD-a. Pa onda: nakon naših nekoliko zadnjih prijelaznih rokova…zašto si uzimamo pravo suditi I ocjenjivati dostignuća drugih klubova?

    Ali pucam po šavovima kad vidim orgijanje navijača dinama o radu čovjeka iz Litve koji sam sebi da ime Mr. Football. Argumente kakve vidim ovdje na forumu: – u okolnostima u kojima radi, bla bla bla, s novcem kojim raspolaže, bla bla bla. Jedan SD se mjeri isključivo po rezultatima a tu je osvojio dva kupa. Da dva kupa! U prvenstvu smo ih ostavili na minus 7 i minus 10. Europi nisu ni blizu bili. Pa sad, moje skromno mišljenje je: pa to bas i nije neko dostignuće.

    E sad će se javiti oni koje će mi napisati: pogledaj tablicu brate. Mi smo na -7! Da jesu, ove godine su prava sila, zahvaljujući transferima – cak su 2 boda vise nego lani skupili (u istom razdoblju). Tablica izgleda tako jer smo mi to dopustili!

    Odlične igrače zna naći taj samozvani gosp. nogomet…pa da vidimo : Ferro, Fossati, Lovrencic (onaj Madzar bivsi) Grgic, Katic, Kalik, Borevkovic, Awaziem, Anello, Kacaklinic – neke je po dva puta dovodio. Ovo samo kao protuteza onima kojima pišu o Sarliji i sličnima.

    Ili smo mi stvarno fascinirani njima ili smo toliko nesigurni u sebe da sami veličamo kupovinu Lacige kao neku transfer bombu – ma da drhtimo pred njima. uuuu, i jos dovode onog ukrajinca koji je nase U21 reprezentatice maltretirao - a u stvari ni jedan od nas nema pojma tko je taj?

    I sad, naravno – trebamo svakog protivnika respektirati. Ovaj puta nismo u situaciji da se bahatimo ali isto tako treba malo realno sagledati situaciju a ne da prihvatimo ono sto nam njihova PR mašinerija servira. Ali po meni taj SD nikakav posao nije napravio – barem ne do sada.
  • Purger
    360
    Njihovo najveće pojačanje nakon Livaje je karoglan
  • San Lorenzo
    11.6k

    Taj karoglan kad krene gubit, neće moći prestati...Kek u Rijeci ili Bjelica kod nas, tu se vidjela trenerska ruka...kad je ovaj blentavac ikoga nadigrao?
  • Zagi
    5.1k
    Lik dobio otkaz u Istri nakon 3 kola ali im je mega pojačanje.
    OK
  • San Lorenzo
    11.6k

    Još igrači sami otišli do uprave tražit da ovoga maknu.
  • Purger
    360
    Karoglan ima 19 utakmica bez poraza s Hajdukom u HNL-u, 14 pobjeda, 5 remija, 0 poraza.

    Podsjećam da Dinamo u prvih 17 kola ove sezone u HNL-u (2 utakmice manje) ima 4 remija i 3 poraza
  • marcio amoroso
    32.4k
    Moja teorija je da je Leko odlično fizički pripremio tovare, a da je Karoglan došao i dao ekipi slobodu koju kod Leke nisu imali. Oni su mu to vratili požrtvovnošću i bodovima.

    Njihov problem je što ih sada sprema Karoglan i uvjeren sam da će se to vrlo brzo osjetiti.
  • Purger
    360


    Riječi ti se pozlatile

    Ali što onda nije valjalo kod Leke, svugdje je bio dobar trener a iz Hajduka ga potjerali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.